Çekmeköy Kırmadan Su Kaçağını Bulan Şirket

Su tesisatı kaçağı genellikle içinden çıkılamaz bir problem haline dönüşmektedir. Özellikle de işini bilmeyen bir firma ile çalışmak zorunda kaldıysanız. Çağırdığınız firma su kaçağı yerini tespit edemiyor mu? Su kaçağı tamiratı yaptıracakken her yer kırılıp döküldü mü? Haftalarınızı alacak işlemler sonucunda başınıza temizlik sürecinden başlayıp, tadilat masrafları ile devam eden dertler mi açıldı? Ve en önemlisi su kaçağı sorununuz giderilemedi mi? Şimdi rahat bir nefes alın ve telaş yapmayın, kesinlikle doğru yerdesiniz!

Su tesisatı hizmetimiz ile İstanbul genelinde, makineli cihazlar yardımıyla su kaçaklarının tespitini yapıyor; su tesisatlarındaki arızaları çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız su tesisatı ile ilgili arızaları gidermek ve tamiratları gerçekleştirmektedir. Bu konuda en yetkin personellerin son model teknolojik cihazlar kullanması prensibiyle işlerini sürdüren bir firmadır. Çekmeköy görüntülü makine ile su tesisatındaki arızaları tamir eden tesisat ustası ve ekibimiz sayesinde, en kısa sürede arızaları tespit ederek tamir sürecini başlatmaktayız. Çekmeköy robotla su kaçağı tespiti yapan usta ve ekiplerimiz ile gizli su kaçaklarını kolaylıkla tespit ettirebilirsiniz. Firmamız sorunlarınızı giderecek donanıma ve ekipmanlara sahiptir. İstanbul ilçelerine ve semtlerine su tesisatı hizmeti veren şirketimiz, Çekmeköy kameralı cihazlarla su kaçaklarının yerini tespit eden servis hizmeti ile ev ve iş yerinizdeki su tesisatı arızalarını, kırma işlemini gerçekleştirmeden tespit etmektedir.

Yapılarda bulunan gerek temiz su tesisatları gerekse atık su tesisatları hatalı montaj,darbe ve zamanla boruların eskimesiyle de borularda çatlaklar oluşur ve su sızıntısına neden olurlar. Temiz su tesisatları ani su basıncıyla oluşan darbe sonucunda boru hasar alabilir ve su kaçırmaya başlayabilir. Problemin atık su veya temiz su tesisatın da olduğunu anlayabilmek için her 2 tesisatında kontrolleri sonucunda kaçağa ulaşmak artık mümkün. Üstelik hiç bir yer kırılıp dökülmeden.

Kameralı Sistemle Kırmadan Su Kaçağını Tespit Eden Tesisat Ustası

Ev ve iş yerlerinde oluşabilecek su kaçakları, rutubetten yüksek faturaya kadar insanlara geniş bir sorun yaratmaktadır. Patlayan su borularının sebep olduğu kaçaklar, fayans ya da seramiklerin üstüne ya da tavandan sızarken ev sahipleri epey zor zamanlar yaşayabilir. Su tesisatçısı olarak hizmet veren her kişiye ya da firmaya su tesisatınızı emanet etmeniz sonucunda, istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Deneyimsiz kişilerce yapılan su tesisatı kaçak tespiti esnasında gereksiz yerler kırılabilir, daha büyük su tesisatı arızaları ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Su tesisatçısı çağırmadan önce, su tesisatında oluşan muhtemel arızayı öngörmeniz halinde, yüklü miktarda gereksiz tadilatlardan kurtulabilirsiniz. Çekmeköy su damlayan yeri kamera ile kontrol eden tesisatçı ve teknik ekiplerimiz sayesinde, kırmadan su kaçaklarının tespitini 10-30 dakika içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Robotla Su Sızıntısının Yerini Kontrol Eden Tesisatçı

Çekmeköy su kaçağını gösteren cihazlı tesisat şirketi olarak, su kaçaklarının nedenlerini tespit etmeden kırma işlemlerini gerçekleştirmemektedir. Sıcak suyun kısmi sızıntıları, şebeke borularındaki delinme ve yırtılmaları bizlere net bir şekilde gösterecek ve minimum kırma işlemini sağlayacak cihazlara sahibiz. Çekmeköy kırmadan su kaçağını bulan servis ekibimiz sayesinde, ev veya iş yerlerinizde su sızdıran yeri, sürekli ıslak olan bahçenizi ve tavandan damlayan suların kaynağını tespit etmekteyiz.

