Tuvalet Tıkanıklığı Açma

anadolu tesisat (Şirket Çalışanı)
Bu çalışana soru sor
Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Günümüzde değişen ve gelişen teknoloji hayatımızın her bölümüne tesir etmekte. Teknoloji ile kaliteli ekip çalışmasını harmanlayan İstanbul Tesisat tam donanımı ile sizin için en iyi hizmet ve servis ağını emrinize sunuyor. Geçmişte yaşanan tesisat sorunları kabusunuz olmaktan çıkıyor. Özellikle de günlerce sizi yoran, uğraştıran ve neticesinde de cebinizden yüksek maliyetlerin çıkmasına neden olan tuvalet tıkanıklığı artık tarih oluyor.
İstanbul Tesisat olarak tıkanan tuvaletinizi evinizi kirletmeden, evinizde herhangi bir tadilata sebebiyet vermeden açıyoruz. Aklınıza ilk olarak peki: Tadilatsız tıkanıklık açma nasıl mümkün? Sorusu takılabilir haklı olarak. Sebebi İstanbul Tesisat olarak sahip olduğumuz üstün teknoloji ve kaliteli ustalarımız. Yurtdışından getirdiğimiz özel donanıma sahip cihazlarımız ve ustalarımızın kalitesi ile tıkanan tuvaletinizi açmak profesyonel ekibimizin işi. Tıkanıklıkları açarken ekibimiz tuvalet tıkanıklığı açma sistemini kullanıyor. Yani tıkanmanın olduğu kısma tahmini bir uygulama yapılmıyor. Öncelikle özel bir donanıma sahip kamera yardımı ile giderinizin içi görüntüleniyor. Daha sonra tecrübeli ustalarımız sorunun sebebini tespit edip tıkanan giderinizi açıyor. Tabi tıkanan tuvalet gideri açılırken yine teknolojik yöntemlerden en uygunu ustalarımız tarafında seçilip uygulanıyor. Sonuç olarak ekibimiz herhangi bir şekilde tadilata sebebiyet vermeksizin mümkün olan en kısa sürede tıkanan gider yada tıkanan tuvaletinizi açıyor. Hem de kırma dökme kesinlikle olmadan.
Bundan böyle tıkanan tuvalet giderinizi açmak için günlerce zamanınızı ve paranızı harcamanıza gerek yok. Çünkü ilkel yöntemlerle açılmaya çalışılan tıkalı tuvaletler ve açmak için kullanılan kimyasallara vs. harcanan paralar çoğu zaman teknik servis ücretlerinin üstüne çıkıyor. Üstelik kimi zaman yapılan acemice müdahaleler başınıza çok daha büyük dertler açıyor. Örneğin tıkanan tuvalete yapılmış yanlış bir müdahale bazen giderlerin taşmasına benzer sonuçlar ortaya çıkarabiliyor. Oysa İstanbul Tesisat sizden fahiş ücretler talep etmeden yaygın servis ile kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyor.Tek yapmanız gereken Avrupa Yakası Servisi için 0212 515 61 59 , 0212 630 51 63 Anadolu Yakası Servisi için 0216 383 36 33 numaralı telefonlardan bize ulaşarak servis yazdırmak mümkün. Profesyonel hizmetimizden memnun kalacağınızı size garanti ediyoruz.

İçeriği faydalı buldunuz mu?
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (27 oy, ortalama puan: 4,30. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Soru ve görüşler (2)

Tuvalet Tıkanıklığı Açma hakkında yorumlar
 • 1 sene önce

  7SENEDİR ARAARA TIKANIYOR KANALIZASYON BİNA TEMELİ ATILIRKEN BORU DÜZ DÖŞENMİŞ ÖNE EĞİM YOK AKSINE ARKA DAREYE DOĞRU EĞİMLİ BİNA GİDERİNE DOĞRU DEĞİL
  NE YAPILMALI

  Yanıtla -
  1. Bu durumda yapmanız gereken borunun içine kamera göndererek sıkıntının nereden itibaren başladığını bulmak. Bu şekilde tadilata başlarsanız sizin için daha az yer kırılmış olur. Üzerindeki betonun kırılmadan bu olayı düzeltmek mümkün değildir.

   Yanıtla -

  Soru veya görüş bildirin

  Soru ve görüşler

  Ara