Plastik Boru Su Kaçağı Bulma

Plastik boru su kaçağı bulma, kameralı dedektörle plastik boru kaçağı bulma. İstanbul Tesisat olarak evinizin banyosunda meydana gelen plastik boru su kaçağını ekiplerimiz kameralı dedektörlerle tespitini yapmaktadırlar.
Eski yıllarda plastik boru su kaçağını bulmak için ustalar kırarak tespitini yapıyorlardı. Bu işte bayağı külfetli bir durum almaktaydı. Ama şimdi ise; eski yıllara nazaran kırmadan sadece kameralı dedektörlerle tespiti yapılmaktadır. Tespiti yapılan plastik boru su kaçağın onarımını ise sadece tespiti yapılan yer kırılarak gelen tespit ekiplerimizce yapılmaktadır.

Su tesisat boruları soğuk su ve sıcak su tesisatlarında oluşmaktadır. Temiz su tesisatlarına deneme basıncı ile su basılır ve sızdırmazlık testi uygulanır. Manometre sızdırma var ise düşecektir akabinde akustik dinleme cihazları ile dinleme yöntemiyle su kaçağının noktasını makine ile tespit etmiş oluruz. Bu yöntem ile hiç bir yer kırılmadan kaçağın noktası tespit edilmiş olur. Ardından sadece 1-2 karo kırılarak patlak olan borunun yeri tamir edilip üstü kapatılır. İşimiz bu kadarla da bitmez tesisata tekrar basınç testi uygulayarak başka bir yerde de kaçak varmı diye manometreden kontrolü yaparak işlemi tamamlamış oluruz. Su kaçağını tespit eden ustalarımızla sorunsuz bir şekilde aynı gün içerisinde bu sıkıntınıza son vermiş oluruz.

     

Günün stresli iş yoğunluğundan evinizin banyosunda meydana gelen bir kaçaktan haberin yoktur ve durumu yorgunluktan eve geldiğinizde farkına varmaktasınız. Bu durum karşısında canınız sıkılır ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bizi aradığınızda evinize gelen profesyonel ekiplerimizce banyonuzda kaçağın tespiti sonucu plastik boru su kaçağını anlaşılıyor. Ve Ekiplerimizce kaçağın onarımı da yapılmaktadır. Ekiplerimiz evinize geldiği andan itibaren işi bitirmeden ayrılmamaktadırlar.
Müşteri memnuniyetine daima önem veren bir firma olarak ta ve size daha iyi hizmet sunabilmek için kendi alanımızda sürekli teknolojik gelişmeleri de takip etmekteyiz. Tesisat işlerinde bundan 10 yıl önce hiç bir teknoloji kullanılmazken firmamız bir kaç firma ile birlikte elektronik cihazlar kullanmaya başlamış, su tesisatçılığı işine boyut atlatmıştır. Bu yeni kameralı sistemlerle su kaçağı bulma sayesinde daireler tamamen kırılmayarak hem maliyet azaltılmış hem de evde tadilat için kırma dökme stres son bulmuştur. Gereken çalışmalar tamamen teknolojinin son ürünü aletler le yapıldığından hata ihtimali çok aza iner ve yapılan su sızıntısını bulma işlemi garantilidir. İnsanların bu hizmeti tercih etmesinin sebebi de budur zaten. Kontrolü yapılan bir yerden su akıntısının kesilmesi için söylenen tamirat yapılmışsa akıntı buna rağmen devam ediyorsa firmamız garanti kapsamında tekrar su akan yeri bulur.
Ev, işyeri, villa, okul ve dublex daire fark etmeksizin meydana gelmiş olan tüm plastik boru su kaçağı bulma işlemleri sadece kameralı dedektörlerle noktasal olarak tespiti yapılmaktadır.
Meydana gelmiş plastik boru su kaçağı bulma işlemi için Anadolu Tesisat su sızıntısı arama ve bulma servisini arayarak probleminizi en kısa zamanda çözüme kavuşturalım.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>