Su Tesisat Borusu Arıza Bulma

Su tesisat borusu arıza bulma hizmetini ve farklı tip borulardaki su patlaklarının keşif hizmetini profesyonel olarak yapıyoruz. Anadolu Tesisat olarak su tesisat borusu arıza bulma konusunda deneyimli olan teknik personellerimiz, su kaçak arama makinesiyle su kaçağı gibi su tesisatında oluşabilecek tesisat arızaları kontrol edilir. Ekibimiz; titiz çalışmalar sonucunda su tesisat borusundaki kaçağın yerinin tespit edip ve talebiniz üzerinde aynı titizlikle tesisat arızasının onarımını yapar. Eskiden beri ıslanan yeri takip ederek kaçağın yeri tahmin edilmeye çalışılıyor olsa da günümüzde Anadolu tesisat olarak bizler;  tesisat arızalarını varsayımlar üzerine bulmak yerine, akıllı teknoloji ekipmanlarından faydalanmayı tercih ediyoruz. Geleneksel yöntemlere baktığımızda, tesisatın nereden geçtiğini bilen bir usta varsa gelip boruların ek yerleri nereden geçiyorsa orayı kırmaya başlardı. Zeminde kırılmadık yer bırakmayan tesisat ustası, kaçağı günler sonra duvardaki tesisat borularında bulabiliyordu. Hem günlerce süren kırma işlemleri hem de tadilat süreci derken, ev veya ofisler inşaat alanına dönüyordu. Günümüz teknolojileri sayesinde artık kırmadan bulabildiğimiz kaçakların faydasını, bu gibi örneklerle kolayca anlayabiliyoruz. Çünkü, Bazen bir contadan sızan su için bile bütün dairenin delik deşik edilmesi son derece zahmetli ve gereksiz masraf demek. Bu denli uzun tesisat süreçlerine son verecek teknolojilerin geliştirilmesi ile birlikte artık,  kaçağın temiz sudan mı pis sudan mı olduğunu anlamak 1-2 dakikamızı alıyor. Eski yorucu yöntemleri bir kenara bırakarak, size daha modern ve teknolojik gelişmelerle kaliteli hizmet sunan Anadolu Tesisat ile gereksiz tadilatlardan kurtulursunuz.

Su Tesisat Borusu Arızalarında Neler Yapıyoruz?

Su tesisatı denilince akla; kaloriferlerin, muslukların, duş başlığına ulaşan su borularının, sıcak ve soğuk su borularının geçtiği temiz su tesisatı veya atık su boruları, gider su boruları gibi pis su tesisatı gelmektedir. Ev veya ofislerimizin temiz ve pis sularının dolaştığı tesisat sistemlerinin farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Temiz veya soğuk su tesisatı borularında oluşabilecek arızaların sayısı oldukça fazladır. Su tesisatında arızaların belirtilerini ve nedenlerini bilmeden yapılan her müdahale tesisata zarar verebilir.  Örneğin;

*Daha önce bir tesisat değiştiyse veya yeni inşa edilmiş bir eve taşındıysanız, ek yeri kontrolünün yapılmaması ve duman testinin tesisatçı tarafından yapılmadan tesisatın örtülmesine bağlı olarak su tesisatı arızaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ek yeri kontrolü demek, boruların birbirine bağlandığı dişlilerin ne denli yerine oturduğu veya gevşek olduğunun kontrolü demektir. Hatalı işçilik ile ek yerindeki dişlerin aynı düzlemde olmaması, fazla sıkılması veya eksik sıkılarak gevşek bırakılması nedeniyle ilerde su sızıntıları ve kaçakları kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle, su tesisatındaki arızaların ve kaçakların net bir şekilde belirlenebilmesi için bu alanda uzmanlaşmış bir tesisatçı ile birlikte çalışmanız en doğrusu olacaktır. Yoksa, kırıp dökülen evinizde tamirat yapılsa dahi, sorununuz ortadan kalkmayabilir bu da sürekli tesisatçı çağırmanız ve ek masraflar ödemeniz demek. Anadolu Tesisat olarak, tesisat teknolojileri ve teknik bilgiler konusunda deneyimli olan teknik personellerimiz ile sorununuzun kaynağını kırmadan da sizlere söylüyoruz. Kameralı cihazlar ile kontrollerini yaptığımız su tesisatlarının onarımını yine aynı titizlikle yaparak,1 yıl garantiliyoruz.

