Alibeyköy Su Kaçaklarını Bulan Firma

Alibeyköy su kaçaklarını bulan firma olarak su tesisatı teknolojilerimiz ile müşteri memnuniyetini kurulduğu günden bu yana sağlayan firmamız, Alibeyköy gibi tüm İstanbul genelinde hizmet veren bir kuruluştur. Günümüz teknolojisinden faydalanarak, hiçbir alanı kırmadan tesisat arızalarının tespiti ve onarımı konusunda hizmet veren Anadolu Tesisat, uygun fiyat politikası ve güvenilir ekibi ile İstanbul su tesisatı arızalarının tespitinde ve çözümünde öncü bir firmadır. Alibeyköy su kaçaklarını bulan firma olarak, Alibeyköy semtine 12 filoyla hizmet vermekteyiz. Su tesisatında herhangi bir kaçaktan şüpheleniyor ve su kaçağı belirtileri konutlarınızda veya ofislerinizde mevcut ise, bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Su kaçağı problemi ansızın ortaya çıkan bir sorun gibi gözükse de aslında öyle değildir! Zamanla boruların eskimesiyle; ani su basınçlarıyla ve hatalı işçilik sebebi ile borularda patlaklar meydana gelmektedir. Ve bir anda alt kat komşunuza su damlamaya başlar. Teknoloji ilerlememiş olsaydı, evet korkulacak bir durum olabilirdi bütün dairenin her yeri kırılarak kaçağa ulaşılmaya çalışılırdı. Ama yeni nesil akıllı cihazla hiç bir yer kırılmadan kaçak bulunuyor ve tamiratı aynı gün içerisinde yapılıyor.

 

Su Tesisatındaki Kaçağı Cihazla Kontrol Eden Alibeyköy Tesisatçısı – Tesisatınızdaki Kaçakları Nasıl Buluyoruz?

Su tesisatındaki kaçağı cihazla kontrol eden Alibeyköy tesisatçısı olan Anadolu Tesisat’a her gün onlarca arıza kaydı bırakılıyor. Bu kayıtlarda en çok sorulan soruya yanıt verelim; Tesisatınızdaki kaçakları nasıl buluyoruz?

Su tesisatında olası kaçakların fark edilmesi bazen zaman alsa da, seramiklerin üzerine çıkan sular ya da duvardan sızıntı halinde gelen sular su kaçaklarını hemen anlamamızı sağlayabilir. Su kaçaklarının tespit edilmesi için kırma veya dökme ile zaman kaybetmeye gerek yoktur. Anadolu Tesisat, evinizi veya çalıştığınız ofisi inşaat alanına çevirmeden, bazen bir seramiği kaldırarak bazen de küçük bir alanda delme işlemi yaparak minimum müdahale ile su kaçaklarınızın başladığı noktayı ortaya çıkarır. Kırmadan cihazla su kaçağının yerini bulan Alibeyköy deki su tesisatçıları veya servislerimiz ile siz de tadilat masrafına girmeden firmamızın özel cihazlarıyla  sadece tespit ve tamirat bedellerini ödersiniz.

Su Tesisatı Kaçakları Nasıl Anlaşılır?

Peki, su tesisatı kaçakları nasıl anlaşılır? Su tesisatında oluşabilecek kaçaklar, her zaman farklı noktalarda ve şekillerde ortaya çıkar. Kimi zaman borunun çatlaması kimi zamanda komşularınızın tesisatındaki problem nedeniyle ortaya çıkan kaçakların tespiti, mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Tesisattaki kaçağı bulmak için her yeri kırmaya gerek olmadığı gibi, özel cihazlar ile hem vakti hem de su kaçağına ayırdığınız bütçeden tasarruf edebilirsiniz. Anadolu Tesisat firması olarak, Alibeyköy su tesisatındaki kaçağın yerini kontrol eden kameralı tesisat ustası ve ekibi ile tesisatınızı ilk olarak test ederek tespit işlemlerine başlar. Manometre cihazı ile teste tabi tutulan su tesisatınızdaki kaçakların hangi su tesisatına ait olduğu saptanır. Kaçak sıcak su borusunda ise, kalorifer peteklerinin borularından başlayarak kombinin altından geçen sıcak su borularına kadar geniş bir alanda akustik dinleme cihazı ile tespit işlemine başlanır. Akustik cihazın verdiği ses dalgalarını yorumlayan profesyonel ekibimiz, termal kameralı cihazla bu bölgeyi görüntüleyerek, kaçağın gerçekten orda olup olmadığını kontrol eder. Kameralı cihazla Alibeyköy su kaçaklarını bulan firma ekibimiz, onarım işlemlerine onayınızın ardından başlar.

