Üsküdar Su Kaçağını Tespit Eden Cihazlı Tesisatçı

Üsküdar su kaçağını tespit eden cihazlı tesisatçı olarak su tesisat arızalarını kırmadan tespit eden ve bu arızalara kesin çözümler sunan deneyimli ve köklü bir firmayız.  Servis hizmeti verdiğimiz Üsküdar bölgesinde su tesisatçı aramanıza gerek kalmadan, tesisat borularında oluşan patlakları tamir ediyoruz. Kırılan dökülen yerleri tekrar eski haline geri getiriyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaların hepsi garantili olduğu için, yeniden arızalanma halinde de 1 yıl boyunca sürekli destek veriyoruz.

Günümüzde su kaçaklarının çözümü eskiye nazaran çok daha basit. Özel sistemli cihazlar sayesinde artık evler veya iş yerleri günlerce tadilatta kalmıyor, aynı gün tespit ve onarım işlemleri tamamlanıyor. Teknolojinin bu denli faydasını kullanan su tesisatı firmaları arasında “öncü olarak hizmet” veren firmamız tarafından su kaçağınızı siz de kolayca tespit ettirebilirsiniz. Üsküdar su kaçağını tespit eden cihazlı tesisatçı firmamız Anadolu Tesisat, İstanbul genelinde tesisat alanında yıllardır “dürüst” ve “hızlı” bir esnaf anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Su kaçaklarınızın asıl nedenini, Üsküdar aletle su kaçıran boruyu kontrol eden ve kırmadan bulan ekiplerimiz sayesinde, siz de binanızdaki veya iş yerinizdeki kaçakları kolayca tespit ettirebilirsiniz.

Su kaçağı tespiti işini yıllardır yapan en eski firmalardan biri olan Anadolu Tesisat firmamız, alanın da uzman personellerimizle çok kısa bir süre içerisinde kaçağın noktasını tespit edebiliyor. Üstelik temiz sudaki tadilat işlerini aynı gün içerisinde yapıp alt kata akan suyu durdurmayı da garanti ediyor. Pis su giderlerinde ki onarımları ise bir kaç gün içerisinde gerçekleştirip gerekli kontrolleri de sağlayıp temiz bir şekilde işi teslim etmekteyiz.

 

Su Kaçıran Yeri Tespit Eden Kameralı Tesisatçı – Su Kaçağının Nedenleri Nelerdir?

Su kaçağının nedenleri nelerdir? sorunuzun yanıtına geçmeden önce su kaçıran yeri tespit eden kameralı tesisatçı olarak belirtmeliyiz ki; Su kaçaklarının yerini bulmak için ilk olarak yapılması gerekenlerin başında su kaçağının nedenlerini bilmek gerekir!

Örneğin, su tavandan damlıyorsa, bunun olası nedenlerini bilmeden doğru bir tespit çalışması yapılamaz. Her işin bir püf noktası vardır ve tesisat sorularında da bizi arızaya götürecek püf nokta dediğimiz belirtiler vardır. Bu nedenle, su kaçağının nedenlerini ve oluşma şekillerini bilmeyen bir tesisatçıdan alacağınız tesisat hizmetinin ne denli faydasız olacağını tahmin etmek haliyle hiç de zor değil. Tesisatın su kaçırma nedenlerini cihazlar yardımı sayesinde günümüzde bulabilmek mümkün. Üsküdar termal kamera ile su kaçıran yeri bulan tesisatçı firması olarak sahip olduğumuz akıllı teknolojiler ile “yanılma” payı olmadan noktasal su kaçağı tespiti yapabiliyoruz. Su kaçağının nedenlerinden birisi olan boruların durumunu dahi, termal kameralarımız ile tespit edebiliyor, arızalı boruları sağlam borular ile aynı gün içerisinde değiştirebiliyoruz.

Tesisat Ustası Su Kaçağını Cihazla Nasıl Buluyor?

Anadolu Tesisat olarak aldığımız arıza kayıtları esnasında sizlerden en çok gelen sorunun, yani “Tesisat ustası su kaçağını cihazla nasıl buluyor?” sorusunun cevabına geçelim;

Su kaçaklarının nedenlerini bilen bir tesisatçı, su kaçağını nerede arayacağını da iyi bilir. Su kaçaklarına devrim niteliğinde faydası olan teknoloji sayesinde de su kaçağının gerçekten var olup olmadığını dahi kırmadan öngörebiliyoruz. Su kaçaklarının bulunması için eskiden her yer kazılır, su kaçağı yine de bulunamayabilirdi. Sık karşılaşılan bir sorun olan boruların terlemesi, tıpkı su kaçağı gibi bulunduğu ortamı sarartmaktadır. Su kaçağı diye kazılan birçok yerde boruların terlemesi görülmüştür. Bu nedenle, gereksiz kırmalara son verecek teknolojilere sahip firmalar ile çalışmanız hem vaktinizi hem de cebinizi koruyacaktır.

Üsküdar görüntülü sistemle su kaçıran boruyu bulan tesisat firması olarak, tüm tesisat arıza tespitlerimizi “kırmadan” yapmaktayız. Termal kameralar, akustik cihazlar ve nemölçerler gibi makinelerimizden her zaman faydalanarak, su tesisatı problemlerinizi buluruz. Evinize veya  iş yerinize gelen ekiplerimiz, su kaçağını bulmak için ilk önce şikayetinizi dinler ve etrafa göz gezdirir. Su tesisatınızın ölçümlenmesi için manometre cihazımız tesisat girişine bağlanır. Tesisattaki değerlere göre sıcak su ya da soğuk sudaki kaçaklarınızın varlığı ilk olarak bir cihazla tespit edilmiş olur. İkinci aşama ise, su kaçağının yerinin tespiti olacaktır. Üsküdar termal kameralarla fayansın altında patlak su borusu bulan usta ve ekibimiz, su kaçağının yerini net bir şekilde tespit ederek işaretler. İşaretlenmiş alanda minimum kırma ile su kaçağının başladığı nokta size gösterilere, tamirat işlemlerine geçilir.

Dinleme Cihazı İle Su Kaçaklarının Tespitini Yapan Usta – Su Kaçağının Tespit Ve Onarım Süresi Ne Kadardır?

Peki, su kaçağının tespit ve onarım süresi ne kadardır? İşte, bu çok önemli sorunun cevabını da dinleme cihazı ile su kaçaklarının tespitini yapan usta ekibimiz cevaplıyor;

Anadolu Tesisat, su kaçakları alanında uzman kadrosu ile birlikte İstanbul’un her noktasında servis ağını sunan bir firmadır. Üsküdar dinleme cihazı ile su kaçakları bulan tesisatçı ekibimiz, oluşturduğunuz arıza kaydını takip eden en kısa sürede gün içerisinde adresinize gelir. Su kaçağının tespiti için gereken süre maksimum 15-20 dakika olmakla birlikte, tamir için de maksimum 1 saat içerisinde süre verilir. Anadolu Tesisat, vaktinizin ve nakdinizin değerli olduğunun bilincinde olarak hizmet veren bir firmadır. Bu sebeple, vaktiniz varsa aynı gün içinde su kaçağı tespit ve onarım işlemlerimiz gerçekleştirilmektedir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>