Tıkalı Kanalizasyon Borusu Açma

Büyük kamyonlara entegre edilen makine ve depolar kanalizasyon tıkanıklığı açma ve yıkama işlerini yaparlar. Bu şekilde çalışan tıkalı kanalizasyon borusu açma araçları vardır. Genellikle sular idaresinin dışarıdan kiraladığı araçlar bu hizmetleri verirler. Bazı kurumların kendi bünyesinde bu araçlar bulundurulur. Sokaktaki tıkalı kanalizasyonları bu araçlar kontrol eder, bakımını yapar. Zaten büyük çapta ana kanalları bu araçlardan başka hiçbir makine açıp temizleyemez. Ödenen vergilerle halkın hizmetine sunulan bu araçlar ana kanalizasyonun ve rögarların bakımlarından sorumludurlar. Bina önlerine konulan rögarlar kadar devleti ilgilendirir. Ancak bu rögardan binaya gelen hattaki sorunlar bina ile alakalıdır. Özel bir tıkalı boru açma firması bulunarak sorunun giderilmesi sağlanabilir.

Tıkalı kanalizasyon borusunu makine ile açan firmamız geniş servis ağı ile tüm İstanbul ilçelerine hizmet vermektedir. Logarda oluşan tıkanıklıklar ise iski tarafından açılmaktadır. Binalardaki ana borulara iski müdahale etmemektedir. Bu durumda bizi arayabilir ana borularınızda ki tıkanıklıkları kırmadan açtırabilirsiniz.

Kırma dökme yapılmadan tıkalı kanalizasyon açma. Kanalizasyon borusunun tıkanması suyun geri gelmesinden anlamaktayız. Anadolu Tesisat olarak tıkalı kanal borusunu açmak için ise kameralı makinelarla tıkalı olan boruyu görüntüleyip neden tıkandığı hakkında size bilgi verildikten sonra tıkanıklık açma işlemine geçilmektedir.

Tıkalı gider açma sırasında her hangi bir kırma dökme yapılmamaktadır. Tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklıklarınızı kameralı cihazlarla zahmetsizce açılmaktadır. Tıkanmış olan kanalizasyon boruları ya yanlış tesisattan, ya atılan maddelerden yada inşaattan kalan kalıntılardan dolayı tıkanmaktadırlar. Kendi alanlarında profesyonel olan ekiplerimiz önce kamerayı salarak neden tıkandığı hakkında size bilgi verdikten sonra tıkanıklık açma işlemine geçilmektedir. Bu işlemler sırasında herhangi bir kırma dökme yapılmamaktadır. Tüm giderlerde çalışabilen kanal açma robotu mutfak giderleri için farklı, tuvalet giderleri için de farklı uçlarla tellerle çalışır. Hijyen konusuna kesinlikle çok dikkat edilmelidir. Hijyene dikkat edilmezse hijyene harcanacak paranın iki katı hastaneye harcanır. Böyle bir durumda cebinizden çıkan para iki kat artar hem üstüne birde hastalığın acısını çekersiniz, işinizden olursunuz.

Kanalizasyon açma işlemlerinizde bizi tercih ederseniz acil durumlarda servisimizden yardım isteyebilirsiniz. Her bölgede ekip bulunduran firmamız o an size en yakın ekibi hemen size yönlendirerek geri tepen gideri açtırır. Verdiğimiz her hizmet sağlığınız açısından bir katkıdır. Özellikle de yaşlı ve çocuklu evlerde bu katkı yani hijyen çok önemlidir. Çünkü çocuklarda yaşlılarda bünyeleri mikroba karşı koyamayacak kadar zayıftır çabucak mikrop kaparlar, bu konulara çok dikkat etmek gerekir. Kanalizasyon tıkanmasına engel olmak için gider borularına atık dökülmemesine de dikkat edilmelidir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>