Su Kaçağını Tespit Eden Kameralı Tesisat Servisi Alibeyköy –  Konutunuzda Veya İş Yerinizde Birden Fazla Kaçak Varsa, Hangi İşlemleri Yapıyoruz?

Peki, konutunuzda veya iş yerinizde birden fazla kaçak varsa, hangi işlemleri yapıyoruz? İşte, su kaçağını tespit eden kameralı tesisat servisi Alibeyköy şubesi olarak cevabımız;

Tesisattaki kaçakların gerek rutubet gerekse de maddi külfeti büyük olabiliyor. Su kaçağının belirtilerini az çok bilen kişiler, su tesisatı kaçaklarını hemen fark edebiliyor. Örneğin, tesisat borularında çökme ve kırılma olan tesisatın da zaman içerisinde tamamen çatlaması mümkün. Tesisattaki hasarın büyümemesi ve maddi külfetinin artmaması için evlerinizdeki rutubet kokusu, parkelerdeki ıslaklık, duvardaki sarılıklar gibi şikayetlerinizi incelemenizde fayda var.

Su kaçaklarını bulma konusunda eğitimli personelleri bünyesinde barındıran su tesisatçıları ile su kaçaklarınızı bulabilir, tamiratını yaptırabilirsiniz. Ancak, bu tesisatınızdaki kaçağın tespiti ve onarımı sırasında bölgenin kırılmasına artık gerek yok! İstanbul genelinde özel cihazlarla su kaçağı tespiti hizmeti veren ekibimiz ile kırmadan da su kaçaklarınızı tespit ettirebilir, dilerseniz tamiratını da aynı gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Su kaçağını tespit eden kameralı tesisat servisi Alibeyköy şubesi olarak hizmet veren Anadolu Tesisat, dairenizdeki tek kaçağı bulmak yerine tüm dairedeki tesisatınızı kontrol eder. Tesisatlar da bazen birden fazla kaçağa rastlayan Anadolu Tesisat, bir daha sorun yaşamamanız adına tüm tesisatınızı kameralı cihazlar ile kontrole tabi tutar. Birden fazla kaçak olması durumunda, o bölgeler işaretlenir ve tamirat işlemlerine başlanır.

Su Kaçıran Boruları Cihazla Tamir Eden Alibeyköy Tesisat Firmaları – Su Kaçaklarını Nasıl Tamir Ediyoruz?

Şimdi sıra ne önemli noktaya geldi! Su kaçıran boruları cihazla tamir eden Alibeyköy tesisat firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmamızın nedenleri… Aslında bunun tek bir sebebi var! İşimizi hakkıyla ve sizi memnun ederek yapmamız! Ve tabi ki, usta ekip ve ekipmanlarımız… Peki, Anadolu Tesisat olarak biz su kaçaklarını nasıl tamir ediyoruz?

Su kaçaklarını tespit işlemlerimizin ardından, yine cihazlarımız ile test ederek tamirat işlemlerine devam ediyoruz. Su kaçağı tamiratını cihazla yapan Alibeyköy tesisatçı ekibimiz, su kaçağınızın tespit edildiği noktaları kırmızı bir kalemle işaretler. Bu sayede, kırılacak alan minimuma indirilmiş olur. Küçük alanda kırma veya sökme yaptığımızdan kısa bir süre sonra zaten su kaçağına sebep olan kırık/çatlak boruyu siz de görebilirsiniz. Bölgede su kaçağına neden olan kırık boruyu kamerayla tespit eden Alibeyköy tesisatçısı olarak, bu kırık ya da sızıntı yapan boruları değiştirerek tamiratlarını tamamlarız. Tamiratını tamamladığımız tesisatınızı tekrar aynı testlere tabi tutarak, olası kaçakları da kontrol etmiş oluruz. Tesisatınızda testlerin ardından bir problem görülmediği takdirde, tamirat işlemlerimizi bitiririz. Alibeyköy su sızdıran boruyu görüntülü makineyle bulan tesisat firması olarak, tüm tadilatlarınız 1 yıl olarak tarafımızdan garantilenir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>