Tıkalı Gider Borularını Açan Servis

Tıkalı gider borularını açan servis olan Anadolu Tesisat olarak sizlere birkaç sorumuz var. Eğer sorularımıza evet cevabı veriyorsanız hiç düşünmeden hemen bize ulaşın! Hayatınızı olumsuz olarak etkileyen bu önemli sorundan sizi derhal kurtaralım!

Gider borusunun sık sık tıkanmasının nedenini  tespit edemediniz mi? Tıkanan lavabo gideri sorunu ile başa çıkamıyor musunuz? Lavabodan geri gelen atıklar yüzünden evinizin her yeri batmış durumda mı? Gider borusunda sızıntılar mı meydana geliyor? Peki, bütün bu sorunlara karşılık hangi firmadan yardım almanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Anadolu Tesisat firmamız, tıkalı gider borularını açan yetkili servisiyle sorunlarınızı çözmek için bir telefon kadar uzağınızdadır!

Başarılı bir şekilde tıkalı gider borularını açan servis olarak da bilinen Anadolu Tesisat firması olarak, kurulduğumuz günden bu yana vermiş olduğumuz su tesisatındaki tıkanmış gider boruları açma hizmetini her zaman son teknolojiye sahip cihazlarımız ile yapmaktayız. Eski yöntemlerin hem maddi kayıplarını hem de zaman kayıplarını fark eden firmamız, uzun yıllardır gider açma makinelerinde en son teknolojileri kullanmaktadır. İstanbul genelinde yaygın hizmet ağımız sayesinde, her semtte tıkalı gider borularındaki problemleri “titizlikle” ve “garantili ” bir şekilde açmaktayız. Binanızın veya iş yerinizin kirlenmesine veya kötü görünmesine sebep olmayacak teknolojilerimiz ile bir telefon kadar uzağındayız. Makine ile tıkalı gideri açan tesisat şirketi  Anadolu Tesisat tüm tıkalı giderlerinizi açmaktadır.

Tıkalı gider borularını açan servis olarak rahatlıkla söyleyebiliriz ki, atık su tesisatının ömrünü kullanılan malzemeler ve yapılan işçilik belirlemektedir. Zamanla boruların içerisi kirece karşı koyamaz ve boru çapının daralmasına sebep olabilir. Ayrıca boru içerisine atılan peçeteler, ıslak mendiller ve yabancı cisimlerde tıkanıklığa sebep olmaktadır. Gider borularını kameralı sistemle açan ustalarımız sayesinde tıkanıklık açıldığı gibi problemin tespiti de yapılacaktır.

     

Tıkalı Gideri Makine İle Açan Tesisat Firması

Tıkalı gideri makine ile açan tesisat firması denilince akla ilk gelen ve marka değeri her geçen gün artan Anadolu Tesisat, tüm tesisat arızalarında yanınızda olmaktan büyük gurur duyuyor! Kanalizasyon ya da mutfakta bulunan giderlerden oluşan tıkanmaların nedeninde, kullanıcı hatalarından kalitesiz tesisat malzemesinin kullanılmasına kadar birçok etken vardır. Tıkanmış pimaş borularını robotla açan tesisat ustası olarak, ekibimiz sık sık çocuklu evlerde oyuncaklardan katı cisimlere kadar değişik cisimleri giderlerden çıkarmaktadır. Özellikle tuvalet tıkanıklıklarında sıklıkla karşılaşılan oyuncak, terlik gibi maddelerin atılması ile birlikte kalıcı tıkanıklıklar baş göstermektedir. Su tesisatı alanında hizmet veren firmamız, hem kanalizasyon gider borularındaki tıkanıklıkları hem de lavabo giderlerindeki tıkanıklıkları “kesin” ve “en temiz” yöntemler ile açan bir firmadır. Görüntülü cihazla tıkalı gideri açan servis ekiplerimiz, tıkalı gidere derin bir cihaz yollayarak oradaki problemi net bir şekilde size söyleyebilmektedir.

