Kemerburgaz Su Kaçaklarını Cihazla Tespit Eden Servis

Su kaçaklarından bıktınız mı? Çağırdığınız hiçbir tesisatçı su kaçağının yerini tespit edemiyor mu? Duvarlardan su sızıyor, banyo tavanı kabarıyor mu? Su kaçağını bulacak bir tesisatçıya mı ihtiyacınız var? Anadolu Tesisat‘ın profesyonel ekibi size yardımcı olabilir. Kırmadan ve cihazla yaptığımız tüm kaçak tespiti işlerimiz de başarı oranımız %99’dur. Bu nedenle, hem cihazlı hem de hızlı bir tesisatçı arıyorsanız, Anadolu Tesisat’ı arayabilirsiniz. Biz de; Kemerburgaz su kaçaklarını cihazla tespit eden servis ekibimizi hemen adresinize yönlendiririz.

Anadolu Tesisat firması olarak Kemerburgaz dahil tüm İstanbul ilçelerine su kaçağı tespit hizmeti vermekteyiz. Temiz su tesisatı, pis su tesisatları ve kalorifer tesisatlarındaki kaçakları tespit edecek son teknoloji cihazlarımız mevcuttur. Konusunda uzman personelimizle hiç bir yeri kırmadan kaçağının noktasını en hızlı şekilde tespit ediyoruz.

Görüntülü Sistemle Tavandan Damlayan Suyun Nereden Geldiğini Bulan Tesisat Firması – Su Kaçağı Tespitinin Önemi

Bu makalemizde sizlere görüntülü sistemle tavandan damlayan suyun nereden geldiğini bulan tesisat firması olarak su kaçağı tespitinin önemi hakkında bilgiler vereceğiz. Su kaçaklarının acil tespit edilmesinin; maddi ve manevi yönünün dışında unutulmaması gereken bir misyonu daha var. Küresel ısınma ve buzulların erimesi gibi insanlığın karşılaştığı problemlerden birisi olan susuz bir dünyayı engellemek bizlerin elinde. Her yıl binlerce ton suyun boşa aktığını ve gereksiz kullanımları düşünürsek; gelecekte suyun önemini daha çok anlayabiliriz.

Devlet tarafından yapılan su kullanımı ile ilgili kamu spotlarında su kaçaklarının da eklenmesinin önemli olduğunu söylemek gerekir. İhmal edilen su kaçakları tamirleri, kontrolleri sağlanmayan tesisatlardan gelen sular derken, ülkemizde yüklü miktarda bir su tüketimi olmaktadır. Su kaçağının erken tespit edilmesi; su israfından kurtaracak hem de yüksek faturaların gelmesini engelleyecektir. Su kaçağı tespiti ile gelecekteki su sıkıntımızı biraz olsun erteleyebilir, insanlık görevimizi yerine getirebiliriz.

Manevi sorumluluğumuzun yanında su kaçaklarını tespit edilmesi; bütçe ve insan sağlığı açısından da çok önemlidir. Kemerburgaz’da oturuyor ve su kaçağından şüphe ediyorsanız; Kemerburgaz su kaçaklarını cihazla tespit eden servis ekibimizden faydalanabilirsiniz.

Görüntülü Cihazla Tavandan Akan Suyun Yerini Tespit Eden Usta – Lambanın İçine Su Doluyor, Neden?

Sizlerden aldığımız arıza kayıtları arasında gözümüze en çok takılan arıza kaydı; “Lambanın içine su doluyor, neden?” Üst kat komşunuz ile ilgili olabilecek bu damlama probleminin nedenini bulmak için mutlaka üst komşunuz ile iletişime geçmelisiniz. Üst katın daire tesisatının kontrol edilmesi ve test edilmesi gerekir. Herhangi bir kaçak bulunamazsa çapraz dairelerin de kontrol altına alınıp, binada genel bir kaçak olup olmadığının incelenmesi gerekir. Üst katın tesisatındaki kaçakların; kendilerine en yakın yüzeylerden çıkıp damlama veya sızıntı yaptığını daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Anadolu Tesisat olarak; sık karşılaştığımız problemlerin birisi de lambanın içine su doluyor olması. Patlayan tesisat borularındaki suların, elektrik boru hatlarına girmesi ve beton yüzeye çıkması ile oluşan lambanın içine su dolması arızası, önemli bir su kaçağı arızasıdır. Eski konutlarda yangınlara ve elektrikli cihazların patlamasına neden olabilecek bu su kaçağı arızası, mutlaka hemen tespit edilip tamiratının yapılması gereken bir tesisat sorunudur. Kemerburgaz lambanın içine sızan suyun yerini kamerayla tespit eden tesisat ustası ekibimiz sayesinde, 1-2 saat içerisinde bu problemden hiçbir alanı kırdırmadan ve ekstra tadilat ücreti ödemeden kurtulabilirsiniz. Görüntülü cihazla tavandan akan suyun yerini tespit eden usta ekibimiz size bir telefon kadar uzak;

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>