Tıkalı Bulaşık Makinesi Gideri Açan Firma

Bulaşık makineniz sık sık tıkanıyor mu? Tıkalı bulaşık makinesi gideri açan firma konusunda henüz karar veremediniz mi? Tamir ettirirken iyice zarara girmekten mi korkuyorsunuz? Çözüm kolay! Çözüm biziz!

Tıkalı bulaşık makinesi gideri açan firma olarak Anadolu Tesisat’ın kırmadan cihazla tıkanık gideri açma hizmetini gönül rahatlığıyla alabilir, bulaşık makinenizi eski performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bulaşık makineleri; hayatımıza girdiklerinden beri evimizin en vazgeçilmez cihazıdır. Bulaşık yıkama kolaylığından, insan elinin yıkayamayacağı derecede yıkadığı için temizliğine kadar birçok avantajı olması sebebiyle, hem evlerde hem de kafe, otel gibi iş yerlerinde kullanılmaktadırlar. Zaman içerisinde bulaşık makineleri iyi çalışmamaya, bulaşıkları pis bırakmaya başlarlar. Bir kaç kez pis yıkayan bulaşık makinesi, bize aslında sinyal veriyordur. Tıkanıklığın oluşmaya başladığını gösteren bu sinyallerin dikkate alınmaması sonucu, bulaşık makinesi gideri tıkanıklığından, giderlerden pis su gelmesine kadar farklı tesisat şikayetleri oluşmaktadır. Bulaşık makinesi tıkanıklığı; işlerin aksamasına ve hatta otel restoran gibi firmaların itibar kaybına dahi neden olabilir. Bu sebeple; bulaşık makinesi gideri temizliğinin ve bakımının düzenli periyotlarda yapılması çok önemlidir.

Tıkalı bulaşık makinesi gideri açan firma olarak Anadolu Tesisat’a haftanın 7 günü ulaşabilir ve aradığınız aynı gün içerisinde servis alabilirsiniz.

Tıkanmış Bulaşık Makinesinin Filtresini Robotla Temizleyen Tesisatçı – Bulaşık Makinesi Neden Tıkanır?

Peki, “Bulaşık makinesi neden tıkanır?” ve biz “Tıkandığını hangi belirtilerden anlayabiliriz?” İşte, tıkanmış bulaşık makinesinin filtresini robotla temizleyen tesisatçı olarak sorulara cevaplarımız;

Bulaşık makinesi de, diğer cihazlar gibi tıkanan gider borularına sahiptir. Bulaşık makinesindeki pis suyu kanalizasyona aktaran pis su borularında değişiklik olması veya tortulanma başlaması tıkanıklığa yol açar. Bulaşık makineleri; hem yüksek hijyen açısından hem de vakit tasarrufu açısından önemli bir cihazdır. Ancak; pis yıkamaya başlaması, saatlerce yıkasa bile hala pisliklerin gitmemesi bulaşık makinesinde bir sorun olduğunu gösterir. Tıkanmış bulaşık makinesinin filtresini robotla temizleyen tesisatçı olarak, bugün ki konumuzu bulaşık makinesi tıkanıklığının sebepleri nelerdir ve çözüm yolları olarak belirledik.

 • Bulaşık makinesine pis halde konulan mutfak malzemeleri
 • Yağ, krema gibi kolay çözülmeyen maddelerin bulaşık makinesinin giderlerine kaçması
 • Sürekli tam temizlenmeyen ve kalıntıları olan bulaşıkların yıkanması
 • Eski makineler ve giderlerinin artık formunun bozulması ve işlevini yerine getirememesi
 • Hortum sıkışması
 • Kalıntılar ( yemek, pislik )
 • Katı cisimlerin kaçması ( plastik parçaları veya çay kaşığı gibi mutfak gereçleri)
 • Genel olarak bina pis su borularında tıkanıklık sorunun olması bulaşık makinesinin tıkanmasının temel sebepleri arasındadır.

Bulaşık Makinesinin Tıkalı Giderini Makineyle Açan Tesisat Firması – Bulaşık Makinesinin Tıkanmasını Engelleyecek Çözüm Önerileri

İşte, bulaşık makinesinin tıkalı giderini makineyle açan tesisat firması olarak, bulaşık makinesinin tıkanmasını engelleyecek çözüm önerileri…

 • Bulaşık makinesine koyacağınız her bulaşık öncesinde, genel olarak bir kalıntı sıyırma ve su tutma işlemini yapın. Bir poşete biriktireceğiniz bu kalıntıları, peçete yardımı ile tabak gibi eşyalardan kolayca sıyırabilirsiniz. Bu sayede, pis halde bulaşık makinesine koymaz, tıkanıklık yaşamazsınız.
 • Yağ, krema gibi yoğun kıvamlı gıdalar yüksek ısılarda ancak çözülür. Bu sebeple, bu gıda kalıntılarını bulaşık makinesinden uzak tutmakta fayda var. Yağlı tavayı veya kremalı tencereyi direk koymak yerine, önce tel yardımı ile temizlemeli daha sonra makineye yerleştirmelisiniz.
 • Küçük kapak, kaşık gibi cisimleri bulaşık makinesinin kaşıklık kısmına koyun, diğer bölgelere koymanız halinde giderlere kaçabilir, bu da tıkanıklık yaratabilir.
 • Yağ giderici makine içi bulaşık tabletleri günümüzde satılmaktadır. Bulaşık makinesi tabletleri kullanarak, makinenizin giderlerini koruyabilirsiniz.
 • Ara sıra kireç sökücü koyarak, makinenizi boş olarak çalıştırmayı da ihmal etmeyin.

Cihazla Tıkanmış Bulaşık Makinesini Giderini Açan Su Tesisatçısı – Bulaşık Makinesi Tıkanıklığı Açma Hizmetimizde Neler Var?

Peki, cihazla tıkanmış bulaşık makinesini giderini açan su tesisatçısı olarak, “Bulaşık makinesi tıkanıklığı açma hizmetimizde neler var?” hep birlikte bakalım;

Bulaşık makinelerinin; hayatımıza kattığı avantajlarını elbette inkar edemeyiz. Hayatımızın her alanında aktif olarak kullandığımız bulaşık makinelerinin bir anda tıkanması veya pis yıkamaya başlaması bizi oldukça rahatsız eder. Gerek iş hayatında gerekse de ev ortamında bulaşık makinesi tıkanıklığı oldukça sıkıntılı bir durumdur. Bu sebeple, Anadolu Tesisat bünyesinde bulaşık makinesi tıkanıklığı açma hizmetini vermekteyiz. Tıkalı bulaşık makinesini makineyle açan tesisat şirketi olarak, gider açma garantisiyle hizmet vermekteyiz.

Bulaşık makinesi tıkanıklığı arıza kaydını bizlere oluşturduktan sonra, adresinize gelerek gerekli çalışmaları başlatırız. Tıkanıklığın ana kaynağını kanal görüntüleme robotu ile canlı olarak görür ve sebebini net bir şekilde ortaya koyarız. Kullanıcı hatasına bağlı olarak gelişen bulaşık makinesi tıkanıklığı problemini, robotlu makinelerle açar ve temizlemesini yaparız. Hortum sıkışması, hortumun zarar görmesi gibi durumlarda ise, yerine muadil en iyi kalitede parçaları monte ederek bulaşık makinenizi ilk günkü performansına döndürürüz. Bulaşık makinesindeki tıkanıklığı kanal görüntüleme robotu ile bulan tesisatçı ekibimiz ile hem tespitte hem de tamiratta net sonuçlar almak için bizleri arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>