Üst Kat Komşudan Su Akıyor

Günümüzde dairelerimizde yaşadığımız en büyük sıkıntılardan biriside üst komşudan su akıyor olmasıdır. Önceden bu problemi yaşadığımızda bütün her yeri kıra kıra bulmak zorunda kalıyorduk. Başka çözüm yolumuz yoktu çünkü. Bir yer kırılıp ıslak bölgeye doğru ne kadar yer kırılırsa kırılsın bulmak için devam ediliyordu. Evin komple tesisat masrafı yetmezmiş gibi bir de kırılan yerlerin onarılması için bize ekstra maliyetler çıkıyordu. Ama artık bu duruma bir son verildi. Günümüz teknolojisi artık çok ilerlemiş durumda ve bu teknoloji artık sıhhi tesisat alanında da yeterince ilerlemekte. Bu yüzden artık komşudan su akıyor şikayetleriniz daha kolay daha pratik yöntemlerle çözülecek. Üst kattan su geliyor olması artık ne sizi ne de komşunuzu korkutmasın. Su kaçağı tespit cihazlarımız ve kameralı sistemlerimizle kaçağınızı noktasal olarak bulup size gösteriyoruz. Bu yüzden üstten su geliyor olması sizi hiç üzmesin. Kaçaklarınız uzman ekiplerimiz ve ekipmanlarımız tarafından evinizin her yeri en iyi şekilde taranıyor. Komşumdan su geliyor şikayetiniz zaman zaman kavgaya da dönüşebiliyor. Komşunuz kendisinden gelmediğini iddia edebilir sakın dert etmeyin ve profesyonel ekiplere bırakın işinizi. Eğer o dairede bir su kaçağı  var ise cihazlar sayesinde net bir şekilde bulunur. Şayet yoksa kaçağın o dairede olmadığına dair garanti verilir. Eğer cihazlarla daire garantiye alınırsa komşudan bize su geliyor deme lüksünüz kalmaz. Bu durumda uzman ekiplerimiz kaçağın size nereden gelebileceğini ya da geldiğini göstereceklerdir.

Temiz su kaçağını tespit etme yöntemleri

Su kaçağı problemi ömrümüz boyunca 1 kerede olsa mutlaka başımıza gelebilecek bir sorundur.
Temiz su boruları ani su basıncıyla zayıf olan noktayı delip kendini dışarıya bırakabilir. Zamanla eskiyen borular, kullanılan kalitesiz malzeme ve işçilik hatası nedeniyle de su borusu patlayabilir. Daha çok eski binalarda demir boruların çürümesiyle de su kaçırabilir. Demir borularda tadilat işlemi boru çürümemişse yapılabilir ama bu kesin çözüm olmayacaktır. Demir boru olan tesisatın iptal edilip yeniden tesisat döşenmesi burada yapılacak en akıllıca çözümdür.

Atık su giderlerinde su kaçıran noktayı tespit eden firmalar

Pimaş borusundaki kaçakları cihazla tespit eden usta tesisatçılarımızla etrafa zarar verilmeden kaçağı bulabilmekteyiz. Kullandığımız yeni nesil cihazlar ile borunun içerisinden net görüntü almaktayız. Tespit edilen atık su giderlerindeki kaçakların onarımı da firmamız tarafında garantili bir şekilde yapılmaktadır.
Artık kırmaya dökmeye son vermenin vakti geldi. Eski yöntemlerimi bir kenara bırakın ve bu sorunlardan tamamen kurtulmak için bizi arayın problemlerinizi tamamen çözüme kavusturalım. Bütün aradığınız profesyonel cihazlar firmamızda bulunmaktadır. Kamerasız ve su kaçak tespit cihazı olmayan ekibimiz bulunmamaktadır. Bu nedenle işlemlerimizin hepsi cihazlarla sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. Bu işlemler firmamız tarafından yıllardır yapılmaktadır ve başarıyla uygulanmaktadır. Kesinlikle sorun yaşamayacağınızın garantisi firmamız tarafından daima verilmektedir. Yaptığımız bütün işlemleri servis formumuz da belirtip garantisiyle birlikte size veriyoruz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>