Su Borusunda Çatlak Bölgeyi Esenyurt’da Cihazla Arayan Firma

Su borusunda çatlak bölgeyi Esenyurt’ta cihazla arayan firma listesinin ilk sırasında gelen ve su tesisatı sektöründe daima hem cihazlarını hem de personellerini “güncel tutan” Anadolu Tesisat, %100 oranında su tesisatındaki arızaların tespitini ve tamiratını başarı ile yapmaktadır.

Anadolu Tesisat, markasının yaptığı tamiratlarının güvencesini 1 yıl olarak sunan ve 12 servis ağı ile hızlı tesisat servisi veren bir firmadır. İhtiyacınız olan su kaçağı tespiti veya su kaçağı tadilatı ise, doğru adres: Anadolu TesisatSu borusunda çatlak bölgeyi Esenyurt’ta cihazla arayan firma olarak, diğer tüm İstanbul ilçelerinde olduğu gibi Esenyurt ilçesi genelinde de hizmet vermekteyiz.

Cihazlı su kaçağı tespiti çok eski bir sistem olmamasına karşın kısa süre içerisinde çok büyük gelişmeler kaydetmiştir. Öyle ki, bir meskende olan tüm tesisatlara ayrı ayrı bakabileceğimiz cihazlar üretilmiştir. Bu da işimizi daha da kolaylaştırmış olup temiz su tesisatı, atık su tesisatı ve kalorifer tesisatı gibi ayrı ayrı işlem gören boruların hepsi için değişik cihazlar üretilmiş olup firmamız tüm bu bilgisayarlı makineleri temin etmiştir. Alanında uzman personellerimizle kırma dökme yapmadan kaçağın noktasını ise %100 tespit ediyoruz.

 

Su Akıtan Yeri Kırmadan Bulan Su Tesisatçısı Esenyurt – Su Kaçağını Nasıl Anlıyoruz?

Anadolu Tesisat olarak, su akıtan yeri kırmadan bulan su tesisatçısı Esenyurt şubesini açtığımız günden bu zamana hızla hizmet vermekteyiz. Bu makale ile, verdiğimiz hizmetle memnun kalan müşterilerimizin genel sorusunu cevaplıyoruz; Su kaçağını nasıl anlıyoruz?

Günümüzde su kaçaklarının tespiti ve onarımında da kullanılan teknolojiler, firmamız tarafından her yıl düzenli bir aralıkla güncellenmektedir. Su tesisatındaki kaçakları veya terlemeleri görebilen akıllı teknolojilerimiz ile bugün herhangi bir alanı kırmadan ve delmeden su kaçaklarının yerini, boyutunu ve sayısını tespit edebiliyoruz. Su sızdıran yeri cihazla bulan Esenyurt su tesisatçısı hizmetimiz ile su kaçağınızın tespitini 5 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz.

Su kaçakları, zaman zaman fark edilmeyecek boyutlarda olsa da, mutlaka belirti vermektedir. Zaman içerisinde çöken tesisat borularında oluşan küçük çatlaklar, ileri ki zamanlardaki ağırlık ve benzeri gibi sebepler nedeniyle boruların kırılmasına neden olabilir. Bu nedenle, su kaçaklarının belirtilerinin bilinmesi, ilerde daha büyük su tesisatı arızaları ile karşılaşmamızı engelleyebilir.

Su kaçağını ilk olarak kendiniz bir kaç yöntem ile tespit edebilir, bizlere haber verebilirsiniz veya direk bizi de arayabilirsiniz. İlk olarak, su vanalarını ve muslukları kapatın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra su saatiniz dönüyorsa, mutlaka temiz su tesisatınızda bir kaçak söz konusu demektir. Yüksek faturalar, evdeki nemli olan bölgeler, parkelerin kabarması veya sarımsı lekeler bizlere su kaçağının belirtilerini erken dönemlerde vermektedir. Su saatindeki işlemin ardından bizleri aradığınız takdirde, gün içerisinde su akıtan yeri kırmadan bulan su tesisatçısı Esenyurt ekibimiz ile en kısa sürede verdiğiniz adrese geliriz.

Esenyurt Kalorifer Peteklerine Giden Tesisat Borularında Su Kaçağı Arama Hizmeti – Kırmadan Su Kaçağını Nasıl Tespit Ediyoruz?

Esenyurt kalorifer peteklerine giden tesisat borularında su kaçağı arama hizmeti konusunda uzman olan ekibimiz sizlerden çok sık gelen bir soruya da makalemiz aracılığı ile cevap veriyor; Kırmadan su kaçağını nasıl tespit ediyoruz?

Duvardaki su kaçağına sebep olan kırık boruyu cihazla bulan firma Esenyurt ekibimiz, tesisattaki su kaçağının hangi tesisattan kaynaklandığını manometre ve su saati yöntemi ile tespit eder. Manometre cihazımızı taktıktan sonra kontrol edilen değerler bize, tesisatınızdaki su kaçağının hangi tesisata ait olduğu bilgisini verir. Sıcak su veya soğuk su tesisatındaki arızanın tespitinden sonra, bu arızaların kaynaklandığı noktayı buluyoruz. Görünür olarak bir belirti yok ise, belirlediğimiz sıcak veya soğuk su tesisatının geçtiği noktaları inceliyoruz. Esenyurt sıcak su tesisat borusunda su kaçağını kontrol eden kameralı usta  ve teknik personellerimiz, kombi altındaki su borularından başlayarak tüm su tesisatının geçtiği noktaları kameralar ile kontrol eder. Termal kamera ile yanılma payı olmaksızın tespiti gerçekleştiren firmamız, akustik dinleme cihazlarından da faydalanmaktadır. Termal kamerada kırmızı bir renkte görünen su kaçağının işaretlenmesinin ardından, bölgede minimum kırma yöntemlerimiz  ile su kaçağının yerini tespit ediyoruz. Kırmadan su kaçağını kontrol eden makineli Esenyurt tesisat firmaları arasında başarımız ve hizmet kalitemiz ile daima örnek gösterilen bir firmayız.

Su Kaçağını Kırmadan Tespit Eden Kameralı Tesisat Servisleri – Su Kaçağı Tespit Fiyatımız Nedir?

En çok sorulan bir diğer soru ise fiyatlarımızla ilgili oluyor. Makalemizin sonunda “Su kaçağı tespit fiyatımız nedir?” cevaplayacağız. Emin olun ki, su kaçağını kırmadan tespit eden kameralı tesisat servisleri arasında en uygun fiyatı bizden duyacaksınız.

Su kaçakları konusunda en yetkin personel ve en yeni cihazlarla tespit ve tamirat yapan Anadolu Tesisat olarak, yaptığımız her tadilat işlemini mutlaka 1 yıl boyunca müşterilerimize hediye ediyoruz. Pahalı termal kameralar ile hizmet verdiğimiz su tesisatı sektöründe, kamerasız tespit yapan firmalara nazaran fiyatlarımız daha da uygundur. Başarının, paradan önce geldiğine inanan personellerimiz ile sadece hak ettiğimiz parayı almaktayız. İstanbul genelinde 12 servis ağımız ile gün içerisinde onlarca tesisat arızasına gidiyor ve %100 başarı ile işlemlerimizi sonlandırıyoruz. 2018 yılı içerisinde su kaçağı tespit bedelimiz 150 TL olup, “daha kaliteli” hizmet almanız için her geçen gün yenileniyoruz. Esenyurt su kaçağı tespitini kırmadan kamera ile yapan tesisatçı ihtiyacınız var ise, bizlerden destek alabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>