Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal tıkanıklığı genellikle biriken yağ ve tozlardan kaynaklanmaktadır. Kanal açma makinesi sayesinde bu beladan kolayca kurtulabiliriz. Kanalların açılması işlemine başlanılmazsa zamanla konutunuza zarar ve hasar vermektedir.
İşimizin uzmanı olan Anadolu tesisat sorunuzu kendi sorunlarıymış gibi benimseyip iyi, tecrübeli ve teknik donamına sahip ustalarımızın yardımıyla kanal tıkanıklığınızı noktasal olarak kameralı cihazlarla tespit etmektedirler. Tespiti yapılmış olan kanalınız daha sonra makineyle tıkanıklık açma işlemine geçilmektedir.

Mutfak tıkanıklıkları genellikle yağların , çay tozlarının ve yemek artıklarının gidere dökülmesiyle oluşur. Zamanla bu atıklar bir yerde birikir ve borunun önünü tamamen kapatarak suyun gidişini engeller ve borular suyu geri vermeye başlar. Tuvaletlerde ise atılan peçeteler, ıslak mendiller tıkanıklıkları oluşturur. Bu birikintilerin temizlenmesi için zincirli uçla çalışan robotlu makinelerle giderleri açıyoruz. Ve ardından kamera ile görüntüleme yapıp boruların içerisindeki hasarın tespitini yapıyoruz. Tekrar tıkanıp tıkanmayacağı konusunda ve yapılması gerekenler hakkında size servis formu yazarak rapor halinde sunuyoruz.

     

Kanallarda meydana gelen tıkanıklıkları kendi alanlarında profosyonel olan ekiplerimiz zahmetsizce kırma dökme yapmadan sadece robot makinalarla açmaktadırlar. Kanallarda meydana gelen aşırı yağlanma ve taşlaşmış tıkanıklıklara karşı noktasal olarak tespiti yapılıp robot makinayla açılmaktadır. Probleminiz hallolmadan ekiplerimiz ev ve işyerinizden ayrılmamaktadılar.
Tıkalı kanalizasyon kanallarının kırılmadan açılması atık pis su giderlerinizin temizlenmesi ve kanalların bakım ve onarımı için Anadolu Tesisat Kanal Açma Servisinden randevu alabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>