Bina Borularında Su Kaçağı Var! Kameralı Servis Hizmeti

Su kaçağı tespiti alanında başarılı işlemleri ile bilinen Anadolu Tesisat firması olarak, en çok aldığımız arıza kaydı “Bina borularında su kaçağı var!” oluyor ve hemen akabinde kameralı servis hizmeti verip vermediğimiz soruluyor. İstanbul’un her semtine ve ilçesine kameralı servis hizmeti veren, sadece ev ya da iş yerlerindeki su kaçaklarını değil; genel olarak bina borularında su kaçağı, fabrikalardaki pis su borusundaki su kaçakları gibi farklı büyüklükte ve mekanlardaki su kaçaklarını kırmadan cihazla bulan uzman ekibiz 7/24 sizler için çalışıyor. Kırmadan su kaçağını termal kamerayla bulan servis olarak bizler, aldığımız her tespit işini başarı ile tamamlıyoruz.

  • Binadaki su kaçaklarını bulma hizmetimiz ile siz de en kısa sürede hiçbir alan kırılmadan bina borularındaki su kaçağını bulabilir, kalıcı olarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Dairelere veya iş yerlerindeki su kaçak tespit işlemlerinde hiç bir yeri kırmadan su kaçağını bulmaktayız. Temiz su kaçaklarında noktasal olarak tespit yapmak mümkündür. Pis su giderlerinde ki kaçaklarda ise bölgesel olarak tespit yapılıp tamiratı yapılmaktadır. Bu konuda bize ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Su Kaçağını Makineyle Bulan Tesisat Firması – Bina Borularında Su Kaçağı Arama Hizmeti Nedir?

Su kaçağını makineyle bulan tesisat firması olan Anadolu Tesisat, insanların bir arada yaşadığı apartmanlarda ve fabrikalarda sık sık rastlanan su kaçağı sorununu; cihazlı tesisatçılarıyla onarır. Çünkü; tesisatta nerede kaçağın olduğunu ya da sayısını kırarak bulmak hem zaman hem de tadilat masrafının yükselmesi demektir. Birçok kişi bize, “Bina borularında su kaçağı arama hizmeti nedir? Tam olarak ne yapıyorsunuz?” diye sorar. Bu makalemizde sizlere su kaçağını makineyle bulan tesisat firması olarak gerekli cevapları vereceğiz.

Öncelikle söylemeliyiz ki; bina borularında su kaçağı arama hizmeti almak için en uygun adres kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti yapan firmalardır! Bina borularında su kaçağı arama hizmeti; genel olarak temiz su ve pis su gider borularında incelemelerle yapılır. Kanal görüntüleme robotu ile bina borularında su kaçağına sebep olan tesisat belirlenir ve sorun net bir şekilde kameralardan sizlere gösterilir. Borulardaki delinme ya da herhangi bir sorunda ise; çözüm önerileri sizlere uzman ekiplerimiz tarafından sunulur. Binadaki su kaçağını bulan kameralı su tesisatçısı olarak bizler, minimum alanda kırma işlemi yaparak, tamiratlarımızı en kısa sürede tamamlamaktayız. Bina borularında su kaçağını bulan makineli tesisat servisi ekibimizi her zaman arayabilir, bina borularında su kaçağı arama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Binadaki Su Kaçıran Boruyu Bulan Cihazlı Su Tesisatçısı – Binadaki Su Kaçağının Belirtileri Nelerdir?

Şimdi sizlere binadaki su kaçıran boruyu bulan cihazlı su tesisatçısı olarak, binadaki su kaçağının belirtileri nelerdir sırasıyla anlatacağız;

  • Bina sayacının vanaların kapatılmasına rağmen dönmesi veya normalden hızlı dönmesi
  • Binaya ve dairelere normalden yüksek su faturalarının gelmesi
  • Binalarda su kaçağı tadilatların rağmen; hala tavan sararması ya da duvar kabarması gibi şikayetlerin var olması
  • Binanın dışarısında ve içinde bulunan duvarlara bakıldığında; küf, koku veya rutubet gibi sorunların yaşanması
  • Binada böceklerin artması ve havalandırma alanlarından dairelere giriş yapmaları
  • Binadaki zemininde ya da tavanında bulunan seramiklerin veya döşenmiş taşların var olan renklerinin solması veya renk değiştirmesi ve akabinde yapısal bozulmalar da binada su kaçağının var olduğunun gözle görülür belirtilerindendir.

Binadaki Su Kaçağını Kırmadan Cihazla Tespit Eden Tesisat Şirketi – Bina Borularında Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Binadaki su kaçağını kırmadan cihazla tespit eden tesisat şirketi olarak öncelikle belirtmemiz gereken yaşanılan su kaçaklarının hangi tesisattan kaynaklanıyorsa ona göre belirtiler verdiğidir. Görünen ve görünmeyen olarak ikiye ayrılan su kaçaklarının yanına bir de binanın ana borularındaki su kaçakları eklenebilir. Daire içi su kaçağı tespitine nazaran daha meşakkatli ve dikkat gerektiren bina borularında su kaçağı bulma hizmeti; ancak profesyonel uzmanlar tarafından yapıldığı takdirde başarıya ulaşabilir. Bu nedenle; su kaçağında kırmadan işlem yapan ve su tesisatı teknolojilerine hakim olan firmalardan destek almakta fayda vardır.

Anadolu Tesisat olarak kurulduğumuz günden bu yana, su kaçağı arama hizmeti ve onarım hizmetini veren bir firmayız. Bünyemizde bulundurduğumuz tüm cihazlar Avrupa standartlarında en iyi cihazlar olup, her bir cihazımız tüm personellerimiz tarafından eğitim alarak kullanılmaktadır. Kalitenin asla tesadüf olmadığını bilen firmamız, hem cihazları hem de personelleri ile kaliteli bir tesisat hizmeti vermeyi amaçlamakta, ardımızda mutlu müşteriler bırakmayı hedeflemektedir.

  • Binadaki su kaçağını kırmadan cihazla tespit eden tesisat şirketi ihtiyacınız var ise, Anadolu Tesisat 12 servis filosu ile bir telefon kadar uzağınızda.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>