Göztepe Su Sızdıran Yeri Cihazla Bulan Tesisatçı Servisi

Anadolu Tesisat olarak, su kaçakları alanında kurulduğu günden bu yana başarılı sonuçları ile bilinen bir firmayız. Her geçen gün kendimizi ve ekibimizi yenileyerek, sizlere daha iyi bir tesisat hizmeti vermek için çalışıyoruz. Su kaçaklarından diğer tesisat arızalarına kadar geniş bir kategoride hizmet veren firmamız, Göztepe su tesisatçısı olarak Göztepe ve çevresinde de  hizmet vermeye başladı. Göztepe su sızdıran yeri cihazla bulan tesisatçı servisi olarak bize ulaşıp, su kaçaklarını kısa sürede tespit ettirebilir, en uygun fiyata tadilatını yaptırabilirsiniz.

Kamerayla Su Kaçıran Boruyu Tespit Eden Göztepe Su Tesisatçısı – Su Kaçaklarının Tespitinin Önemi

Kaleme alarak sitemizin blog sayfasından yayınladığımız bu yazılar ile su kaçaklarının tespitinin önemi hakkında siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz. Su kaçaklarının önemi; küresel ısınmanın git gide artması ile gündeme gelmektedir. Devletimizin ilgili bölümleri su israfı konusunda kamu spotları yayınlasa da, su kaçakları bir nebze olsun atlanmış olmaktadır. Su kaçakları; su israfının neredeyse yarısını oluşturur. Fark edilmeyen temiz su kaçaklarının erken dönemde anlaşılması ile hem su israfı engellenir hem de yüksek faturaların gelmesi önlenebilir. Bu nedenle, su kaçaklarının belirtilerinin iyi bilinmesi ve önüne geçilmesi gelecekteki su kaygımız için çok önemlidir. Kamerayla su kaçıran boruyu tespit eden Göztepe su tesisatçısı olarak, kullandığımız her doğa dostu cihaz gibi, doğadaki su dengesinin bozulmaması adına su israfına neden olacak kaçakları da durdurmak için çalışıyoruz. Göztepe su kaçaklarını makineyle kontrol eden tesisat ustası ekibimiz; su kaçağının tespitinin ne denli önemli olduğunu listeledi.

 • Su kaçakları erken fark edilirse; tadilat masraflarından da kurtulmuş olursunuz.
 • Su kaçağı tespitinde cihazla müdahale sonrası eviniz eski yöntemlerdeki gibi batmaz, aynı gün içinde teslim edilir.
 • Zaman ve nakitte oldukça tasarruf yaparsınız.
 • Su israfını önlemede bilinçli bir davranış yapmış olursunuz.
 • Rutubet gibi sağlığa zararlı bir durumu, oluşmadan engelleme fırsatı elde edebilirsiniz.
 • Küresel ısınmayı hızlandırmamak için, su israfını durdurabilirsiniz.

 

Patlamış Su Borusunu Kamerayla Bulan Göztepe Su Tesisatçı Firmaları – Su Kaçaklarını Nasıl Buluyoruz?

Peki, Anadolu Tesisat olarak bizler “Su kaçaklarını nasıl buluyoruz?” hemen anlatalım;  Su kaçağını bulma konusunda sizden çok fazla soru alıyoruz. “Su kaçağını nasıl buluyorsunuz? Kaç saat sürüyor? Bulduktan sonra tamir de ediyor musunuz? Herhangi bir alanı kırıyor musunuz?” gibi sorularınıza bu makale ile cevap vereceğiz. İşte, patlamış su borusunu kamerayla bulan Göztepe su tesisatçı firmaları arasında en çok tercih edilenlerden olan Anadolu Tesisat’ın uzman ekibinin çok önemli açıklamaları;

 • Su kaçaklarını tespit ettirmek için randevu oluşturduğunuzda, en kısa sürede adresinize geliyoruz.
 • Temiz üniforma ve cihazlarımız ile içeri girdikten sonra, sorunlu bölgeyi ve şikayetlerinizi inceliyoruz.
 • Manometre cihazını tesisata bağladıktan sonra, kaçağın hangi tesisata ait olduğunu öğreniyoruz.
 • Manometre cihazını test etmek amacı ile akustik dinleme cihazımızla tesisat borularını dinliyoruz. Herhangi bir yüksek değer algıladığımızda orayı işaretliyoruz.
 • Termal kamera ile kontrol edilen noktada, su kaçağı tespit edilirse minimum 1-2 karoyu kırıp su kaçağını bulabiliyoruz.

Bilgisayarlı Sistemle Su Tesisatındaki Kaçakları Tamir Eden Tesisat Servisi – Kaçak Bulduğumuz Tesisatı Nasıl Tamir Ediyoruz?

Peki, bilgisayarlı sistemle su tesisatındaki kaçakları tamir eden tesisat servisi olarak “Kaçak bulduğumuz tesisatı nasıl tamir ediyoruz?” İşte, cevabı;

 • Tesisattaki kaçağı tespit ettikten sonra geriye sadece tesisatın problemli bölgesini onarmak kalır.
 • Cihazlarımız ile bulduğumuz su kaçıran yerdeki incelemeleri bitirdikten sonra, çevredeki eşyaları güvenlik açısından uzaklaştırırız. Böylece eşyalarınız pislenmez ve zarar görmez.
 • Tesisattaki kaçak delinmiş bir boruda ise, bu boruyu değiştirerek sorunu çözebilir. Kaçağın sebebi her ne ise, bunu çözebilecek yetkin personellere ve cihazlara zaten sahibiz.
 • Kaçağı gerekli şekilde tamir ettikten sonra ise, test işlemi yaparız. Herhangi bir kaçak durumu söz konusu ise, müdahale ederek durdururuz.
 • Kontrol etmenizin ardından tesisatınızı kullanıma açarız.

İstanbul genelinde 30’dan fazla ilçeye ve semte hizmet veren tesisat firmamız, her tamirat işlemini 1 yıl boyunca garantili olarak yapar. Olası yeniden o bölgedeki kaçakları ücretsiz bir şekilde adresinize gelerek, hemen müdahale ederiz. Göztepe’de su kaçağını bulan makineli tesisatçı olarak, su kaçaklarının çözümünde önceliği her zaman memnuniyetinize veririz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>