Kırmadan Su Tesisat Arıza Tespiti

Kırmadan su arıza tespiti modern teknolojinin su tesisat sektörüne yansımasıdır. Genellikle evlerimizde oluşan en önemli sorunlardan bir taneside evimizde meydana gelen su tesisat arızasıdır. Özellikle bu arızaların en başında gelen hiç kuşkusuz elektrik ve su tesisat arızalarıdır. Hiç hesapta olmayan bu tür arızalar hem ekonomik açıdan hem de psikolojik olarak bizleri zorlamaktadır. Anadolu Tesisat olarak su tesisatlarınızda meydana gelebilecek her türlü arızlarınıza çözümler sunmaktadır. Kırmadan su tesisat arıza tespiti yapmak mümkündür.

Kamera ile su kaçağına bakan tesisatçı firma olan Anadolu Tesisat firması tüm tesisat sorunlarınızı kırmadan çözmektedir. Temiz su ve atık su tesisatına tek servis bedeli karşılığında su kaçak araması yapmaktadır. Deneyimli personeliyle hiç bir kaçak gözden kaçmamaktadır. Ayrıca yaptığımız onarım işlerinde 1 yıl firma garantisi vermekteyiz.

  • Su tesisat arızalarını iki grupta inceleyebiliriz.
  • Birincisi gözle görünen basit arızalardır. Örneğin musluğun su damlatması veya sifonun su sızdırması gibi basit arızalardır. Bu tür arızaları sıradan mahalleden bir tesisatçıya başvurarak probleminizi çözdürebilirsiniz. İkincisi ise gözle görülemeyen su kaçağı problemleridir. Genelde bu su kaçağı arızaları alt kat komşumuzu rahatsız ve mağdur etmektedir. Tesisatımız da meydana gelen su sızdırmasıyla alt kata damlama ve nemlenme yapabilmektedir. Bu su kaçakları genelde duvar ve zemin içerisinde olduğu gözle görülür bir tespit yapılması mümkün olmaz. Yine sıradan tesisatçılara başvurduğunuzda gelen ustalar gözle görülür bir problem olmadığı için bir yerden kırmaya başlayarak kaçağı buluna kadar bir kaç metre karelik bölümler kırılabilir. Bu yol hem maliyetli olmak üzere hem de kesin ve garanti çözüm olmayabilir. Bu problemin diğer çözümü ise profesyonel ve uzman su kaçak tespiti cihazlarıyla kırmadan su tesisat arıza tespiti hizmeti veren tesisatçılardır. Bu uygulama tamamen cihazlarla yapılan bir uygulamadır. Temiz su yani musluklara gelen su kaçaklarını dinleme yani detektörlü akustik sese duyarlı cihazlarla kaçağı yüzeyden hiç bir yeri kırmadan tespiti yapılabilmektedir. Tespiti yapıldıktan sonra o nokta kırılıp borunun tamiri yapılabilmektedir. Atık su (pis su) yani musluklardan gelen suyun kanalizasyona gitmesini sağlayan borularda ki kaçakları da kameralar ile görüntülenip boruda kırık ve çatlakları bölgesel tespiti yapılıp onarımı yapılabilmektedir. Bu sayede fazla bir yer kırılmadan bir kaç fayansla çözüme ve rahata kavuşabilirsiniz. Biz ANADOLU TESİSAT firması olarak temiz güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla teknolojinin son cihazlarını kullanarak kırmadan su tesisat arıza tespiti yapıp siz değerli müşterilerimize en hızlı ve yerinde hizmet verip memnuniyetinizi sağlamaktayız. İstanbul`un her ilçe ve bölgesine hizmet vermekteyiz. Siz sadece telefon numaralarımızdan bir tanesini arayarak randevu almanız yeterlidir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>