Su Tesisat Arıza Tamir

Anadolu Tesisat olarak her türlü su tesisat arıza tamiri yapılmaktadır. Ev ve iş yerinizde meydana gelen su tesisat arıza tamiri için önce arızalı olan yer kameralı dedektörlerle noktasal olarak tespit edilip daha sonra ise tespiti yapılan nokta kırılarak onarımı yapılmaktadır. Bu sayede eviniz de yeni bir tadilata girmeye gerek kalmaz.
Evinizin mutfak tesisatında meydana gelen arızayı bulmak için önce kameralı dedektörlerle tespit edilip daha sonra ise fazla kırma dökme yapılmadan arıza onarımı yapılmaktadır. Her türlü su tesisat arıza tamiri yapılmaktadır.
Cihazla su tesisat arıza tespiti gibi problemlerinizi uzman kadrosuyla ve gelişmiş kameralarla daima hizmetinizdeyiz. Su tesisat arıza tamirini profesyonel bir usta tarafından yapılması gerekmektedir. Bünyemizde çalışan ustalarımız çocukluktan beri bu işi yaptıkları için probleminizin nerde olduğunu ve tesisat borularınızın nerden geçtiğini tahmin etmektedirler. Evinizdeki su tesisat arıza bulmak için ekiplerimiz önce kameralı cihazla noktasal olarak tespitini yaptıktan sonra onarımına kendileri yapmaktadırlar. Kırma işi sadece arızanın olduğu nokta kırılarak onarımı yapılmaktadır. Dilerseniz kırmadan da bu tamiri yapabiliyoruz. Kaçağın olduğu kısmı tıkayan bir sıvı ile bu iş çok kolay bir hal alıyor. Tabi kaçak boyutu kimyasalın kapatacağı boyutta yani küçük bir kaçak olmalı. Suyun sızdığı delik büyük olursa kimyasal donmadan akıp gider.

     

Kaçak tamir kimyasalı sadece kalorifer hattında uygulanabiliyor. Normal bir daireye uygulanabildiği gibi büyük tesisatlarda merkezi ısıtma denilen büyük sistemlerde de uygulanıyor. Temiz su borularında ise uygulanabilir anlayışı var olsada bu pek mümkün olmuyor borulara sürekli su geldiği için ilaç işlevini göremeyecektir ve akıp gidecektir. Bu şekilde tamir yaptırmak sadece boşuna para vermenize sebep olur. Temiz su kaçak cihazları patlak borunun yerinin noktasal olarak tespit ettiği için de bu ilaca ihtiyacımız kalmaz

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>