Kırmadan Gider Boru Tıkanık Açma

Kırmadan gider boru tıkanıklık açma sistemimiz 5 yıl önce bünyemize kattığımız bir iş. Kameralı kanal açma yardımı ile tıkanık boru açma işini en kaliteli şekilde yapıyoruz. Evinizin banyo, tuvalet ve lavabo giderlerinde meydana gelmiş olan tıkanıklıkları İstanbul Tesisat olarak sizleri yormadan, kırmadan kolayca açmaktayız.
Gider boru tıkanıklıkları zamanla kötü kokular ile mikropları evimize taşımaktadır. Profesyonel bir yardım alınmadığı sürece tıkanıklıklar kabusa dönüşebiliyor. Önceki yıllarda giderde meydana gelen tıkanıklıkları sıradan ve kırık dökerek açmaktaydık. Çoğu zaman sorun çözüme kavuşturulamıyor ve tıkanıklığı açtıralım derken evinizin inşaat alanından farkı kalmıyor.

Gider borusu tıkanıklıkları sert cisimlerle açma işlemi artık tarih oluyor. Gelişen teknoloji sayesinde robot makine ile tıkanıklık açma firmaları kurulmuştur. Üstelik sadece cihazla tıkanıklık açma ile de işlem bitirilmez gider borusunu makine ile açan ustalarımız açma işlemi sonrasında kamera ile hattın kontrolünü de sağlamaktadır. Pimaş borusu açıldıktan sonra neden tıkandığını öğrenmek ileride tekrar tıkanma riski hakkında da bilgi sahibi olmamıza olanak tanır. Mutfak,tuvalet, banyo süzgeç ve bahçe giderleri de dahil tüm tıkanıklıkları kırmadan kameralı cihazlarla açma servisi hizmeti vermekteyiz.

     

Gider boruları hangi durumlarda açılmaz

Artık profesyonel ekiplerle açılan gider tıkanıklıkları kırma dökme yapılmadan zahmetsizce açılmaktadır. Firmamızın bünyesinde çalışan profesyonel ekiplerimizle tıkanıklıklarınızı noktasal olarak tespiti yapılmaktadır. Ekiplerimiz sorunuzu çözmeden evinizden ayrılmamaktadır.
Gider boru tıkanıklığınızı uzman kadromuz ve son teknolojik cihazlarla kısa sürede probleminize kesin çözüme kavuşturmaktayız. Yazımızda belirttiğimiz tüm hususlar tamamıyla firmamızın uyguladığı harfi harfine doğru olan bilgilerdir. Ancak tabi ki her işte olduğu gibi tüm detayları bu yazıda vermek mümkün olmuyor. Örneğin bir gider açılırken dışarıdaki ana rögardan kaynaklanan bir tıkanıklık varsa biz borudaki tıkanıklığı açsak ta dışarıda ki rögar doluysa su gidecek yeri olmadığı için yine boruda kalır. Bu bizim müdahale edebileceğimiz bir durum değildir. Birde ana borular binanın zemininde herhangi bir göçük yüzünden veya inşaat zamanında gider borusu içine kaçırılan bir betondan dolayı açılmazsa buda bizim kontrolümüz dışındadır. Çözüm bulunamaz mı tabi ki bulunur. Beton olan kısım dedektörle tespit edilir, kazılarak o kısım değiştirilir. Dış rögarın dolu olması durumuna gelince bizi aramadan önce eğer kapak varsa iski çağırılıp rögar kontrol ettirilmelidir. Rögarda sorun yok bina içindeki boruda tıkanma var denirse zaten kanal açma makinesi işi çözer. Ancak rögara bakmadan veya iskiye baktırmadan bizi arar gelmemizi isterseniz. Bizde makine ile çalışma yapıp açılmadığını görünce rögarın tıkalı olduğunu tespit edersek tıkanıklık açma için talep ettiğimiz aynı ücreti alırız. Çünkü bizim yaptığımız işlem ve tıkanıklık açma olayına harcadığımız servis süresi aynıdır. Rögar ın dolu olması bizim kabahatimiz değildir. Çağırmadan önce bu durumu netleştirmek hem sizin açınızdan hem de bizim açımızdan daha iyi olur.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>