Su Akıntısının Nereden Geldiğini Bulan Tesisat Firması

Su tesisat arızalarının tespiti ve onarımı alanında hizmet veren firmamız, noktasal tespitler ve akıllı su tesisatı teknolojilerini kullanarak kendi sektöründe öncü firma olarak bilinmektedir. Görüntülü sistemle su kaçıran yeri tespit eden firma olarak, verdiğimiz hizmetin kalitesini para ile değil, müşterilerimizin memnuniyetini baz alarak ölçmekteyiz. Su tesisatı tespit cihazlarımız, teknik personellerimizin bilgisi ve tecrübesi ile birleştiğinde; %100 yanılma payı olmaksızın su kaçağından tuvalet tıkanıklığı açma şikayetlerinize çözüm getirmekteyiz. Su akıntısının nereden geldiğini tespit eden usta ve teknik personellerimiz ile şikayetlerinizi dinler, yapılması gereken işlemleri eksiksiz olarak yerine getiririz. Yaygın servis ağımız sayesinde İstanbul’da her noktaya gidebilir, acil ihtiyaçlarınızda hemen destek ekibimizi gönderebiliriz. Bilgisayarlı sistemle su tesisat kaçaklarına bakan su tesisatçı personelimiz ile su kaçaklarının meydana geldiği yerlerde kırma işlemi yapmadan ve sizi gereksiz masraflara sokmadan çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Ayrıca sorunun kaynağını dakikalar içinde tespit edebilmekteyiz.

Su tesisat borularındaki ani gelişen boru delinmeleri gibi durumlar artık dert olmaktan çıktı.
Anadolu Tesisat firması patlayan boruların yerini tespit etmekte ve tamirini aynı gün içerisinde yaparak alt kata akan suyu hemen kesmektedir. Evlerimizin neredeyse her odasından tesisat borusu mevcuttur. Sıcak,soğuk su tesisatı ve kalorifer tesisat boruları evin her yerindedir. Bu yüzdendir ki hangi boruda kaçak olduğunu anlamak imkansızdır. Cihazlı su kaçağı tespiti ile hiç bir yer kırılmadan ek masraflara girmeden bu problemden kurtulmak mümkündür.

     

Su Kaçaklarını Kameralı Sistemle Kontrol Eden Servis

Su kaçakları herkesin başına gelebilecek bir arıza türüdür. Su kaçaklarından şüphelendiğiniz durumlarda, aslında evinizde su kaçağına sebep olacak kırık ya da çatlak boru bulunmayabilir. Son yıllarda, artan tesisat firmalarının en sık yaptığı hatalardan birisi olarak; kaçağı kırarak bulmaya çalışmaları olsa gerektir. Epeyce geçmişte kalan bu yöntem, artık pek çok firma tarafından tercih edilmemektedir. Günümüz teknolojisinin su tesisat teknolojilerinin üretilmesinde katkısı oldukça büyüktür. Su tesisat cihazlarının akıllı teknolojiler ile birleştirilmesi ile ev sahipleri gereksiz tadilatlardan kurtulmaktadır. Su tesisatındaki sorunun kaynağının tespiti ise %100 doğru ve yanılma payı olmadan profesyonel ekipler tarafından bulunmaktadır. Bu sebeple ev ve iş yerlerinizde su kaçağı olarak tahmin ettiğiniz su tesisatı arızaları, aslında su kaçağı olmamaktadır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında, cihazlarla kontrol yapmayan tesisatçı veya ustaların evinizi veya iş yerinizde su kaçağını delerek aramasına izin vermemeniz gerektiğini belirtmekte fayda vardır. Gereksiz ev veya iş yerinizi kırdırmak yerine görüntülü cihazla su kaçağının yerini kontrol eden tesisat ustası sayesinde su kaçağının nereden başladığını tespit etmek, hem az maliyetli hemde  oldukça basit bir işlemdir.

Termal Kamera İle Su Sızıntısının Yerini Tespit Eden Tesisat Şirketi

Tesisat arızalarında akıllı cihazlar kullanmaya başladığımızdan beri, ev ve iş yerlerindeki su kaçaklarını, su sızıntılarını; evinizde veya iş yerinizde hiçbir bölgeyi kırmadan veya delmeden dakikalar içerisinde kameralar sayesinde kontrol ederek tespit etmekteyiz. Su tesisatı arızalarında su tesisatı teknolojilerini mutlaka kullanan ekibimiz ile su tesisatı ile ilgili şikayetlerinizi en kısa sürede son vermekteyiz. Makine ile su sızdıran yeri bulan servis hizmetimiz sayesinde, su sızdıran yeri bulmak için günlerce kazmaya ve hatta haftalarca tadilatın bitmesini beklemenize gerek yoktur. Firmamıza bildirim yaptığınız anda, o andan itibaren verdiğiniz gün ve saatte yanınızda olmaktadır. “Hızlı su tesisatı firması” olarak bilinmekten de ayrıca gurur duyarız. Cihazla şebeke borularında patlak yeri bulan tesisatçı olarak bizler, tesisatınızı test ederek su sızıntının yerini bulma işlemi ile gerekli aşamaları sırası ile yerine getiririz.

Robotla Su Damlayan Yeri Kamera İle Kontrol Eden

Kameralı cihazla su damlayan tavandaki kaçağını tespit eden tesisatçı şirketi olarak bizler, tesisat sisteminde oluşmuş arızaları tespit etmek ve arızaların onarımını yapmak için hizmet vermekteyiz. Tesisat test edildikten sonra, su kaçağının şebeke borusunda olup olmadığını ya da sıcak su borusundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını söylemekteyiz. Akustik dinleme cihazlarımız ve kameralı makinelerimiz ile kaçağın yerini tam olarak saptayabiliriz. Arızanın kaynağını diğer cihazlarımızla da test ettikten sonra, gerekli işlemlerin ve kullanılacak tekniklerin siz değerli müşterilere anlatılmasının ve sizlerin onay vermesinin ardından tamirat işlemlerine başlamaktayız. Su tesisatı arızaları için bizden almış olduğunuz bütün hizmetler, 1 yıl garantili olup herhangi bir problemde yanınızda olacağımızı belirtmek isteriz. Firmamızın yapmış olduğu işlere duyduğu güven ve sizlerin memnuniyetinizi kazandığımız için gurur duyuyoruz. Firmamızın köklü geçmişi ve güvencesi ile aldığınız su tesisatı hizmetimiz ile ilgili herhangi bir istek, talep veya şikayetiniz olursa bizleri arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>