Lavabo Gideri Açma

Lavabo Gideri Açma

Robotla kırmadan lavabo gideri açma işlemini yapan birçok firma vardır. Fakat bizim kanal açma çalışmalarımız da tüm ekiplerimizde kamera ve robotlar bulunmaktadır. Gider tıkanıklarınızı kamera kullanarak açmaktayız. Kırmadan robotla lavabo açma cihazı tıkanıklığı zahmet vermeden açmaktadır. Kamera lavabonuz açıldıktan sonra borunuzun içerisinde ne var ne yok gösterir. Açılan tıkanıklıklar garanti altında yapılıp gelen lavabo açma ustaları tecrübeleri ile tıkanmaya kesin çözümler sunmaktadır. Lavabo tıkanıklığı sizlerin kokulu rüyası. saç kılları, sabun tortuları, yemek artıkları, kir yağ derken lavabo açmak kabusumuz olur çıkar. Lavabo açmak için piyasada bilinçsizce tüketilen ürünlerin kullanımı sonucu lavabo giderinize zarar verebilir. Böyle durumlarda vakit her şeyden önemlidir. Lavabo açma konusunda uzman ekiplerimiz sorununuzu kırmadan dökmeden ortalama yarım saat ve 1 saat içerisinde sıfır sorunla çözmektedir. Bunun gibi gider tıkanmalarında bizi tercih edebilirsiniz. Kamera ile görüntüleme alanında çalışanlarımız çok titiz davranıp sorunu iyice inceledikten sonra size de gösterirler. Kendi gözünüzle gördüğünüz bir sorun için artık endişelenmezsiniz çünkü arızanın nedenini artık sizde biliyor olursunuz.
Yemek artıklarının ve hayvansal gıdaların lavabo borusundan gönderilmeye çalışıldığında gitmeyen suyun önüne set çekmiş olursunuz. Kanalizasyon suyu lavabodan gitmediği için akıntının tersine doğru taşma yapar. Lavabodan geri gelen su mutfak dolaplarının şişmesine neden olur. Lavabodan suyun ağır gitmesi gider borunuzun tıkanacağına işarettir. Hatta biz bu tarz içi yağla olmuş tesisat borularına yarı tıkalı gider boruları diyoruz. Yağlanma yapmış gider boruları bağlantı noktalarından gözyaşı gibi su kaçırması meydana gelir. Duvarın içerisinde akıtma yapan lavabonun gideri boyanın kabarmasına neden olur. Yada bir alt katınızdaki dairenin tavanında hafifçe sararma şeklinde ortaya çıkar.Bu durumun ortaya çıkması zaten en kötü sonuçlardandır.Çünkü komşunuz ile akla hayale gelmeyen sorunlara sebebiyet verebilir böyle durumlar.O sebeple mutfak tahliye borusu yada banyo tahliye borusu ile ilgili bir sorun fark ettiyseniz hemen çözüme yönelik bir şeyler yapmanız gerekir.Elbette ilk etapta uygulayabileceğiniz farklı yöntemler ve metodlar var.Fakat her zaman olmasa bile çoğu zaman bunun neticesi bir hüsran olabiliyor.Hatta bazen tıkalı tahliye borusu açılmak istenirken tesisata geri dönüşü olmayan zararlar bile verilebiliyor.Yada giderde bir taşmaya sebebiyet verilerek hem sağlık açısından zararlı hem de tesisatçı çağırmaktan daha yüksek maliyetli bir temizlik tablosu ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz.
Son sistem makine ve kameralı cihazlarımızla hem sorununuzdan kurtulup hem de değerli vaktinizi boşuna harcamamış olacaksınız.
Lavabo tıkanıklığı açma işlemi zaman tasarrufu ve temizlik demektir. Bayanların çok hassas olduğu bu temizlik konusunda ekiplerimizde hassas davranırlar. Kırmamaya dikkat ettiğimiz kadar kirletmemeye de dikkat ederiz. Giderden çıkarılan pislik, bez vb. atıkları çöp poşeti ile güzelce toparladıktan sonra temiz bir şekilde çöpe atılacak gibi bırakırız. Zaten gideri neyin tıkadığını bildiğimiz için ona göre önlem alırız. Bazen banyo ve tuvaletlerde ortalık biraz kirlenebilir. Çünkü zor açılan bir tıkanıklık ise iş uzun sürer ve makine boru içine salınan yayı çevirirken çok döndüğünden yere su sıçrar. Yerler seramik olduğundan pek zararı olmaz çünkü su tutulduğunda çabucak temizlenir. Özel cihazlarla boruya gönderilen kamera tıkanık bölgeyi tespit eder. Cihazın boruya gönderilip tespit işlemi tamamlandıktan sonra lavabo açma başarıyla sonuçlanır. Güvenilir firmamızda gönül rahatlığıyla bu sıkıntıdan kurtulmak artık çok kolay. Kötü kokulu açıcıları bir kenara bırakıp lavabo açma konusunda deneyimli ekibimize başvurabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>