Foseptik Çukuru Temizliği Yapan Firma

Foseptik çukuru temizliği yapan firma şimdi soracağımız sorulara vereceğiniz cevaplar evet ise, hiç düşünmeden hemen bize ulaşın! İşte, sorular; Foseptik çukuru dolmak üzere ya da taştı mı? Düzenli bir şekilde fosseptik çukurunuzu temizleyecek bir tesisatçı firmasına mı ihtiyacınız var? Foseptik kuyunuzu temizletmek için güvenilir bir firma mı arıyorsunuz?

Su tesisatı teknolojilerinde “daima” ilk işlere imza atan firmamız Anadolu Tesisat, İstanbul genelinde yaygın servis ağı ile hizmet vermektedir. Su tesisatı şirketleri arasında en köklü ve en deneyimli firma olan Anadolu Tesisat ile konut veya ticaret mekanınızda meydana gelen tüm tesisat problemlerinizi en kısa sürede kalıcı ve sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Eğitimli teknik personelleri ve gelişmiş cihazları ile tespit ve tamirat yapan Anadolu Tesisat firmamız, foseptik çukuru temizliğinden su kaçaklarına kadar geniş bir alanda su tesisatı hizmeti vermektedir. Pis su ve temiz su tesisatlarında yapmış olduğu işler sayesinde başarılı hizmetleri ile bilinen firmamız, foseptik çukurunu cihazla temizleyen tesisat servis hizmetinde alanında en başarılı firma olarak gösterilmektedir.

Makineyle Foseptik Kuyusunu Temizleyen Tesisat Şirketleri

Makineyle foseptik kuyusunu temizleyen tesisat şirketleri arasında da ilk sırada gelen firmamızdan alacağınız tüm hizmetler gibi foseptik kuyusu temizleme hizmeti de dört dörtlük olacaktır!

Lağım çukurunun temizliğini yapan tesisatçı usta ile çözümlenebilen foseptik çukurları, tesisat problemlerinin en başında gelmektedir. Yaygın olarak evlerde veya iş yerlerinde bulunan giderlerden atılan lağım atıkları, kanalizasyon borularından geçerek, belediyenin alt yapısına ait kanalizasyon borularında toplanır. Ancak, ev veya iş yerlerinin konum sebebiyle rögar veya kanalizasyona uzak olması sebebine çözüm olmak üzere geliştirilen foseptik çukurları, pis su ve atıkların bulunduğu ve toplandığı alanlardır. İnsan sağlığı için kapalı tutulması ve sürekli temizlenmesi gereken bu atık dolu foseptik kuyularının müşterilerimiz tarafından ihmal edilmesi halinde, atılan atıkların tıkanıklıklara bağlı olarak taşmalar görülebilir. Foseptik kuyu temizliği yapan cihazlı tesisat ustası hizmetimiz ile foseptik kuyularını temizleyerek ihtiyacınız olan gerekli foseptik kuyusu temizliği ve bakımı işlemlerini profesyonel bir bakış açısı ile yapan bir firmayız.

     

Foseptik Çukurunu Robotla Temizleyen Tesisat Firmaları

Foseptik çukurunu robotla temizleyen tesisat firmaları sıralamasında ilk olmanın verdiği haklı guru ile hizmet veren firmamıza ulaşarak bu konuda üstün hizmet kalitemizden faydalanabilirsiniz.

Foseptik çukurlarının genelde şehir merkezinde kanalizasyon sistemlerinin olmadığı alanlarda ya  da alt yapının oluşmaması sebebi ile sık sık görebiliriz. Lağım kuyusunun temizliğini yapan tesisatçı firmaları arasında “en başarılı” firmalardan birisi olan Anadolu Tesisat firmamız, temizlenmeyen veya aksatılan foseptik çukurları ile sürekli karşılaşmaktadır. Lağım kuyularının insan sirkülasyonun sık olduğu alanlarda sıkça dolduğu kaçınılmaz bir gerçek olması sebebi ile bu kuyuların mutlaka sık sık boşaltılması ve temizlenmesi gerekir. Sık sık temizlenmeyen lağım kuyularının, eriyen kar suları ve yağmur suları nedeniyle taşmasıyla sık karşılaşan Anadolu Tesisat firmamız, düzenli aralıklarla bu foseptik çukurlarının boşaltılmasında ve temizlenmesinde ev veya iş yeri sahipleri ile anlaşmalar yapmaktadır. Foseptik çukurlarındaki atıkların kötü kokusunu minimuma indirecek ve hastalık gibi problemleri engelleyecek olan bu temizleme işlemlerinin aksatılmaması son derece önemli bir sorumluluktur.

Anadolu Tesisat olarak, sağlığınız ve konforunuz daima önde gelmekte olduğu için “temizleme” işlemlerimizi özenle ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Robotla lağım çukurunun temizliğini yapan usta ve teknik ekip personellerimiz tarafından yapılan foseptik çukuru temizliği markamız güvencesi altında yapılır.

Foseptik Çukuru Temizliği Yapan Tesisatçı Firmalar

İnternette yapılan “foseptik çukuru temizliği yapan tesisatçı firmalar” başlıklı aramada her zaman en üstlerde çıkmamızın sebebi, başta müşteri memnuniyeti ve akabinde bu konu üzerine deneyimli ekibimiz tarafından kaleme alınan bu yazılardır. Yani ekibimiz sizler için hem gece gündüz çalışmakta, hem de fırsat buldukça bilgilendirici yazılar kaleme almaktadırlar.

Makine ile lağım kuyusunun temizliğini yapan tesisatçı ve ekiplerimiz kullandığı foseptik çukurunu boşaltan makine ile kısa sürede atıklar foseptik çukurundan uzaklaştırılmaktadır. Düzenli periyotlar halinde yaptıracağın foseptik çukurları temizliğiniz için firmamız temizlik hizmeti vermekte olup, tüm işlemler son teknolojiye sahip cihazlarımız tarafından yapılmaktadır…

Tıkanan ve unutulan foseptik çukurları zamanla geri tepeceği için mutlaka önlem alınması gereken tesisat konularından birisidir. Foseptik çukurunu makineyle temizleyen şirket ihtiyaçlarınız için haftanın her günü hizmet veren firmamızdan düzenli bir foseptik temizliği hizmeti alabilirsiniz.

4 Comments

 1. Reply

  Merhaba. Evimiz zemin katta,klozetin sifonunu çektiğimiz zaman su yavaş gitmeye başladı. Biz de kimyasal açıcı alarak klozet e döktük ardından suyu çektik su normal hızda çekmeye başladı. Benim size sorum,klozetten sabunlu su dökerken banyo giderinden az da olsa köpük gelmesi normal bir durum mudur acaba?eğer normal değilse,bu durumda banyo gideri mi tıkalı yoksa klozet mi?? .2.sorum ise,klozet suyu çekerken tam dibinde büyük bir kabarcık oluşup boğulma sesi gibi bir ses çıkarıyor. Elimizdeki imkanlarla ne yapabiliriz lütfen yardımcı olun. Usta,tadilat vs. Verebilecek ne yazık ki tek kuruşumuz yok. Bilgi ve görüşleriniz çok önemli . teşekkürler

  • Reply

   Gül hanım Muhtemelen Gider hattında meyilsizlik vardır bu yüzden su yavaş gider köpüklü su kullandığınızda ise köpük gelir giderlerden

 2. Reply

  Hangi illere hizmet veriyorsunuz , foseptik çukurumuz doldu temizlenmesi gerek

  • Reply

   İstanbul ve Ankara da hizmetimiz var efendim. Ancak foseptik çukuru temizliği işlemi yok malesef.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>