Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Günümüzde değişen ve gelişen teknoloji hayatımızın her bölümüne tesir etmekte. Teknoloji ile kaliteli ekip çalışmasını harmanlayan Anadolu Tesisat tam donanımı ile sizin için en iyi hizmet ve servis ağını emrinize sunuyor. Geçmişte yaşanan tesisat sorunları kabusunuz olmaktan çıkıyor. Özellikle de günlerce sizi yoran, uğraştıran ve neticesinde de cebinizden yüksek maliyetlerin çıkmasına neden olan tuvalet tıkanıklığı artık tarih oluyor.


Anadolu Tesisat olarak tıkanan tuvaletinizi evinizi kirletmeden, evinizde herhangi bir tadilata sebebiyet vermeden açıyoruz. Aklınıza ilk olarak peki: Tadilatsız tıkanıklık açma nasıl mümkün? Sorusu takılabilir haklı olarak. Sebebi Anadolu Tesisat olarak sahip olduğumuz üstün teknoloji ve kaliteli ustalarımız. Yurt dışından getirdiğimiz özel donanıma sahip cihazlarımız ve ustalarımızın kalitesi ile tıkanan tuvaletinizi açmak profesyonel ekibimizin işi. Tıkanıklıkları açarken ekibimiz tuvalet tıkanıklığı açma sistemini kullanıyor. Yani tıkanmanın olduğu kısma tahmini bir uygulama yapılmıyor. Tıkanan tuvalet gideri açılırken teknolojik yöntemlerden en uygunu ustalarımız tarafında seçilip uygulanıyor. Sonuç olarak ekibimiz herhangi bir şekilde tadilata sebebiyet vermeksizin mümkün olan en kısa sürede tıkanan gider yada tıkanan tuvaletinizi açıyor. Hem de kırma dökme kesinlikle olmadan.

Tuvaletlerdeki tıkanma olayı en alt katlarda rögarın taşmasıyla olabileceği gibi bina ana hattın borularında da bir tıkanıklık oluşmuş olabiliyor. Rögar tıkanmalarını iski ücretsiz bir şekilde gelip açmaktadır.
Ama tıkanıklık binaya ait olan ana borudaysa buna iski müdahale etmez ve özel şirketlerden yardım alarak bu tıkanıklık problemlerinizden kurtulmanız mümkündür. Üst katlarda oluşan tuvalet tıkanıklıkları ise kendi dairenize ait borudan kaynaklanmaktadır. Üst kattaki bu pis su borularının açımı en alt katlarada göre daha kolaydır ve kısa sürede açılıcaktır. Robotla tuvalet tıkanıklığı açan firma Anadolu tesisatı arayarak tüm bu tıkanıklık problemlerinizden çok kısa bir süre içerisinde kurtulmanız mümkündür.

Bundan böyle tıkanan tuvalet giderinizi açmak için günlerce zamanınızı ve paranızı harcamanıza gerek yok. Çünkü ilkel yöntemlerle açılmaya çalışılan tıkalı tuvaletler ve açmak için kullanılan kimyasallara vs. harcanan paralar çoğu zaman teknik servis ücretlerinin üstüne çıkıyor. Üstelik kimi zaman yapılan acemice müdahaleler başınıza çok daha büyük dertler açıyor. Örneğin tıkanan tuvalete yapılmış yanlış bir müdahale bazen giderlerin taşmasına benzer sonuçlar ortaya çıkarabiliyor. Oysa Anadolu Tesisat sizden fahiş ücretler talep etmeden yaygın servis ile kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyor.Tek yapmanız gereken Avrupa Yakası Servisi için 0212 515 61 59 , 0212 630 51 63 Anadolu Yakası Servisi için 0216 383 36 33 numaralı telefonlardan bize ulaşarak servis yazdırmak mümkün. Profesyonel hizmetimizden memnun kalacağınızı size garanti ediyoruz.

2 Comments

  1. Reply

    7SENEDİR ARAARA TIKANIYOR KANALIZASYON BİNA TEMELİ ATILIRKEN BORU DÜZ DÖŞENMİŞ ÖNE EĞİM YOK AKSINE ARKA DAREYE DOĞRU EĞİMLİ BİNA GİDERİNE DOĞRU DEĞİL
    NE YAPILMALI

    • Reply

      Bu durumda yapmanız gereken borunun içine kamera göndererek sıkıntının nereden itibaren başladığını bulmak. Bu şekilde tadilata başlarsanız sizin için daha az yer kırılmış olur. Üzerindeki betonun kırılmadan bu olayı düzeltmek mümkün değildir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>