Su Borusunda Çatlak Bölgeyi Esenyurt’da Cihazla Arayan Firma

Anadolu Tesisat (Şirket Çalışanı)
Bu çalışana soru sor

Su tesisatı sektöründe daima hem cihazlarını hem de personellerini “güncel tutan” firma olarak Anadolu Tesisat, %100 oranında su tesisatındaki arızaların tespitini ve tamiratını başarı ile yapmaktadır. Anadolu Tesisat, markasının yaptığı tamiratlarının güvencesini 1 yıl olarak sunan ve 12 servis ağı ile hızlı tesisat servisi veren bir firmadır. İhtiyacınız olan, su kaçağı tespiti veya su kaçağı tadilatı ise, doğru adrestesiniz. Esenyurt su borusundaki çatlağı cihazla arayan tesisat firması olarak, diğer tüm İstanbul ilçelerinde olduğu gibi Esenyurt ilçesi genelinde de hizmet vermekteyiz.

Cihazlı su kaçağı tespiti çok eski bir sistem olmamasına karşın kısa süre içerisinde çok büyük gelişmeler kaydetmiştir. Öyle ki bir meskende olan tüm tesisatlara ayrı ayrı bakabileceğimiz cihazlar üretilmiştir.
Bu da işimizi daha da kolaylaştırmış olup temiz su tesisatı atık su tesisatı ve kalorifer tesisatı gibi ayrı ayrı işlem gören boruların hepsi için değişik cihazlar üretilmiş olup firmamız tüm bu bilgisayarlı makineleri temin etmiştir. Alanında uzman personellerimizle kırma dökme yapmadan kaçağın noktasını tespit ediyoruz.

Hemen Arayın! 0212 645 33 33

Su Akıtan Yeri Kırmadan Bulan Su Tesisatçısı Esenyurt – Su Kaçağını Nasıl Anlıyoruz?

Günümüzde su kaçaklarının tespiti ve onarımında da kullanılan teknolojiler, firmamız tarafından her yıl düzenli bir periyotta güncellenmektedir. Su tesisatındaki kaçakları veya terlemeleri görebilen akıllı teknolojilerimiz ile, bugün herhangi bir alanı kırmadan ve delmeden su kaçaklarının yerini, boyutunu ve sayısını tespit edebiliyoruz. Su sızdıran yeri cihazla bulan Esenyurt su tesisatçısı hizmetimiz ile su kaçağınızın tespitini 5 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz. Su kaçakları, zaman zaman fark edilmeyecek boyutlarda olsa da, mutlaka belirti vermektedir. Zaman içerisinde çöken tesisat borularında oluşan küçük çatlaklar, ileri ki zamanlardaki ağırlık vb gibi sebepler nedeniyle boruların kırılmasına neden olabilir. Bu nedenle, su kaçaklarının belirtilerinin bilinmesi, ilerde daha büyük su tesisatı arızaları ile karşılaşmamızı engelleyebilir. Su kaçağını ilk olarak kendiniz bir kaç yöntem ile tespit edebilir, bizlere haber verebilirsiniz veya direk bizi de arayabilirsiniz. İlk olarak, su vanalarını ve muslukları kapatın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra su saatiniz dönüyorsa, mutlaka temiz su tesisatınızda bir kaçak söz konusu demektir. Yüksek faturalar, evdeki nemli olan bölgeler, parkelerin kabarması, veya sarımsı lekeler bizlere su kaçağının belirtilerini erken dönemlerde vermektedir. Su saatindeki işlemin ardından bizleri aradığınız takdirde, gün içerisinde su kaçıran boruyu kırmadan tespit eden kameralı tesisatçı Esenyurt ekibimiz ile  en kısa sürede verdiğiniz adrese geliriz.

Esenyurt Kalorifer Peteklerine Giden Tesisat Borularında Su Kaçağı Arama Hizmeti – Kırmadan Su Kaçağını Nasıl Tespit Ediyoruz?

Robotla duvardaki su kaçağına sebep olan kırık boruyu cihazla bulan firma Esenyurt ekibimiz, tesisattaki su kaçağının hangi tesisattan kaynaklandığını manometre ve su saati yöntemi ile tespit eder. Manometre cihazımızı taktıktan sonra kontrol edilen değerler bize, tesisatınızdaki su kaçağının hangi tesisata ait olduğu bilgisini verir. Sıcak su veya soğuk su tesisatındaki arızanın tespitinden sonra, bu arızaların kaynaklandığı noktayı buluyoruz. Görünür olarak bir belirti yok ise, belirlediğimiz sıcak veya soğuk su tesisatının geçtiği noktaları inceliyoruz. Esenyurt sıcak su tesisat borusunda su kaçağını kontrol eden kameralı usta  ve teknik personellerimiz, kombi altındaki su borularından başlayarak tüm su tesisatının geçtiği noktaları kameralar ile kontrol eder. Termal kamera ile yanılma payı olmaksızın tespiti gerçekleştiren firmamız, akustik dinleme cihazlarından da faydalanmaktadır. Termal kamerada kırmızı bir renkte görünen su kaçağının işaretlenmesinin ardından, bölgede minimum kırma yöntemlerimiz  ile su kaçağının yerini tespit ediyoruz. Kırmadan su kaçağını kontrol eden makineli Esenyurt tesisat firmaları arasında başarımız ve hizmet kalitemiz ile daima örnek gösterilen firmayız.

Su Kaçağını Kırmadan Tespit Eden Kameralı Tesisat Servisleri – Su Kaçağı Tespit Fiyatımız Nedir?

Su kaçakları konusunda en yetkin personel ve en yeni cihazlarla tespit ve tamirat yapan Anadolu Tesisat olarak, yaptığımız her tadilat işlemini mutlaka 1 yıl boyunca müşterilerimize hediye ediyoruz. Pahalı termal kameralar ile hizmet verdiğimiz su tesisatı sektöründe, kamerasız tespit yapan firmalara nazaran fiyatlarımız daha da uygundur. Paranın, başarıdan önce geldiğine inanan personellerimiz ile sadece hak ettiğimiz parayı almaktayız. Diğer termal cihazı kullanan veya kullanmayan firmalar ile yaklaşık olarak aynı fiyat politikasına sahibiz. İstanbul genelinde 12 servis ağımız ile gün içerisinde onlarca tesisat arızasına gidiyor ve %100 başarı ile işlemlerimizi sonlandırıyoruz. 2017 yılı içerisinde su kaçağı tespit bedelimiz 150 TL olup, “daha kaliteli” hizmeti almanız için her geçen gün yenileniyoruz. Esenyurt su kaçağı tespitini kırmadan kamera ile yapan tesisatçı ihtiyacınız var ise, bizlerden destek alabilirsiniz.

İçeriği faydalı buldunuz mu?
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (3 oy, ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Soru veya görüş bildirin

Ara