Cihazla Hasarlı Tesisat Borusunu Bulan Tesisat Şirketleri

Beton parçalarının tesisatı zamanla aşındırması, kimyasal açıcıların veya ilaçların kullanılmasını takiben zamanla tesisat borularında hasarlar meydana gelebilir. Hasarlı tesisat borusundaki şekil bozuklukları zamanla, kırılabilir veya çatlayabilir. Tesisat borularındaki kırık ve çatlaklar sonucunda su kaçaklarının da gün yüzüne çıkması en olası durum olsa gerek. Su tesisatı alanında hizmet veren firmamız, İstanbul genelindeki yaygın servis hizmeti ile, kırmadan su tesisatı arızasını gideren firma olarak işlemlerinizi yapmaktadır. Ev veya iş yerlerinde gerek tesisatın yapımında kullanılan malzemelerin sebep olduğu ya da kullanıcıdan kaynaklanan su tesisatı problemlerinin çözümünde, teknolojinin katkısı ile epey ilerleme kaydedildi. Çekmeköy aletle sızıntı yapan boruyu tespit eden servis olarak, tesisat borularının en aktif kullanıldığı alanlar yani alışveriş merkezleri, restoranlar gibi alanlarda, hasarlı ya da sızıntı gibi bu sorunların mutlaka “hızlı bir şekilde” çözülmesi gerektiğinin bilincinde olarak hizmet vermekteyiz. Teknik ekip kadromuzdaki deneyimli ustalar ve su tesisatı ekipmanlarımız ile, su kaçaklarını ve su tesisatında bulunan her türlü arızayı 1-2 saat içerisinde tespit edip, onarımını bitiren firma olarak sektörümüzde tekiz. Firmamızın marka güvencesi dahilinde, su tesisatındaki arızalar için bizlere internet sitemizdeki telefon numaralarından ulaşabilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydında oluşturduğunuz gün ve saate titizlikle dikkat eden firmamız, verdiğiniz randevu saatinde belirttiğiniz adreste olan bir firmadır.

Su kaçağı tamir opsiyonları nelerdir?

Firmamızın yetkili ustaları, su kaçağının yerini teknolojik cihazlardan faydalanarak tespit ettikten sonra; tesisatın durumu hakkında sizlere bilgi verecektir. Daha sonrasında tesisat onarımının gerçekleştirilmesi için gerekli opsiyonları size sıralayacaktır. Dilerseniz hem sizin içinize biraz daha su serpmek hem de bilgilendirmek amaçlı yazımıza; söz konusu opsiyonların detaylarından bahsederek son verelim.

  • Su kaçağı sorununun meydana geldiği bölgenin, fakat altını çizerek belirtmek gerekir ki “yalnızca sorunlu bölgenin” açılarak tamirinin gerçekleştirilmesi opsiyonuna su kaçağının noktasal tamiri denmektedir.
  • Su kaçağı sorunu bütün tesisattan kaynaklanan ana bir sorun haline dönüşmüşse, bütün tesisatın yenilenmesi gereklidir. Yapılan işlemler sonucunda tesisatın yenilenmesi opsiyonuna boru tesisatını yenileme işlemi denilmektedir.
  • Tesisat borusunda bir yerde noktasal olarak meydana gelen kaçak, bu sefer kendini birden fazla yerde tekrarlıyor ise borunun içinden sızıntı yapan deliklerin tıkanması opsiyonu tercih edilmektedir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>