Ümraniye Su Kaçaklarının Cihazla Tespitini Yapan Tesisat Firmaları

Ümraniye su kaçaklarının cihazla tespitini yapan tesisat firmaları arasında başarılı ve uygun fiyatlı hizmet veren ender firmalardan olan Anadolu Tesisat, sektörde ilk kurulan ve daima ilkleri yaşatan bir firma olması sebebi ile öncülüğü kurulduğunu günden bu yana elinde tutmaktadır.

Su kaçağını cihazla bulan tesisatçı usta Ümraniye ekiplerimiz ile tüm su kaçaklarını kısa sürede tespit ediyoruz. Kullandığımız son teknolojik cihazlar ile testlerini gerçekleştirdiğimiz su kaçakları, bizimle çözümsüz ya da zor değil! Ümraniye kaçak suyu kameralı sistemle kontrol eden tesisat firması ihtiyacınız var ise, doğru adres biziz!

Su Sızdıran Noktayı Cihazla Bulan Ümraniye Su Tesisatçıları – Kırmadan Su Kaçağını Nasıl Tespit Ediyoruz?

Su sızdıran noktayı cihazla bulan Ümraniye su tesisatçıları arasında ilk sırada gelen Anadolu Tesisat, sizden gelen birçok soruyu yanıtlamaya devan ediyor. En çok gelen sorulardan birine daha makalemiz ile yanıt veriyoruz; Kırmadan su kaçağını nasıl tespit ediyoruz?

Su tesisatında oluşabilecek tüm arızaların çözümlerinde ilk adım muhakkak tesisattaki problemin nereden kaynaklandığının bulunmasıdır. Su kaçaklarının başladığı noktayı ya da farklı kaçakların olup olmadığını ve sayısını tespit etmeden yapılacak tüm işlemler, sorunu çözmeyecektir. Bu nedenle, kırmadan su kaçağı aşamalarının ilk başında sorunun nerden kaynaklandığının tespitinin yapılması gelmelidir. Ümraniye su sızdıran bölgeyi kırmadan kamerayla bulan usta olarak, su sızdıran noktayı cihazlarla buluyoruz.

Firmamızın her yıl yenilediği su tesisatı teknolojileri sayesinde, kırmadan 10-30 dakika içerisinde su kaçaklarının yerini yanılmadan tespit edebiliyoruz. Kırmadan su kaçağı işlemlerimize manometre testi ile başlar, testin sonucunda sızıntının ya da kaçağın soğuk su tesisatında mı yoksa sıcak su tesisatında mı olduğunu buluruz. Su kaçağının her iki borudan birisinde olması halinde, diğer cihazlarımız ile o boruları incelemeye alırız. Kameralı sistemler ile incelediğimiz tesisat borularında kaçak ya da sızıntı kendini farklı bir renk ile belli etmektedir. Akustik dinleme, nemölçer gibi cihazlarla da teyit ettiğimiz o  bölgeleri işaretleyerek, minimum bir alanda kırma ya da sökme işlemini yaparak tesisattaki kaçağı buluruz.

Cihazla su kaçağı tespit hizmeti veren firma Anadolu Tesisat temiz su tesisatının yanında gider borularını da kamera ile görüntüleme yaparak su kaçak araması yapmaktadır. Çoğu firma sadece temiz suyu test eder oysaki su kaçağı gider borularında da olabilir. Zamanla deformasyona uğrayan atık su boruları delinebilir ve alt kata su sızdırmaya başlar. Tüm bunları ayrı ayrı ustalara yaptırmak daha fazla zaman ve para kaybına neden olur. Anadolu Tesisat firması ayrıca onarım yaptığı yerlerde tesisatı tekrar test edip başka bir yerde su sızıntısı olabilme ihtimalini göz önüne alarak emin olmadan dairenizden ayrılmayacaktır.

 

Kaçak Su Borularını Cihazla Kontrol Eden Tesisat Firmaları – Dairede Birden Fazla Kaçak Varsa, Hangi İşlemleri Yapıyoruz?

Peki, dairede birden fazla kaçak varsa, hangi işlemleri yapıyoruz? Kaçak su borularını cihazla kontrol eden tesisat firmaları bu ve benzeri sorulara genelde cevap vermek istemezler. Ama, Anadolu Tesisat olarak bizler firmamızın ilk gününden bu gününe her zaman siz değerli müşterilerimizden yana olarak büyüdük. Ve bu sebeple her türlü sorunuza da açık açık yanıt verdik.

Tesisatın farklı noktalarında su kaçaklarının olması, hem yüksek fatura hem de verim alamama demektir. İster sıcak su borularında olsun ister soğuk su borularında, kaçak varsa her zaman bir verimsizlik olacaktır. Bu nedenle, kaçağın büyüklüğü ya da sayısının tespit edilmesi, sorunun çözümünde çok önemli bir konudur. Dairede veya ofislerde kaçakların tek bir noktadan kaynaklanmaması sık gördüğümüz bir durumdur. Birden fazla oluşan kaçakların tespitini ve tamirini ancak ve ancak profesyonel firmalar testleri ve deneyimleri ile anlayacaktır. Bu sebeple, su tesisatında tespit ve tamirat yaptırmak istiyorsanız, alanında uzmanlaşmış ve yeterli donanıma sahip firmalar ile çalışmaya özen gösterin. Ümraniye’de kaçak yapan su borularını makinelerle kontrol eden tesisatçı olarak bizler, yaptığımız her tespit işleminde tüm ekipmanlarımızı kullanmaktayız. %100 doğru tespit başarılarımız ile İstanbul’da her noktada uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Dairede ya da ofiste birden fazla kaçaktan şüphelendiğimiz takdirde; nemölçer, akustik cihaz, termal kameralı sistemlerimiz ile tüm alanlarda tespit çalışmaları yapmaktayız.

Su Kaçaklarını Termal Kamerayla Tamir Eden Tesisat Servisi-  Su Kaçağı Tamirat Fiyatlarımız Nelerdir?

Su kaçaklarını termal kamerayla tamir eden tesisat servisi denince her zaman pahalı bir hizmet alınacağı düşünülür. Aslında pahalı olan alınan hizmet değil, hizmeti veren firmanın deneyimsizliğinden ortaya çıkan kayıptır. Anadolu Tesisat olarak ekibimiz ve cihazlarımız ile size en iyi hizmeti en uygun fiyata vermeye özen gösteriyoruz. Bu sebeple de çekinmeden fiyatlarımızı açıkça yazabiliyoruz! Su kaçağı tamirat fiyatlarımız nelerdir?, hep birlikte bakalım.

Su kaçaklarında termal kameralı cihazların kullanımı en önemli tespit aracıdır. Termal kameralar sıcak su borularındaki aktif sızıntıları ve kaçakları %100 yanılma payı olmaksızın göstermektedir. Termal kamera ile tespitini ve tamiratını yaptıktan sonra, yine test ettiğimiz su kaçaklarında başarı oranımız daima %100’dür. Ümraniye kaçak suyun nereden geldiğini kamerayla bulan tesisatçı hizmetimiz, bütçenizi sarsmayacak bedeller ile tespit (150 TL) ve tamiratını (Arızaya göre farklılık göstermektedir.) yapmaktadır. Hem zamanınızın hem de cebinizin dostu olan Anadolu Tesisat, tüm tesisat arızalarınız için daima bir telefon kadar uzağınızdadır. Ümraniye tesisat borularında cihazla su kaçağı arama hizmeti veren firmamız onarım yapılan tesisat borularında 1 yıl boyunca garanti vermektedir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>