Termal kamerayla su kaçağı bulan firma

Su kaçağının oluşma sebepleri denince kalitesiz tesisat malzemesi kullanımı betonda çökme su basıncıdaki ani değişikliklerin özellikle dirsek ve “T” gibi eklemleri çatlatması gibi onlarca farklı sebep sayabiliriz özellikle gider borularında da su kaçağına yol açan sorunlardan birisi olan lavabo açıcı ilaçların boruyu eriterek su kaçağına sebep olduğunu biliyormuydunuz?

Peki su kaçaklarını nasıl anlarsınız belirtileri nelerdir , ciddi su kaçaklarını anlamak için dairenizin su saatinden ve hatta su faturanızdan bile anlaşılabilirken kılcal su kaçaklarının farkedilmesi daha zordur böyle bir durumda duvarda nemlenme ıslaklık tavanda sararma küflenme sıvada ve boyada kabarma olarak belirtiler olabiliyor.

Eğer ki evinizde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız ve bahsettiğimiz belirtiler var ise vakit kaybetmeden Anadolu Tesisat’ı arayın , sertifikalı profesyonel ustalarımızla ve istanbulun bütün bölgelerine hizmet veren 20 araçlık filomuz ile size en kısa sürede ulaşıp su kaçağınızı en kısa sürede tespit ediyoruz.

Su kaçağı tespiti konusunda kurumsal ve kalite odaklı firmamız su kaçağı teknik servisi olarak alanında öncü ve son teknoloji cihazlar ile bu sektörün ilk ve en eski firmadır.

Son teknoloji cihazlarımızla garantili bir şekilde teknik servisi veren firmamız sorunun çözülmesine garanti vermektedir su kaçağını kesin olarak bulan profesyonel ekiplerimiz boruların onarımdan fayansların tekrar yapılmasına kadar onarımı yapıp evinizi aldığından daha iyi bir şekilde sanki hiç tadilat yapılmamış gibi teslim etmekteler.

Termal kamerayla su kaçağı nasıl tespit edilir? Duvarın içini görüntüleyen son teknoloji röntgen kameralarımızla su tesisatını komple görüntüleyip kaçak olan yeri nokta tespit olarak buluyoruz.

Termal kamerayla kaçak bulurken tahminlere değil kesin verilere dayanarak su kaçağı olamayan hiçbir yeri kırmıyoruz su kaçağı bulmada ki isabetimizi daha kolay anlamanız için bir kurşun kalemin kalınlığında bir delik delip o delikten su çıkartabilecek kesinlikte isabetli bir şekilde su kaçağını bulan bu teknolojiyi ülkemizde ilk kullanmaya başlayan en eski ve en tecrübeli firmayız.

Termal kamerayla su kaçağı tespitini en iyi şekilde sağlamak için tecrübeli profesyonel ustalar gereklidir Anadolu Tesisat bünyesindeki bütün personeller sertifikalı ve işlerinde profesyoneldir, Garantili bir şekilde su kaçağını bulan ustalarımız su kaçağı tespitinin ardından fayansına kadar onarımını sağlamaktadır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>