Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti – Kameralı Tesisatçı

Su tesisatı kaçakları çoğu zaman başa bela olmaktadır. Özellikle gerek evlerde gerekse iş yerlerinde sıklıkla yaşanan bir problem haline dönüştüyse, soruna mutlaka kökten çözüm yapılması gereklidir. Sizde kendini tekrarlayan su sızıntıları karşısında çaresiz mi kaldınız? Denediğiniz türlü yöntemler, bir çözüm getirmemekle birlikte başınızı daha çok mu ağrıttı? Su kaçağı olduğunu biliyorsunuz fakat sorunun nereden ve neden dolayı kaynaklandığını çözemediniz mi? Tam olarak doğru adrestesiniz!

Su kaçağı artık problem olmaktan çıkıyor! Anadolu tesisat, son sistem kameralı su kaçak tespit cihazları ve deneyimli ustalarıyla Küçükçekmece su kaçak arama hizmeti vermektedir.. Gelişen teknolojinin nimetlerinden yararlanan su tesisat sektörü sayesinde, teknolojik aletle su sızıntısını kırmadan bulmak artık hayal değildir. Küçükçekmecede hizmet veren tesisat firmamızın kullandığı görüntülü su kaçak arama cihazları sayesinde bütün banyonun tabanı kırılmaz, sadece patlak borunun yeri bulunup tamir edilmektedir.

Su kaçakları boruların zamanla eskimesiyle, ani su basıncının etkisiyle, kalitesiz malzeme kullanılmış olmasıyla oluşur. Borular delinir ve bu şekilde alt kata su akmaya başlar. Su kaçağı başladığı zaman elektrik prizlerine dahi ulaşabilir bu da çok tehlikeli bir durumdur. En kısa sürede müdahale edilmesi gereklidir.
Uzman kadromuz ve son teknolojik cihazlarımızla, evinize hiç bir hasar vermeden su kaçağının yerini bulabiliriz. Onarımını yapıldıktan sonra, tesisatınızı tekrar test edip, emin olduktan sonra işlemi sonlandırıyoruz.

Küçükçekmece Cihazla Su Kaçağına Bakan Firmalar

Eski yöntemleri bir kenara bırakın! Günümüzde kullanılan cihazlar sayesinde cihazla kırmadan su kaçağını bulmak artık mümkün. Küçükçekmece su kaçağı bulan usta ekibimiz, su sızan yeri kamerayla bulup, tamirini sağlamaktadır. Bu işlem sayesinde eski ustaların yöntemlerindeki deneme yöntemiyle kırarak su kaçağını bulmak tarihe karışmış oluyor. Kaçağın yeri bilgisayarlı su tesisatı cihazlarıyla tespit edilerek, kısa süre içinde, tadilat gerektirmeden tamir edilebilir.

Küçükçekmece Cihazlı Su Tesisatçı

Su tesisatında yaşanan arızalar günlük yaşamımızı sekteye uğrattığından oldukça can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Bu arızaları tamir ettirmek ise eskiden resmen kabusa dönüşmekteydi. Ancak çağa ayak uyduran tesisat firmaları, sıhhi tesisat alanındaki gelişmelerden faydalanmayı ihmal etmediğinden, sıhhi tesisat arızalarına cihazla bakan ustalar ortaya çıkmıştır. Bu ustaların genel amacı, en az hasarla, en kısa sürede, en masrafsız şekilde arızayı tamir etmek olduğundan, su tesisatında yaşanan sorunlar kısa sürede, çok daha ucuza çözülebiliyor. Cihazlarla arızanın yerini bulmak, süreci kısalttığı gibi kırım işlemlerini de asgariye indirmektedir. Örneğin; Küçükçekmece su sızıntısını bulan tesisatçı arayan biri, evine usta çağırdığında ilk olarak temiz su tesisatında su kaçağı araması yapılır. Eskiden olsa tesisatçı usta gelir, kaçağın belirtilerini takip ederek şüphelendiği noktadan kazmaya başlardı. Defalarca yapılan deneme yanılma yöntemi sonucunda ya kaçak bulup kevgire dönmüş evde tadilat yapılır ya da evinizde kaçak yok denilerek işin içinden çıkılırdı. Ama cihazla su kaçak bulan firma bu durumun aksine, kaçak bulmadan herhangi bir müdahalede bulunmadığından, sadece tamir edilecek alanda bir iki fayans kırılarak onarımı yapmaktadır.