Cihazla Tıkanmış Gideri Açan Tesisat Şirketleri

Cihazla tıkanmış gideri açan tesisat şirketleri arasında yazdığı bilgilendirici makaleler ile internet sitesi en çok ziyaret edilen firma olmanın haklı gururu ile sizler için kaleme aldığımız yeni makalemizde yine bir arızanın tüm detaylarını işleyerek farkındalığınızı yükselteceğiz!

Ev ve iş yerlerimizde bulunan mutfak ve banyolardaki klozet veya lavabolar; sıvı yağların dökülmesi, atık sabunların birikmesi, katı atıkların atılması sebebi ile tıkanmakta ve işleyişini yerine getirememektedir. İnsanların sık kullandığı tuvaletler ve lavabolara sahip olan kafe veya alışveriş merkezlerinde giderlerin tıkanması elbette sık sık karşımıza çıkan bir problemdir. Tıkanmış gidere yapılacak her müdahale tesisatın sağlamlığını tehlikeye atabildiği için, mutlaka bir uzman tarafından kontrol edilmesi ve onarımının yapılması gereken sistemlerdir. Tesisat şirketi olarak, aletle tıkalı gideri açan usta ve ekibimiz ile yaptığımız tüm işlemlerde öncelikle “temizliğe” ve “sorunun çözümüne” odaklanarak müdahalelerde bulunmaktayız. Tıkalı giderlere dökeceğiniz kimyasal açıcılar, tesisatta tahribata neden olabileceği gibi, sorunun daha da büyümesine neden olabilir. Çünkü kimyasal açıcılar, boruların sağlamlığını zayıflatır ve zamanla su kaçaklarına yol açabilir. Bu sebeple, mutlaka tıkalı giderlerin bir tesisat firması tarafından açılması son derece önem arz etmektedir. Bu sebeple, tıkanmış pimaş borularını açan robotlu tesisat ustası desteğimizden faydalanarak, evinizi ve bütçenizi koruyabilirsiniz.

Tıkalı Giderleri Açan Kameralı Tesisat Ustası – Tıkalı Gider Borularını Nasıl Açıyoruz?

Peki, tıkalı giderleri açan kameralı tesisat ustası olarak biz tıkalı gider borularını nasıl açıyoruz? İşte, cevabı;

Katı atıklar, biriken yağlar gibi çeşitli sebeplerden oluşan tıkalı giderlerin çözümü için kurulan firmamız sayesinde kısa sürede tıkalı giderlerinizi yeniden kullanıma açtırabilirsiniz. Pimaş borularında tıkanıklığı bulan cihazlı tesisat şirketi olarak, öncelikle tıkanıklığı açacağımız alandaki tüm eşyaları korunaklı bir şekilde toplamaktayız. Eşyaları ve çevreyi korumaya alarak, boru içerisinde ilerleyen robot kameramız ile tıkanıklığın yerini ve sebebini tespit ediyoruz. Tıkanıklığın çok derinde olması bizim için önemli olmamakla birlikte, cihazlarımız sayesinde tıkanıklığa sebep olan maddeye ya da duruma kısa sürede erişebiliyoruz. Tıkanıklığa sebep olan madde katı bir madde ise, bunu size kameralarımız ile gösteriyoruz. Özel uçlu cihazlarımız ile katı cismi bulunduğu alanda sıkışmış ise bölerek, sıkışmamış ise direkt yukarı çekerek, tesisattan çıkarırız. Böylelikle tıkanıklığa sebep olmuş katı cisim çıktığı için, tesisattaki tıkanıklık çözüme kavuşmaktadır. Ancak, tıkanıklığa sebep olan kir veya yağ tabakası ise, cihazlarımızın kırıcı ve delici ucuyla bu bölgedeki biriken kalıntıları temizleriz. Kendini boruların şekline göre ayarlayan cihazımız sayesinde evinizde hiçbir yer kirlenmeden ve kırılmadan bizimle birlikte tıkalı giderinizden kurtulmuş olursunuz.

Robotla tıkalı gideri açan tesisat firması ihtiyaçlarınız için, sitemiz üzerindeki iletişim numaralarından bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kameralı robotla tıkanmış giderleri açan tesisat şirketi olarak, yaptığımız her gider açma işlemleri de diğer işlemlerimiz gibi 1 yıl boyunca firma garantimiz altındadır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>