Kadıköy Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bazen evlerinizde bazende iş yerlerinizde karşılaştığınız ve hatta kendisini sıklıkla tekrarlayan su kaçağı problemi; baş belası olup çıkmaktadır. Peki karşılaştığınız su kaçağı problemi karşısında sizlerde çaresiz mi kaldınız? Su kaçağı sorununun kaynağını bulacak doğru firmayı bilmiyor musunuz? Su sızıntısı için çağırmış olduğunuz firma her yeri kırmaktan öteye geçemedi mi? En önemlisi yaptığınız onca masrafa karşılık, sonuç olarak temizlenemeyen bir ev/iş yeri ile karşı karşıya mı kaldınız? O zaman rahat bir nefes alıp bütün bunlara son veren, sektöründe tek firma ile tanışınız!

Su tesisatı sektöründe hizmet veren firmamız İstanbul genelinde, en köklü ve deneyimli firmalardan birisidir. Uzman ekibimiz ile su tesisat sorunlarınızı akıllı cihazlarla en kısa sürede çözüm getirmekteyiz. Kadıköy görüntülü cihazla su sızdıran yeri bulan servis ve ekipman hizmetimiz ile, su tesisatına ait sorunlarınızı “hızlı bir şekilde” buluyoruz. Aynı zamanda her geçen gün yenilediğimiz ekipmanlarımız ile hiçbir alanı kırmadan su tesisatı kaçağını tespit edebiliyoruz. Kadıköy duvarın içinde patlak boruyu cihazla tespit eden firma  ile gereksiz tadilat masraflarından kurtulabilirsiniz. Ev ve iş yerleriniz için “güvenilir ve hızlı hizmet “sunabilecek bir Kadıköy makine ile doğal gaz borularında kaçak tespiti yapan usta arayışı içerisinde iseniz, bizleri arayabilirsiniz.

Kadıköy Pis Su Borusunda Su Kaçağını Bulan Tesisatçı

Evlerimizde ve iş yerlerimizde yoğun kullanıma bağlı olarak oluşan tıkanıklıklar, pis su borularında da zamanla kendini göstermektedir. Mutfak ve banyolarda sıklıkla görülen pis soru borusundaki su kaçakları, kullanıcıların epey canını sıkmaktadır. Kadıköy pis su borusundaki kaçağı bulan servis hizmetimiz ile, su kaçakları artık korkulacak bir tesisat sorunu değil. Kadıköy kameralı sistemle pimaş borularındaki su kaçağını bulan tesisat ustası ve teknik ekibimiz ile pis su borularındaki tıkanıklık ve su kaçaklarını profesyonel bir yaklaşımla gidermekteyiz.

Kameralı sistemlerle su kaçağını bulmak sadece cihazlarla olabilecek bir iş değildir. Cihazlar su kaçağının yerini bulmada yardımcıdır ama asla kaçak burada diye göstermesi mümkün değildir. İşinde uzman bir tesisatçı cihazların yardımı ile patlayan borunun noktasını tespit edebilir. Anadolu Tesisat firması tüm donanımlı cihazalara sahip bir firmadır. Tesisat işlerinde özel eğitimlerden geçmiş uzman personellerden oluşmaktadır.

Kadıköy Fayansın Altında Patlak Su Borusunun Yerini Tespit Eden Firmalar

Yüksek gelen su faturaları, rutubet kokusu derken banyolarda veya mutfaklarda bir sorun olduğunu anlamaya başlarız. Fayansın altında veya duvarda zamanla oluşan çatlaklar, sızıntılar ile bölgeyi zamanda nemlendirir. Borunun sık kullanılması ve giderlerden gelen pisliklerinde etkisi ile, borular patlamaktadır. Zemin altında ya da duvarda olan su borularındaki kaçaklar, sızdırma şikayeti ile kendini belli edecektir. Eski yöntem olan kırma ve tadilat sürecine hiç girmeden, Kadıköy bilgisayarlı sistemle patlak su borusunun yerini tespit eden usta ve ekibimiz sayesinde, patlak su borularınızı uygun fiyatlara tamir ettirebilirsiniz.

Kadıköy Termal Kameralı Cihazla Su Kaçağını Bulan Şirketler

Su kaçaklarının oluştuğu noktayı bulmadan, su kaçağının tamiri mümkün olmayacağı gibi, su kaçaklarının başladığı noktayı bulabilmek için gerekli aletlere sahip olmadan tespit ve tamir de mümkün değildir. Doğal gaz boru hatları, kanalizasyon borusu ve sıcak su boruları gibi önemli tesisat borularını kırarak kaynağı bulmaya çalışmak hem maddi açıdan hem de zaman açısında epey zorlu bir süreç demektir.Bu süreç ise bitmek bilmeyen bir zaman kapsamına yayılıp, canınızı daha çok sıkabilir.  Kadıköy termal kameralı cihazla su kaçağının tespiti yapan tesisatçı ve personellerimiz ile, su kaçağının tespiti artık çok kolay. Firmamızın sahip olduğu, sıcak su boruları için özel olarak tasarlanmış termal kamera ve nem ölçer gibi aletler ile, su kaçaklarının tespitini yapmaktayız. Hiçbir tadilat işlemine gerek kalmadan, uzun süreli kullanıma kapanmayan banyo ve mutfaklarınız için doğru adres kesinlikle bizim firmamız. Sizlere bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu tekrar belirtmek isteriz!

Su Tesisatında Problem mi var?

Ev ve iş yerlerinde zamanla oluşabilecek su tesisatındaki kaçaklar, önlem alınması gerek arızalardır. Zamanla ilerlemiş arızalara müdahale etmek, profesyonellik ve belirli ekipman gerektirmektedir. Eskiden yapılan kırma dökme işlemlerine bir de tadilat süreci girdiğinde, banyo ve mutfak kullanılmaz hale gelirdi. Günümüz teknolojisini entegre ettiğimiz su tesisatı firmamız, İstanbul genelinde hizmet veren ve su tesisatı ekipmanlarını her geçen yenileyerek arttıran bir firmadır.

*Patlak su boruları

*Rutubet problemi

*Koku şikayeti

*Ve su kaçağı endişeleriniz için su tesisat sektöründe en deneyimli olan firmamız, bir telefon kadar uzağınızda. Kameralı cihazlar ve robotlar ile su tesisatın da bulunan kaçakları tespit ediyor, ardından tamirat işlemlerini eksiksiz ve kusursuz olarak tamamlıyoruz. Uygun fiyatlarımız ile cebinizi düşünüyor ve mutluluğunuzu çok önemsiyoruz. Firmamız siz değerli müşterilerimizin sorunlarına her zaman çözüm bulmak için hazırdır!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>