Su Kaçak Bulma Firması

Su tesisat borusunda patlama meydana gelen yeri hiçbir yeri kırmadan buluyoruz. Su kaçağı bulma firmaları su sızıntısı bulunduğu yeri kamera ile kontrolü yapıldıktan sonra uzman kadromuz ile sizlere son sitem teknoloji makinelerle buluyoruz. Su borunuzda kaçak mı var sakın kırdırmayın ekibimiz gelir arar, bulur onarımını yapar. Biz sadece şebeke suyu diye tabir edilen temiz su borularında değil, atık su gider borularınız da ki kaçakları da tespit edebiliyoruz. Bize gösterilen konut veya iş yerinde tesisat borusu fark etmeksizin arama tarama yapabiliyoruz. Sisteminizdeki su boruları hiç fark etmez sizin sadece servis yazdırmanız yeterli.
Su kaçak bulma hizmetinde çalışan elemanlarımız hem tecrübesiyle hemde kullandıkları makineler ile profesyonel bir yapıya sahiptir. Alanında uzman bir firmayla çalışmak hem işiniz sağlam olması hemde kafanızın rahat olması demektir. Hizmet veren personelimiz mesleğini seven gerçek manada su tesisatçılardan oluşmaktadır.

Su kaçıran boru bazende kalorifer borusu olabiliyor. Tüm bunlara birden bakabilecek cihazlara sahip bir firmayla çalışmak daha doğru olacaktır. Tesisat borularının tamamı neredeyse birbirine yakın yerlerde bulunur. Hangi borularda kaçak olduğunu normal bir tesisatçının anlaması imkansızdır. Kameralı cihazlı tesisatçı bile makine yardımı ve tecrübesiyle kaçağın noktasının bulabilmektedir. Sırasıyla dairedeki tüm tesisatlara bakılır ve kaçak mutlaka tespit edilir. Anadolu tesisat firması daire iş yeri ve dış hat kaçakları da dahil tüm su kaçaklarına bakmaktadır. Bireysel normal bir tesisatçılarda  yaptıracağınız işlemlerde 1 ay sonra boru aynı yerden patlayınca hiç bir şekilde bunu ispat edemezsiniz. Anadolu tesisat yaptığı tüm tesisat işlemlerinin kaydının tutmaktadır. Hangi boruda kaçak olduğu tamiri nasıl yapıldığı da dahil tüm bunları servis formunda yazarak belirtmiş olur ve tekrar sorun yaşamanız halinde gelip tekrar müdahale etmektedir.

Su kaçağının %100 garantili olarak profesyonel ekiplerimiz tarafından bulunması için bir telefonla servis yazdırıp size söylenen saatte bizi beklemeniz yeterlidir. Her türlü donanım ve teçhizata sahip ekiplerimizde en son çıkan kamera sistemleri kullanılmaktadır. Su tesisat borularında arızalı bölgeyi bulmaya yarayan bu kameralar çok pahalı olduğu için çoğu su kaçak hizmetini veren firmalarda bulunmaz. Alt komşunuza su sızdırabilir, çok dert etmeyin nereden geldiğini bulmak bizim işimiz. Su kaçıran eve makinaları kuruyoruz, aramaya başlıyoruz. Önce temiz su tesisatını test ederek başlarız, eğer yapmış olduğumuz su kaçak testinde bir kaçak görünüyorsa dinleme cihazı kurulur ve tarama yapılmaya başlanır. Suyun alt kata aktığı bölgede yapılan aramada kaçak sesi dinlenir. Bu sırada bir gürültünün sesin olmaması gerekmektedir. Tesisata basınç uygulandığı anda patlak borudan su fışkırırken çıkardığı sesi cihaz duyar. Bu şekilde kaçağın tam noktasını bulabiliriz. Atık su borularında su kaçağı olduğunda ise devreye kamera sistemi girer. Pimaşlarda kaçak olup olmadığını boru içini görüntüleyerek anlarız. Eğer pimaşta kırık, çatlak, geçmemiş bir ek yeri veya sıyrılmış bir conta varsa bunların hepsi de su sızmasına neden olabilir.
Ustalarımız su kaçak arama cihazıyla gelip su sızıntısının yerini kırma dökme yapmadan bulup onarımını yapmaktadırlar. Kırma dökme derdi olmadan net olarak su sızıntı tespiti yapıyoruz. Eski zorlu ve yıpratıcı çözümleri bir kenara bırakın. Bize ulaşın sorununuzu çözelim.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>