Bağcılar Su Kaçaklarını Tespit Eden Tesisat Şirketi

Bağcılar su kaçaklarını tespit eden tesisat şirketi olarak İstanbul’un en köklü firması Anadolu Tesisat ile su kaçakları kısa sürede “kırmadan” tespit edilebiliyor. Uygun fiyat garantisi ve tamirat sonrası desteğimiz ile yaptığımız tüm işlemleri garanti altına alan firmamız, Bağcılar su kaçağını aletle bulan tesisatçı ihtiyacı sebebi ile artık Bağcılar’da!

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen firma olarak tüm işlemlerimizde son teknolojik akıllı cihazlar kullanılmaktadır. Güler yüzlü ve dürüst tesisat ekibimiz ile konutlardaki tüm tesisat problemlerini profesyonel bir bakış açısı ile inceleyip, çözümünü sunmaktayız. Bağcılar su kaçaklarını tespit eden tesisat şirketi olarak, su sızdıran boruyu ve suyun sızma yerini kısa sürece tesisat teknolojilerimiz ile test ederek, onarımını yapmaktayız.

Bağcılarda su kaçağına bakan firmamız tesisatlarınızdaki tüm sorunlara çözüm tam sunmaktadır. Temiz su tesisatından atık su tesisatına kadar problemleri kısa sürede tespit etmekte ve tespit edilen arızalı bölge veya bölgeler rapor halinde sizlere detaylı bir şekilde sunulmaktadır.

 

Su Kaçaklarının Yerini Makine ile Kontrol Eden Tesisat Firması – Su Kaçağını Hangi Makineler İle Buluyoruz?

Su kaçaklarının yerini makine ile kontrol eden tesisat firması Anadolu Tesisat’a en sık gelen sorulardan biri de kaçağı nasıl ve hangi cihazla bulduğumuz oluyor. Sizler için, “Su kaçağını hangi makineler ile buluyoruz?” cevapladık;

Su kaçaklarının kırmadan tespit edilmesi günümüzde yeni teknolojik cihazlar ile mümkün. Tesisat firmalarında yaygın olarak kullanılan su tesisatı teknolojileri ile siz de su kaçağı şüphesi olduğunu düşündüğünüz alanlar için bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Su kaçaklarının yerini bulma da %100 yanılma payı olmadan hizmet veren su tesisatı ekiplerimiz ile evinizin hiçbir alanını kırmadan size su kaçağının nereden ya da nerelerden kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Komşularınız veya muhatap olmak zorunda kaldığınız kişiler ile gereksiz bir sıkıntıya girmede su kaçağının hangi daireden veya tesisattan kaynakladığını en geç 5 dakika içinde firmamızın uzman ekipleri aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Bağcılar semtinde aktif olarak hizmet veren firmamız ile “acil su tesisatçısı” ihtiyacınızı karşılamanız mümkün. Acil durumlar için yaygın servis ağı ile yanınızda olan Anadolu Tesisat firması, Bağcılar su tesisatçısı unvanıyla da en iyi firma olarak bilinmektedir.

Su tesisatındaki kaçakları bulmak için su kaçağının belirti verdiği alanları tespit ederek işe başlarız. Duvardaki rutubet, tavandan damlayan sular veya sararmalar bize su kaçakları hakkında önemli ipuçları verir. Manometre ile su tesisatınızın değerlerini ölçümledikten sonra kesin bir şekilde hangi tesisatınızda kaçak olduğunu söyleyebiliyoruz. Firmamız, yanılma payını minimum seviyeye çekmek için, bünyesinde bulunan tüm cihazlar ile belirlenen olası kaçak alanını mutlaka 2-3 kez test etmektedir. Bağcılar parkenin altında patlayan boruyu bulan cihazlı su tesisatçısı ekibimiz ile seramik / parke gibi yer döşemelerinde sorunsuz bir şekilde tespit işlemleri yapılmaktadır. Akustik dinleme, nemölçer, kameralı sistemler gibi kullandığımız tesisat teknolojileri ile daima “kaliteli hizmet” vermek için kendimizi ve ekibimizi yeniliyoruz.

Termal Kamerayla Kaçak Suyun Nereden Geldiğini Bulan Tesisatçı – Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespitinin Faydaları Nelerdir?

