Pis Su Kaçağı Tespiti

Pis su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Atık su borularında kamera ile tespit işlemi yapılabilir. Pis su kaçağı tespiti ve atık su kaçağı tespiti yapan firmaların sayısı oldukça fazlalaşmıştır. Anadolu Tesisat olarak pis su kaçak tespitini kameralı cihazlarla noktasal olarak tespiti yapılmaktadır. Pis su kaçağın tespiti yapılmadığı sürece özellikle yaz aylarının sıcak olduğu günlerde kötü kokular saçmaya başlamaktadır. Kendi alanımızda sürekli teknolojik gelişmeleri takip eden bir firma olarak; pis su kaçak tespitini de kameralı dedektörlerle noktasal olarak tespitini yapmaktayız.

Atık su giderlerinde meydana gelmiş olan kaçakların önlemi alınmadı sürece pimaşlarda meydana gelen çatlaklar zamanla koku saçmaya ve alt komşunuza pis su damlamalarına sebep olmaktadır. Tespit sırasında herhangi kırma dökme yapılmamaktadır ve sadece kameralı cihazlarla çalışılmaktadır.
Evinizin banyosunda meydana gelmiş olan pimaş çatlağında haberiniz yok ve pimaşta oluşan çatlak zamanla alt komşunuza pis su akıtmaya başlamaktadır. Haberiniz komşunuz size söyleyene kadar farkında değilsiniz. Bu durum karşısında ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ve canınız sıkılmaktadır. Bu sorunuzu Anadolu tesisat ve profesyonel ekiplerimizle beraber kökünden hallediyoruz. Sorunuzu kırmadan sadece kameralı dedektörlerle tespitini yapmaktayız.

Atık su kaçağı tespiti yapan firma Anadolu tesisat size bu konuda en son teknolojileri sunarak problemi ortadan kaldırmaktadır. Pis su kaçağını bulan usta personeliyle imdadınıza yetişmektedir. Gider borularındaki kaçağı kamera ile bulan firma olarak hiç bir yeri kırma dökme yapmadan arızalı bölgeyi tespit edebilmektedir. Kırarak bulunacak bir kaçak size yüklü bir masraf ve harabe bir ev olarak geri dönmektedir. Bu sıkıntılara son vermek için tek bir telefonla aynı gün içerisinde servis almanız mümkündür. Üstelik size verilen saat aralığı içerisinde ekiplerimiz mutlaka gelmiş olacaktır.

     

Suyun yaşamınızda büyük bir önem taşıdığını herkes bilmektedir. Siz farkında olmadan banyo duvarlarınızda meydana gelen su sızıntısı ta ki alt komşunuzun tavanında lekeler veya damlamalar meydan getirene kadar haberiniz olmaz. Zaten olsa da cihaz olmadan yapabilecek bir şey yoktur. Komşunuzun anlayışlı olmaması durumunda işler çok daha kötü duruma gelir. Bu problemi kırma dökme yapmadan usta kişilerin ellerinde bırakmak daha mantıklı. Çünkü, sizin eviniz zarar görmez ve alt kata giden suda bir an önce kesilmiş olur. Firmamız kendi alanında sürekli teknolojik gelişmeleri takip eden bir firma olarak evinize gelen ekiplerimiz kırma dökme yapmadan sadece kameralı dedektörlerle noktasal olarak ve yüzeyden tespitini yapar size arızayı söyler ne yapılması gerektiğini açıklar. Sonrasında siz ne yapacağınıza arızayı kime yaptıracağınıza karar verirsiniz. Eğer küçük bir arıza ise ekibimiz hemen müdahale eder ve onarımını yapar. Fakat gider borularındaki gibi 1 günlük veya yarım günlük bir işse bir sonraki güne randevu ayarlanır ve tadilatçı ekibimiz işi fayansı ile birlikte yaparlar.
Ev ve iş yerinizde meydana gelen pis su kaçağı tespitini Anadolu tesisat pis su kaçağı tespiti servisini arayarak probleminizi kökünden halledebilirsiniz.

2 Comments

  1. Reply

    BALIKESİR\’DE ŞUBENİZ VEYA KAMERA İLE PİS SU KAÇAĞINI BULAN BİLDİĞİNİZ BİRİLERİ VAR MI? CEP TEL:05303150627 (11.10.2017)

    • Reply

      Malesef orada şubemiz ve tanıdığımız bir usta yok.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>