Küçükçekmece Görüntülü Su Tesisat Kaçaklarına Bakan Yer

Su kaçağı her zaman temiz su tesisatından kaynaklanmaz, böyle bir durumda ikinci bakılacak yer ısıtma tesisatları gelmektedir. Küçükçekmece kalorifer tesisatında kaçak arayan servis hizmetimiz de bunun için mevcuttur. Termal kameralar kullanılarak, ısıtma sistemlerindeki kaçaklar bulunur. Ardından kaçağın onarımı sağlanmaktadır.Termal kamerayla su kaçak bulma işlemi sonunda eğer sorun ısıtma tesisatında değil ise o zaman atık su gider tesisatında kamerayla kaçak arama yapılır.

Küçükçekmece Robotlu Tesisatçı Usta

Atık su giderlerinde robotla su kaçak araması yapmak için robot dediğimiz cihazla gider tesisatı temizlenir. Gider borularının su sızdırması genellikle tıkanıklıktan kaynaklanmaktadır. Conta kayması gibi durumlar da pimaş borularının su sızdırmasına neden olan etkenlerdendir. Bunun için robotla giderin temizlenmesinin ardından, kamerayla sızıntının nedenin ne olduğu araştırılmalıdır. Küçükçekmece robotlu su tesisatçı bu işi yapmaktadır.

Küçükçekmece Bilgisayarlı Su Arıza Kontrolü

Firmamızın Küçükçekmecede verdiği hizmetlerden bazıları aşağıda listelenmiştir. Siz de yaşadığınız tesisat sorunları için bizi arayıp servis kaydı açtırabilirsiniz.

 • Küçükçekmece cihazlı su kaçak arama
 • Küçükçemece kameralı su tesisat arızası tespiti
 • Küçükçemece robotla tıkanıklık açma
 • Küçükçemece bilgisayarlı su kaçak tespiti
 • Küçükçemece makineyle tıkalı pimaş açma
 • Küçükçemece pimaş aç
 • Küçükçemece kanal borusu yıkama
 • Küçükçemece aletle lavabo tıkanıklığı açma
 • Küçükçemece kimyasalla su kaçak onarımı
 • Küçükçekmece makineyle petek yıkama
 • Küçükçekmece kombi tesisat bakımı

Küçükçekmece Makine İle Su Kaçağına Bakan Firmalar

Firmamız Anadolu Tesisat, tüm İstanbul ve Anadolu’da hizmet verdiği gibi Küçükçekmece su tesisatçı olarak garantili hizmet vermektedir. Bünyemizde çalıştırdığımız tüm ustalar, özellikle deneyim olarak on yılı aşkındır bu sektörde çalışan ustalardan seçilmiştir. Sorunlarınız kendi sorunlarımız olarak benimsediğimiz için, müşterilerimize en az masrafla en hızlı ve temiz çözümü sunmayı kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. Bu misyon sayesinde giderek artan bir referans ağıyla mutlu müşterilere sahip olmamız elbetteki kaçınılmazdı. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir diyerek, servis verdiğimiz her noktada garantili hizmet sunmaktayız. Küçükçekmece garantili su tesisatçı arıyorsanız bizimle çalışmanız yeterlidir. Ustalarımızın yaptıkları tüm işlemleri servis formuna kaydederek müşterilerimize sunduğumuzdan, olası bir problemde hiç para vermeden hizmet almanız mümkün olmaktadır. İyi işçilik, iyi malzeme, kaliteli tesisat firması bulmak hiç de zor değil. Küçükçekmece sıhhi tesisat sorunlarınız için bizi arayabilir servis kaydı açtırabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>