Peki, kameralı cihazla su kaçağı tespitinin faydaları nelerdir? Termal kamerayla kaçak suyun nereden geldiğini bulan tesisatçı olarak verdiğimiz cevaba bir bakalım;

Günümüzde çoğu tesisat firmasının kullandığı ancak faydalarını anlatmakta yetersiz kaldığının bilincinde olan Anadolu Tesisat firması olarak, kameralı cihazla ya da robotla su kaçağı tespitinin faydalarına değinmek istedik. Haftalarca sürecek ve oldukça maliyetli tesisat tadilatlarına son verecek yeni nesil cihazlarımız ile su kaçaklarını 5 dakika içinde buluyoruz. Çoğu müşterimiz, aklında kalan eski yöntem su kaçağı bulmaları hatırlasa da, doğru bilgiyi her müşterimize tekrar tekrar anlatmaktan mutluluk duyuyoruz. Bağcılar su tesisatçısı olarak en çok tercih edilen firma Anadolu Tesisat, müşteri memnuniyetinin daima önde geldiğini belirterek, su kaçağı gibi önemli bir tadilatta müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözer. Bağcılar su tesisatını cihazla kontrol eden tesisatçı firma olarak, tespit ve onarımda mutlaka tesisat teknolojilerinden yardım alınması gerektiğini her fırsatta belirtmekteyiz. Termal kamerayla kaçak suyun nereden geldiğini bulan tesisatçı ekibimiz, bu cihazların faydalarını sıralayacak olursa;

  • Zamandan tasarruf: Tüm müşterilerimizin zamanlarının ne kadar değerli olduğunun bilincinde olarak, verilen randevu saatlerine geç kalmadan ulaşırız. Aynı titizliğimizi de, yaptığımız tüm tesisat işlemlerinde de gösteririz. Su kaçağını bulmak için her yeri kırıp dökmek çok zaman alan bir yöntem olması sebebi ile firmamız tarafından kullanılmamaktadır. Bağcılarda en iyi tesisatçı olarak bilinen firmamız, Bağcılar kameralı cihazlarla su kaçıran yeri kontrol eden usta ve ekibi ile  zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak su kaçağınızı 1 ila 5 dakika arasında bulur. Zamanınız, böylece size kalmış olur.
  • Bütçeye katkısı: Klasik yöntemle yapılan her tesisat işleminde, gereksiz kırmalara bağlı olarak yeniden tadilat masrafları çıkar. Klasik yöntemler yerine, son teknolojili tesisat ekipmanlarını kullanan tesisat firmamızı tercih ederek, gereksiz tadilatlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Minimum bölgede kırma işlemi yapan tesisat firmamız ile oldukça cüzi rakamlara su tesisatınızdaki arızalardan kurtulabilirsiniz.
  • Temizlik: Konut veya iş yerlerinizin kırma dökme sonucunda pislenmesini istemediğinize eminiz. Anadolu Tesisat olarak kullandığımız ekipmanlar ile küçük bir alanda çalışmalarımızı yapıyoruz. “Aldığın gibi teslim et” misyonumuz ile tamiratını yaptığımız alanlardaki tadilat atıklarını temizleyerek, size yeni tesisatınızı bu şekilde teslim ediyoruz.
  • Tamirat sonrası destek: Genelde tesisat firmalarının aksine, yaptırdığınız her tadilat işleminden sonra aldığınız hizmeti 1 yıl olarak garantilemekteyiz. Tadilat sonrası oluşabilecek bir arıza veya kaçakta, sitemizdeki numaralardan arayarak arıza kaydı oluşturmanız yeterli. Gün içinde vereceğimiz tamirat sonrası desteğimiz ile hem tesisatınız hem de siz emin ellerdesiniz.

Cihazla Şebeke Borularında Patlak Yeri Bulan Tesisat Ustası – Su Kaçağı Onarımı / Tamirat Fiyatları

Su kaçağı onarım / tamirat fiyatları hakkında duyduğunuz astronomik rakamları artık unutun! Cihazla şebeke borularında patlak yeri bulan tesisat ustası ekibimiz su kaçağının tespitinde ve onarımında oldukça başarılı köklü bir firmadır. Vermiş olduğu su tesisatı hizmetini kendi marka güvencesi altında garantileyen Anadolu Tesisat şirketimiz ile sorunsuz bir tesisat onarımı için web sitemizdeki telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Anadolu Tesisat su kaçağı tespiti fiyatı 150 TL olarak belirlenmiş olup, tamiratın genişliği ve kullanılacak malzemeye göre tamirat bedelini de tespitten sonra size bildirmektedir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>