Tıkalı Boru Açma Servisi

Tıkalı boru açma işlerini makine yardım ile kimseye rahatsızlık vermeden tıkalı boru açma servisimiz hallediyor. Anadolu Tesisat olarak evinizde meydana gelmiş olan boru tıkanıklıklarını tıkalı boru açma makinesi yardımıyla zahmetsizce açmaktayız. Üstelik tıkanan yerin açılmasından sonra boruda herhangi bir hata yoksa gider açma işlemi garantili olur.
Evinizde meydana gelmiş olan bu tür tıkanıklıklar için bizi aradığınız andan itibaren kendi problemimiz gibi benimseyerek tıkanıklık açma makinesi yardımıyla tıkanıklık açma işlemi gerçekleşmektedir. Tıkanmış borunuz açılma esnasında borunuza zarar verilmeden açılmaktadır.
Günün yorucu ve stresli çalışmasından dolayı akşama bir hayli kötü bir durumda oluruz. Ancak eve gitmenin huzuru ile moralimiz düzelir. Fakat birde evimizde meydana gelmiş olan bir tıkanıklık varsa eve neden geldiğimizi sorgulamaya başlarız. Stres tavan yapar, tam bu sırada profesyonel ekiplerimiz size yardım elini uzatır ve tıkanıklık açma makinesi ile kırma dökme olmadan tıkalı gideri açma işlemini gerçekleştirir. Size huzuru geri getiren ekibimiz probleminizi çözmeden evinizden ayrılmamaktadır.

Pimaş borusunu makine ile açan usta tesisat firması olarak giderlerinize hiç bir zarar vermeden açıp hattı aktif hale getirmekteyiz. Eski yöntemlerdeki gibi boru delinmesi gibi durumlara maruz kalmanıza engel oluyoruz. Boru tıkanıklğı açma işleminde sert cisimlerle müdahale olursa delinen borular alt kata su akıtmaya başlayacaktır. Birde su kaçağı problemiyle uğraşmak zorunda kalıp komple değişim gerekli olacaktır. Bu da daha fazla masraf olarak size geri dönecektir. Anadolu tesisat firması size gider borularını kırmadan açma garantisi veren firma Anadolu Tesisat kamera ile görüntülemede yaparak olası problemleri de tespit edebilmektedir. Üstelik bir servis bedeli karşılığında 1 saat içerisinde bu sıkıntıdan kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca firmamız temiz su borularında meydana gelen tıkanıklıkları da açmaktadır.

     

Ev, işyeri, otel, villa ve okul fark etmeksizin bütün tıkanmış borularınız tıkalı boru açma makine yardımıyla kolayca açılmaktadır. Özellikle toplu kullanım olan alanlarda bu gibi tıkanma sorunları ile çok karşılaşılır. Her zaman aklımızda bir kurtarıcı olmalıdır ki ani bir durumda hemen hizmet alabilesiniz. Firmamız bu tarz acil işler için ekip bulundurarak sizi bu kötü durumdan kurtarır. Birden bire tıkanan tuvalet için çağıracağınız en acil tıkanıklık açma servisi size 1 saatten önce gelemez. Çünkü oranın personeli bile aynı binadaki tıkanan tuvalete 15 dakika sonra gelir.  Bu hızla birlikte uzmanlıkta çok önemli tabi ki, açılamayan bir tıkanıklık hızlı gidilse ne anlamı olur. Her işin bir uzmanı vardır, bu işin uzmanı da biziz. Nasıl bir yerimiz ağrıdığında doktor bizim sağlığımız için bize röntgen çekip tahlil yapıyorsa. Bizde tıkalı borunuzu kamera ile görüntüleyip gerekli raporu çıkarıyoruz. Tedavisi mümkünse hemen kırmadan makine yardımıyla açıyoruz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>