Lazer Makine ile Su Kaçağı Bulan Firma

Lazerle su kaçağı tespiti nedir,  neden lazerli kamera ile su kaçağı tespiti yaptırmalıyız , su kaçağı olup olmadığını nasıl anlarız? Eğer tavanda sararma , boyada kabarma , rutubet , tavanda damlama gibi belirtiler varsa hiç vakit kaybetmeden Anadolu Tesisat’ı aramalısınız  göz ardı edilen ve önemsenmeyen bu belirtiler su kaçaklarının habercisidir ve ciddi sorunlara sebep olabilir, Zamanla duvardaki sıvaların dökülmesi ve hatta duvarın çürüyüp dökülmesiyle bile sonuçlanabilir.

 

 

Su kaçağı ertelenecek kadar masum bir problem değildir evinize ciddi zarar verip dairenizin kondisyonunu bozmak göze alınmaması gereken bir risktir olası bir deprem durumunda çürümüş bir zemin ile savunmasız kalmak sizin ve sevdiklerinizin hayatı için önemli bir risktir bu yüzden en fak belirtilerde hiç zaman kaybetmeden Anadolu Tesisat’ı aramalısınız sertifikalı profesyonel ekiplerimiz su kaçağını lazerli kameralarla anında tespit edip tadilatından fayansına kadar onarımını en kısa sürede yapacakladır.

Lazerle su kaçağını bulma konusunda Anadolu Tesisat alanında en eski ve en kurumsal firmadır istanbulun tüm ilçelerine geniş servis filosuyla en hızlı şekilde hizmet veren Anadolu tesisat aynı zaman da Lazerle su kaçağı bulma cihazlarını Türkiye’ye ilk getiren ve ülkemizde bu sektörü ilk kuran firmadır. Yılların bilgi birikimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile bugün Türkiyede en kaliteli Lazerle su kaçağı tespiti hizmeti alabileceğiniz firma Anadolu Tesisat’tır.

Lazerle su kaçağı tespiti yapan firmaların olduğu günümüzde artık su kaçakları birer baş belası olmaktan çıktı.Bundan yıllar önce bardakla dinleyerek yada tahmin ederek su kaçaklarını bulacağını vaat eden ama onlarca yeri kırmasına rağmen bir sonuç alamayan tesisat ustalarıyla zaman ve para kaybediyordunuz,  evinizde kırılmadık yer kalmıyor ve tüm bunlara rağmen su kaçağını yinede bulamayabiliyordunuz. Gelişen teknoloji ile artık su kaçaklarını nokta atışı bulan lazerli kameralar ile hiçbir yeri kırmadan ve maksimum bir saat içinde su kaçağını tespit eden ekiplerimiz sadece tek fayans kırıp su kaçağını ortaya çıkartıyor. Tahminlerle değil kesinlikle kaçağı bulan son teknoloji cihazlarımız su kaçağını henüz hiçbir yeri kırmadan fayansın altındaki veya duvarın içindeki su tesisatını görüntüleyerek lazer ile tek nokta işaretleme yapıyor ve kaçağı bulduktan sonra tesisat onarımını yapan sertifikalı profesyonel ustalarımız fayans onaramınıda yapıp 2 saat içinde sanki hiç kırılmamış gibi tamamen onarılmış bir şekilde teslim etmekteler.

Eğer ki evinizde su kaçağı ile ilgili

  • Tavanda sararma
  • Boyada kabarma
  • sıvada kabarma
  • Sıvada dökülme
  • Tavandan su damlaması
  • Duvarda Islaklık
  • Su akmadığı halde su saatinde değişiklik

Gibi belirtiler varsa vakit kaybetmeden bizi arayın.

 

Unutmayın su kaçağı ertelenebilecek kadar masum bir problem değildir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>