Petek ve Tesisat Temizliği

Petek ve tesisat temizliği yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Makine ve kimyasal kullanılarak peteklerinizi sökmeden tek bir yere bağlayıp sistemi ve peteklerinizi temizlemekteyiz. Birçok alanda olduğu gibi yanlış işlem petek ve tesisat temizliği işlemlerinde de görülür. Bir işi yapmak geçici çözüm üretmek olmamalıdır. İşin temiz ve kaliteli yapılması durumunda garantide verilmeli. Tesisatınız da zamanla meydana gelebilecek birçok tıkanma sebebi vardır bunlardan başlıcalar: kireç, tortu, kir birikme sebepli olanlarıdır. Tüm petek ve tesisat temizliği işleminde içeride kalıplaşmış bu kirliliğin atılması gerekir eğer bu sağlanamıyorsa tıkanıklık giderilmiş sayılmaz sadece geçici çözüm sunulur ve gözünüz boyanarak haksız kazanç sağlanmış olur.

Petek temizliğini makine ile yapan firma Anadolu Tesisat size bu konuda tam destek vermektedir.
Kalorifer tesisat temizliği yapan ustalarımız peteklerinizin içerisini ilk günkü gibi tertemiz yapmaktadır.
Su ve hava ile çalışan bu makine darbeli bir şekilde çalışarak boruların içerisinde pislik bırakmamaktadır. Panel peteklerinizi sökmeden temizliyoruz ama alurad peteklerin sökülüp temizlenmesi gerekmektedir. Çünkü alurad petek temizliğini makine ile yapan ustalarımız boruları temizlemiş olur ama bu peteklerinin ekstradan yıkanması gerekmektedir. Petekler sökülüp tek tek yıkanır kalorifer boruları ise basınçlı suyla makine ile temizlenmektedir. Yerden ısıtma tesisat temizliği ve merkezi sistem temizliklerini de yapmaktayız.

     

Peteğinizin havasını almak ve tesisatınız da kullanılan kimyasal sonucu ortaya çıkan tortu ve kirliliğin tesisat içerisinden atılmadan yeniden o tesisatın kapatılması incelen ve tesisat içerisinde kanal pisliğin petek zemininde birikmesi sonucu ısı kaybına neden olacaktır. Bu şekilde sizlere teslim edilmiş tesisatlarının kısa sürede yeni tıkanıklıklara gebedir ve ısı kaybına neden olacaktır. Aksi halde bu tesisat temizlemek sayılmaz sadece var olan kir ve/veya kireç tortusunun yerinin ve şeklinin değiştirilmesi sağlanmış olur. Bilinmesi ve dikkat edilmesi gerekenler! Birçok işte meydana geldiği gibi maalesef tesisat problemlerinin çözümlerinde de bazı sahtekârlıklar yapılmaktadır.  Petek ve tesisat temizliği sırasında kullanılan kimyasal sayesinde temizleme işlemi gerçekleşmektedir bu sebeplerle kullanılan kimyasallı incelemeniz gerekmektedir. İçeriğini mutlaka kontrol edin ve uygun kullanımını anlamak için oluşan tortunun çıkartılmasını isteyin. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için yani: dolandırılmamak için yapmanız gereken işlerinde şeffaf olan ve güvenilir büyük firmalar ile çalışmalısınız. Piyasada büyük olduğu halde bu gibi hilelere başvuran kişiler ve kuruluşlar olduğu da bilinmektedir. Anadolu tesisat ayrıcalıklar nelerdir?
• Anadolu tesisat İstanbul geneline Asya ve Avrupa`ya yayılmış işletme ağı ve kullanıcı yorumlarında şeffaf olması sebebi ile son derece güvenilirdir. Bir iş esnasında kullanıcının o işi yaptırmış daha önceki kişilerin yorumlarını görmek o kişiye güven verecektir bu sebeple sitemizde online kullanıcı yorumları kısmında şeffaf yorumları görebilirsiniz. Çalışmalarımızın ve müşteri dönüşlerinin arkasındayız.
• Kullanılan malzemeler petek ve tesisat temizliği için gereken malzemelerdir ve tamamı Avrupa`dan toplu olarak getirilmektedir içerik inceleme ve kontrole açık olduğu gibi kullanılan malzemeler sonucunda petek ve tesisatınız da meydana gelecek olan tortunun temizlenmesi de sağlanmaktadır. Bu şekilde tesisat ve petek tıkanıklığınız giderilmiş ve yeni problemlere gebe kalmayacak şekilde temizlenerek sizlere teslim edilmiş olur.
• Tesisat ve petek temizliğinin ısı kaybı sağlamasının yanında bazı durumlarda tesisatın yapısı da ısı kaybına sebep olabilir. İstanbul tesisat olarak amacımız sizlerin sorunlarını ortadan kaldırmaktır bu sebeple piyasada bulunan dolandırıcıların aksine firma olarak gereken tesisat sorunu tespit edilir ve ortadan kaldırılır.
• Bir alanda tek ve güvenilir olmak için yenilikleri doğru şekilde kullanıcılarına sunmak gereklidir bu sebeplerle bilinmelidir ki kanal açma işlemlerinde görüntülü kanal açma makinesini Türkiye`ye ilk sunduğu gibi petek ve tesisat temizliğinde kullanılan kimyasalların Türkiye`de kullanılmaya başlayan ilk firma Anadolu tesisattır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>