Radyatör Temizliği

İhmal edilen radyatör temizlikleri tesisatlarınıza arızalar başlamasına ve radyatörlerinizin ısı vermemesine yol açar. Isı vermesi bir kenara dursun üstelik birde yakıt tüketimini artırır. Yani hem fazla fatura ödersiniz hem de ısınamazsınız. Akla mantığa sığar bir durum değil öyle değil mi? Bunu düzeltmek için elbette yapılacaklar var. Böyle durumlarda petek temizleme makinesi ve kimyasalı ile sorunlardan kurtulmak mümkün. Yapılan tesisat yıkaması sayesinde sistem içindeki kirlerden kurtularak ısıyı ve faturayı normale döndürebilirsiniz. Çamurlaşma peteğin çalışması sonucu kendiliğinden oluşan bir durumdur. Radyatör ısınıp soğudukça zamanla radyatör tesisatının içinde birikmiş olan pislik, tortu, kireç ve pas gibi etkenlerin radyatör tesisatını tıkamasıdır. Bunun için 2-3 yılda bir radyatör tesisat temizliğini yapmalısınız. Verdiğiniz tesisat yıkama ücreti zararınıza değil tamamen çıkarınızadır. Çünkü bakımı yapılan kalorifer tesisatı daha az yakıtla daha çok ısı sağlar.

Makine ile radyatör temizliği yapan firmamız kullandığı özel koruyucu ilaç ile de sistemi 2 yıl boyunca kireçten pislikten korumaya almaktadır. Makine ile kalorifer radyatör temizliğini yapan şirketler arasında güvenebileceğiniz bir adrestir.

Anadolu tesisat radyatör temizliğini petek temizleme makinesiyle yapılmaktadır. Bu makine sayesinde hiç bir yer kirlenmez ortalık dağılmaz. Radyatör temizliği yerinden sökülmeden zahmetsizce yapılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize radyatör temizliği yapımı sırasında kimyasal koruyucuda önermekteyiz. Bu koruyucunun amacı radyatör tesisatında oluşan pislik, pas, kireç ve tortu gibi etkenlerin oluşmasını önlemek ve radyatör tesisatınızın ömrünü uzatmaktadır. Bütün işler bitince isteğe bağlı olarak koruma sıvısı yani tesisatın kirlenmesini geciktirici aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlayan kimyasal konulur. Bu kimyasalın sistemde kalması gerekmektedir, boşaltılırsa etkisi olmaz. İçeride kaldığı zaman bakteri oluşumunu önler ve devir daimi hızlandırarak tasarruf ettirir.
Kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde paranızın boşa gitmesini istemiyorsanız Anadolu tesisat radyatör temizliği servisimizi arayarak radyatör temizliğinizi yaptırabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>