Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Mutfak gider tıkanıklığı açma konusunu işlemek üzere bu yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Tıkanan giderler makine yardımıyla mutfak tıkanıklığı giderilsin diye çalışma yapılır. Anadolu tesisat olarak mutfak gider tıkanıklığını açmak için kameralı cihazlarlar kullanır ve gider borusunu zahmetsizce açarız. Mutfak giderlerinde yağlanma çok olur, genelliklede yemek artıkları ve bu yağlanmadan sorun yaşanır. Önemli olan yağlanmayı tamamen ortadan kaldırabilmektir. Tıkanıklık açma robotu ile gider borusundan su gidecek şekilde açılsa da yağlar tamamen parçalanıp yıkanmazsa uzun süre sonra yağlar tekrar birikir. Bunun sonucunda su daralan borudan yoğun şekilde kullanıldığında hepsini aynı anda çekemez ve geri teper. Halbuki yıkama makineleri ile basınçlı su sistemi uygulanıp yıkanırsa boru sıfır hale gelir, sorun yaşama riskiniz sıfıra iner.

Mutfak gider tıkanıklığı genellikle yemek artığı ve yağlanmadan oluşsa da bazen tam tersi bir durumla da karşılaşabiliyoruz. Problemin ne olduğunu anlayabilmek için borunun içerisine kameraya bakılması gerekmektedir. Önce tıkanıklığın robotla açılıp sonrasında kamera salmak en mantıklı işlemdir. Tesisat borularında kimi zaman eğimsizlikler olabiliyor ve yanlış döşenmiş borular da sürekli tıkanmalara açmaktadır. Sorunun tam olarak ne olduğunu anlayabilmek için kameralı robotla mutfak lavabosunu açan firmalardan yardım almak gerekmektedir.

     

Günümüzün çoğu mutfakta geçmekle beraber birde mutfak gider tıkanıklığı meydana gelirse bir hayli üzülmekteyiz. Bizi aradığında evinize gelen ustalarımız kendi sorunlarıymış gibi benimseyerek probleminizi kırma dökme yapmadan mutfak gider tıkanıklığını kökünden hallederek açmaktadırlar.
Evinizde meydana gelmiş olan her türlü tıkanıklıklar zahmetsizce açılmaktadır. Mutfak gider tıkanıklığı genelde yağlanmadan dolayı ve gidere dökülen atık sularda tıkanmaktadır. Önlemi alınmadığı sürece alt komşunuza su damlamaları başlamaktadır. Bunun için daha fazla geç kalınmadan ve alt komşunuzla aranız açılmadan bizi arayarak mutfak gider tıkanıklığınızı açtırabilirsiniz.
Evinizin mutfağında meydana gelmiş olan  gider tıkanıklığını açmak için fazla zahmete girmeden canınızı sıkmadan Anadolu tesisat mutfak gider tıkanıklığı Açma servisimizi arayarak açtırabilirsiniz. Üstelik açılan borularda kalıcı bir hasar yoksa yaptığımız işin garantisini de veriyoruz. Ancak kullanılan bir gider ne kadar garantili olabilir ki? Biz gideri açarız hemen 1 saat sonra deliğe bir bez kaçsa ya da bir şey düşse anında tıkanır. Bu durumda yapılan garanti hiç bir işe yaramaz. Uyguladığımız bu sistem binlerce müşterimizin istek ve şikayetleri doğrultusunda düzenlenmiş ve en çok kabul gören yöntemdir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>