Üsküdar Su Kaçağını Tespit Eden Cihazlı Tesisatçı

Anadolu Tesisat (Şirket Çalışanı)
Bu çalışana soru sor

Üsküdar ilçesinde cihazla su tesisat arızalarını kırmadan tespit eden ve bu arızalara kesin çözümler sunan firmayız.  Servis hizmeti verdiğimiz Üsküdar bölgesinde su tesisatçı aramanıza gerek kalmadan, tesisat borularında oluşan patlakları tamir ediyoruz. Kırılan dökülen yerleri tekrar eski haline geri getiriyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaların hepsi garantili olduğu için, yeniden arızalanma halinde destek veriyoruz.

Günümüzde su kaçaklarının çözümü eskiye nazaran çok daha basit. Özel sistemli cihazlar sayesinde artık evler veya iş yerleri günlerce tadilatta kalmıyor, aynı gün tespit ve onarım işlemleri tamamlanıyor. Teknolojinin bu denli faydasını kullanan su tesisatı firmaları arasında “öncü olarak hizmet” veren firmamız tarafından su kaçağınızı siz de kolayca tespit ettirebilirsiniz. Anadolu Tesisat firmamız, İstanbul genelinde tesisat alanında yıllardır “dürüst ” ve “hızlı” bir esnaf anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Su kaçaklarınızın asıl nedenini, Üsküdar aletle su kaçıran boruyu kontrol eden ve kırmadan bulan ekiplerimiz sayesinde, siz de binanızdaki veya iş yerinizdeki kaçakları kolayca tespit ettirebilirsiniz.

Su kaçağı tespiti işini yıllardır yapan en eski firmalardan biriyiz. Alanın da uzman personellerimizle çok kısa bir süre içerisinde kaçağın noktasını tespit etmekteyiz. Üstelik temiz sudaki tadilat işlerini aynı gün içerisinde yapıp alt kata akan suyu durdurmaktayız. Pis su giderlerinde ki onarımları ise 1 kaç gün içerisinde gerçekleştirip gerekli kontrolleri de sağlayıp temiz bir şekilde işi teslim etmekteyiz.

Hemen Arayın! 0216 383 36 33

Su Kaçıran Yeri Tespit Eden Kameralı Tesisatçı – Su Kaçağının Nedenleri Nelerdir?

Su kaçaklarının yerini bulmak için ilk olarak yapılması gerekenlerin başında su kaçağının nedenlerini bilmek şart. Örneğin, tavandan damlıyorsa bir su, bunun olası nedenlerini bilmeden doğru bir tespit çalışması yapılamaz. Her işin bir püf noktası vardır ve tesisat sorularında da bizi arızaya götürecek püf nokta dediğimiz belirtiler vardır. Bu nedenle, su kaçağının nedenlerini ve oluşma şekillerini bilmeyen bir tesisatçıdan alacağınız tesisat hizmetinin ne denli faydasız olacağını tahmin etmek haliyle hiç de zor değil. Tesisatın su kaçırma nedenlerini cihazlar yardımı sayesinde günümüzde bulabilmek mümkün. Üsküdar termal kamera ile su kaçıran yeri bulan tesisatçı firması olarak sahip olduğumuz akıllı teknolojiler ile ” yanılma” payı olmadan bizler noktasal su kaçağı tespiti yapabiliyoruz. Su kaçağının nedenlerinden birisi olan boruların durumunu dahi, termal kameralarımız ile tespit edebiliyor, arızalı boruları sağlam borular ile aynı gün içerisinde değişimini yapıyoruz.

Su Kaçağını Cihazla Bulan Tesisat Ustası Su Kaçağını Nasıl Buluyor?

Su kaçaklarının nedenlerini bilen bir tesisatçı, su kaçağını nerede arayacağını iyi bilir. Su kaçaklarına devrim niteliğinde faydası olan teknoloji sayesinde, su kaçağının gerçekten var olup olmadığını dahi kırmadan öngörebiliyoruz. Su kaçaklarının bulunması için eskiden her yer kazılır, su kaçağı yine de bulunamayabilirdi. Sık karşılaşılan bir sorun olan boruların terlemesi, tıpkı su kaçağı gibi bulunduğu ortamı sarartmaktadır. Su kaçağı ile kazılan bir çok yerde boruların terlemesi görülmüştür. Bu nedenle, gereksiz kırmalara son verecek teknolojilere sahip firmalar ile çalışmanız hem vaktinizi hem de cebinizi koruyacaktır. Üsküdar görüntülü sistemle su kaçıran boruyu bulan tesisat firması olarak, tüm tesisat arıza tespitlerimizi “kırmadan” yapmaktayız. Termal kameralar, akustik cihazlar ve nem ölçerler gibi makinelerimizden her zaman faydalanarak, su tesisatı problemlerinizi buluruz. Evinize veya  iş yerinize gelen ekiplerimiz, su kaçağını bulmak için ilk önce şikayetinizi dinler ve etrafa göz gezdirir. Su tesisatınızın ölçümlenmesi için manometre cihazımız tesisat girişine bağlanır. Tesisattaki değerlere göre sıcak su ya da soğuk sudaki kaçaklarınızın varlığı ilk olarak bir cihazla tespit edilmiş olur. İkinci aşama ise, su kaçağının yerinin tespiti olacaktır. Üsküdar termal kameralarla fayansın altında patlak su borusu bulan usta ve ekibimiz, su kaçağının yerini net bir şekilde tespit ederek işaretler. İşaretlenmiş alanda minimum kırma ile su kaçağının başladığı nokta size gösterilere, tamirat işlemlerine geçilir.

Dinleme Cihazı İle Su Kaçaklarının Tespitini Yapan Usta – Su Kaçağının Tespit Ve Onarım Süresi Ne Kadardır?

Su kaçakları alanında uzman kadrosu ile birlikte İstanbul’un her noktasında servis ağını sunan bir firmadır. Üsküdar dinleme cihazı ile su kaçakları bulan tesisatçı ekibimiz, oluşturduğunuz arıza kaydını takip eden en kısa sürede gün içerisinde adresinize gelir. Su kaçağının tespiti için gereken süre maksimum 15-20 dakika olmakla birlikte, tamir için de maksimum 1 saat içerisinde süre verilir. Anadolu Tesisat, vaktinizin ve nakdinizin değerli olduğunun bilincinde olarak hizmet veren bir firmadır. Bu sebeple, vaktiniz varsa aynı gün içinde su kaçağı tespit ve onarım işlemlerimiz gerçekleştirilmektedir.

İçeriği faydalı buldunuz mu?
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (4 oy, ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Soru veya görüş bildirin

Ara