Su Kaçağı Tamiratını Nasıl Yapıyoruz?

Su kaçağının sebebini net olarak bulabilmek için kameralı cihazlarla su kaçıran yerin tespitini yapıyoruz. Su sızdıran boru ya da her hangi bir conta gevşemesi söz konusu ile termal kameralarımız ile bu borulardaki kaçakların yerini kısa bir süre içerisinde tespit ediyoruz. Su kaçağı sebebi olarak çatlayan ya da kırılan bir boru varsa, Anadolu Tesisat firmasında bulunan kaliteli pvc borular ile değiştirerek tamiratını yapıyoruz. Su kaçağı tamiratını yaptığımız ev veya iş yerlerinde minimum alanda kırma yaparak, ek tadilat masraflarınızı önlüyoruz. Ustalarımız ev, iş yeri, apartman alışveriş merkezlerinde meydana gelen boru patlağından kaynaklanan su tesisat borusu arıza bulma kaçaklarını makine yardımıyla yerini belirleyip bir daha tekrarlanmamak üzere garantili bir şekilde onarımını yaptıktan sonra, markamız güvencesi altında 1 yıl süreyle su kaçağı hizmetini ücretsiz alırsınız. Su tesisat borularında meydana gelen kaçakları bulmak için profesyonelce çalışan ekiplerimiz su kaçak arama makinesiyle zahmetsizce tespitini bulan öncü firmalar arasındadır. Arıza problemi olan su tesisat borunuzu tespit etmek için kırma dökme yapılmadan sadece kameralı cihazlarla yüzeyden araması yapıldığı için, tamir veya tadilat masraflarını ödemek zorunda kalmazsınız. Tespit işleminden sonra izin verdiğiniz her tamirat işlemlerimizi sonlandırmadan önce test yapıyor ve tamiratı sonlandırdıktan sonra da genel bir kaçak testini borulara uyguluyoruz. Kaçak yapan boruyu tespit eden kameralı usta ihtiyacınız var ise, İstanbul genelinde 12 araçla daima hizmetinizdeyiz.

Su tesisat borularında sızıntı veya patlama olunca, bir süre sonra alt katınıza damlamaya başlayacaktır. Zaman geçtikçe bu akan yer daha da genişleyerek büyük bir alanı kaplayacağı için, alt kata verdiğiniz maddi hasarın yanı sıra birde komşunuzdan sitem duymanıza sebep olacaktır. Bu durumdan en kısa sürede kurtulabilmek için bilgisayarlı sistemlerle su tesisat borularındaki patlağın tespit edilmesi gerekmektedir. Kameralı sistemlerle çalışan bir tesisatçı ile çalışmak hem zaman açısından hem de daha az maliyet demektir. Anadolu Tesisat olarak su tesisatı alanında hizmet verdiğimiz özel tesisat teknolojileri sayesinde, bu sorundan saatler içerisinde kurtulabilirsiniz. Anadolu tesisat firması,temiz su ve pis su kontrollerini tek servis ücreti içerisinde yapmaktadır. Her 2 tesisat için ayrı ayrı ustalar çağırıp 2 kez para ödemek zorunda kalmazsınız. Bünyemizdeki hizmet personelimiz tüm sıhhi tesisat işlemlerinde tespit ve onarım işlerinizi de aynı titizlikle yapmaktadır.

     

Neden Biz?

Su Tesisat Borusu Arıza Bulma yöntemi ile daima profesyonel ekiplerle size hizmet sunmaktayız.Size daima iyi hizmet sunmak için kendi alanımızda sürekli teknolojik gelişmeleri takip ederiz. Firma olarak, en son çıkan kamera görüntüleme sistemlerini hemen bünyesine katan firmamızın tek amacı size daha kaliteli bir hizmet sunmaktır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işimizde daima yükselmeyi  hedef olarak belirledik. Bugüne kadar bizden su tesisat borusu arıza bulma hakkında bilgi ve destek isteyen müşterilerimizin sorularını ince eleyip sık dokuyarak çözüme kavuşturduk.Sizde gerçekten işinin ehli olan ustalarla canınızı sıkan su tesisat borusu arızalarını buldurmak ve tamiratını yaptırmak için Anadolu Tesisat Su Tesisat Borusu Arıza Bulma Servisimizi arayarak gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>