Arnavutköy Su Kaçağını Bulan Kameralı Tesisatçı Servis

Su kaçakları alanında yıllardır hizmet veren tesisat şirketimiz, her geçen gün İstanbul’da servis ağını genişletmektedir. Memnun müşterileri sayesinde başarılarını taçlandıran Anadolu Tesisat firması olarak, uygun fiyata kaliteli tesisat hizmetini sunmak için varız. Arnavutköy’de hizmete başlayan şubemiz sayesinde Arnavutköy ve civar semtlerine acil tesisatçı ihtiyacını karşılayabilmeyi umut ediyoruz. Arnavutköy su kaçağını bulan kameralı tesisatçı servis olarak su kaçağını kırmadan makineyle kontrol eden tesisat ustası ekibimiz ile daima hızlı ve titiz bir tesisat hizmetini vereceğimiz için çok mutluyuz.

  • Tavandan su mu damlıyor? Parkeler kabarmaya mı başladı? Getirdiğiniz hiçbir tesisatçıdan fayda göremediniz ve sorununuz devam mı ediyor? O halde üzülmeyin. Anadolu Tesisat’ın Arnavutköy su kaçağını bulan kameralı tesisatçı servis hizmeti ile ekibimiz acil imdadınıza yetişecektir. Anadolu Tesisat’ı arayın, her zaman karlı çıkın.

 

Arnavutköy’de Patlak Tesisat Borusunu Kamerayla Tespit Eden Tesisatçı Usta – Kırmadan Su Tesisatı Kaçak Bulma Hizmeti Nedir?

Şimdi sizlere Arnavutköy’de patlak tesisat borusunu kamerayla tespit eden tesisatçı usta olarak “Kırmadan su tesisatı kaçak bulma hizmeti nedir?” tüm detayları ile anlatacağız.

Temiz su ve pis su tesisatının döşenmesi insanların toplu yaşama geçtiğinden itibaren gerekli bir alt yapı olmuştur. Apartman veya site gibi insanların yüksek katlarda yaşadığı alanlarda pis suların kanalizasyona iletilmesi için döşenen pis su tesisatı ve duş almak, bulaşık yıkamak için kullandığımız temiz su tesisatındaki kaçaklar oldukça önemli bir sorundur. Herhangi bir noktadan başlayan su kaçağı; alt katlara inebilir, elektrik hatlarından dahi geçebilir. Bu nedenle, son derece tehlikeli ve ihmal edilmemesi gereken bir tesisat arızasıdır.

Eski kaçak bulma yöntemi; su kaçağını bulana kadar kırmaktı. Günlerce haftalarca süren bu kırma işlemi hem gürültü, hem etrafın pislenmesi hem de tadilat masrafı demekti. Bu nedenle, su kaçaklarının tespiti ve tamir edilmesi ertelenir durulurdu. Ancak, kırılmış tesisat borusundaki kaçağı kamerayla bulan Arnavutköy su tesisatçısı firmamız gibi büyük firmalar Avrupa’dan getirttiği cihazlar sayesinde artık kırmadan su kaçağı tespiti yapmayı mümkün hale getirmiştir. İstanbul’a bu cihazları ilk getiren firma olan Anadolu Tesisat, eski yöntemleri oldukça geride bırakarak müşterilerin beğenisini toplamıştır. Kırmadan su kaçağı hizmetinde cihazlar kullanılır ve bu cihazlarla sorunun kaynağı ve nedeni tespit edilir. Kaçağın olduğu yer termal kameralar ile gözlemlenir ve su kaçağı yanılma payı olmadan tespit edilmiş olur.

Arnavutköy’de Kanalizasyon Borusunda Kamera İle Kırık Tespiti Yapan Su Tesisatçı Firması – Kırmadan Su Tesisatındaki Kaçakları Nasıl Kontrol Ediyoruz?

Arnavutköy’de kanalizasyon borusunda kamera ile kırık tespiti yapan su tesisatçı firması olarak, yaptığımız her tespit işleminde cihazlarımızı muhakkak kullanırız. Peki, “Kırmadan su tesisatındaki kaçakları nasıl kontrol ediyoruz?” Hemen anlatalım; Cihazlar sayesinde hiçbir alanı kırmadan noktasal tespit yapabiliyoruz. Tesisatın girişine bağlanan manometre ile basınç değişikliklerinin gözlenmesi ve değerlendirilmesi sonucunda kaçağın hangi tesisattan kaynaklandığını söyleyebiliyoruz. Şüphelenilen noktada veya problemin olduğu bölgede cihazlar ile tarama yaparıyoruz. Boruların içini ve dışını görebildiğimiz kameralarımız sayesinde borulardaki çatlakları veya delinmeleri hemen belirliyoruz. Pimaşta su kaçağı gibi zorlu tespitlerde dahi yanılma payı olmaksızın kaçağı bulabiliyoruz. Kanal görüntüleme robotumuz sayesinde kaçağın hangi pis su tesisatının noktasından kaynaklandığını araştırarak, kırmadan dahi tespit ettiğimiz bu problemlerin tamiratını yine kısa bir süre içerisinde yapıyoruz.

Arnavutköy’de Termal Kamera İle Su Sızıntısının Yerini Tespit Eden Tesisat Ustası – Kırmadan Kaçak Tespiti Fiyatı

Arnavutköy’de termal kamera ile su sızıntısının yerini tespit eden tesisat ustası olarak sizlere bu hizmet hakkında daha detaylı bilgiler vermeye devam ediyoruz. Örneğin, “Kırmadan kaçak tespiti nasıl yapılıyor?”, “Kırmadan kaçak tespiti fiyatı nedir?” gibi…

Kaçak tespiti günümüzde birçok firma tarafından verilse de, cihazsız yapılan kaçak tespitlerinde bir sürü problem çıkmaktadır. Tadilatın ortasında çıkıp giden ustanın geri gelmemesi, parayı alan tesisatçının işini ertelemesi ve evin uzun süre tadilatta kalmasının yanında sorun hiç de çözülmeyebilir. Bu nedenle, cihazlı firmaların yapacağı kaçak tespit işlemleri her zaman daha güvenilir ve kısa süreli olduğu için, tesisat arızalarında mutlaka bu tarz firmalarla çalışmaya özen gösterin. Termal kamerayla kaçak tespiti yapan Arnavutköy su tesisatçı servisi ekibimiz, sizi bu tarz sorunlardan marka güvencemiz ile korumaktadır. Yaptığımız her tadilat işlemi sistemimize otomatik olarak eklenmekte ve tarafımızdan ekipler ve işler incelenmektedir. Anadolu Tesisat marka güvencesi ile bir yıl boyunca tüm tadilatlar veya sorunlar garantimiz altında olup, olası sorunda hemen müdahale ederiz. Diğer cihazsız firmalara göre fiyatlarımızı uygun tutarak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve insanların mağdur olmasını engellemeye çalışmaktayız. Normal dairelerde su kaçağı tespitlerimiz kırmadan ve cihazla yapılır, bedeli ise 150 TL’dir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>