Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Su kaçağın tespiti ve onarımı, kameralı cihazlarla su kaçağını bulma. Su sızıntısı tespiti önemli ve profesyonel yapılması gereken bir iştir. Evinizin banyosunda meydana gelen su kaçağın önlemi alınmadığı süre boyunca alt komşunuza su sızmaya başlamaktadır. Anadolu Tesisat olarak evinize gelen profesyonel ekiplerimizce banyonuzda meydana gelmiş olan su kaçağını bulmak için önce kameralı cihazlarla noktasal olarak tespiti yapılmaktadır. Tespiti yapılmış olan su kaçağı onarımı için ise fazla kırma dökme yapılmadan ( fayans altı ise 2-3 adet fayans, duvar ise duvarı fazla kırmadan ) onarımı yapılmaktadır.

Anadolu tesisat firması su kaçağı problemi olan dairede veya iş yerinde temiz suda veya pis su giderlerindeki kaçaklar olsun hepsinin tespitini yapabilecek aletlere sahiptir. Üstün teknolojik cihazlarla ve uzman kadrosuyla probleminizi en kısa sürede halledecek bir tesisat firmasıdır.

     

Banyonuzda meydana gelmiş olan su kaçağı eğer 1 gün – 1 hafta arasında ise temiz su kaçağı olma ihtimali yüksektir. Bina tesisatı plastik boru ise onarımı tespite gelen ekiplerimizce yapılmaktadır. Her türlü malzemeyi yanlarında getiren ekibimiz boru tamiratını anında yapar. Eğer Tespiti yapılmış olan su kaçağı 2 hafta – 1 ay veya 1 aydan daha fazla ise pis su kaçağı olma ihtimali yüksektir. Apartman tesisatı pik ( demir ) boru ise gelen ekiplerimizce onarım fiyatı verilmektedir. Fiyatı kabul edilen onarım için 1-2 gün içinde onarım ekiplerimizi yollayarak probleminizi kökünden çözüyoruz. Genelde pimaş yani atık su tesisat onarımlarında sonraki günlere randevu veriliyor. Daha önceden programlanmış başka tadilat işleri varsa ve tüm ekipler doluysa bir sonraki güne aktarılır ve işiniz gelen onarım ekiplerimizce titiz bir şekilde yapılır.
Bunun gibi işlerin tek kalemde yapılması çok önemlidir. Örneğin su kaçağını bulan ustanın değilde değişiklikleri başkasının yapması, fayansını başkasının yapması hep problemdir. Sadece su kaçağı için bile ekip bulmak ne kadar zorken üstüne tesisatı yapacak birde seramik tadilatına girip adam aramak ve bulmak çok zordur. Bizim en büyük özelliğimiz bahsettiğimiz tüm bu işleri tek kalemde yaparak sizi yormamaktır.
Her türlü su kaçağı tespiti ve onarımını yapabilen cihazlarımız sayesinde zahmetsizce tespit. Bu tür can sıkıcı durumlarla karşılaştığınız zaman bir telefon kadar yakınınızda olan Anadolu tesisat su kaçağı tespiti ve onarımı servisini arayarak yardım isteyebilirsiniz. Sizin için yaptığımız tüm işlere garanti vererek kafanızdaki soru işaretlerine son veriyoruz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>