Zekeriyaköy’de Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yapan Usta

Anadolu Tesisat’ın Zekeriyaköy’de kırmadan su kaçağı tespiti yapan usta ekibine ulaşmak için, günün her saati bizi arayabilirsiniz.

 

Çünkü tesisattaki su kaçağını bulmak; profesyonellik ve deneyim isteyen bir iştir. Cihazlarımız ile deneyimlerimizi birleştirdiğimizde ortaya çıkan başarımızı; bizi seçmenize borçlu olduğumuzu biliyoruz. Anadolu Tesisat; kullandığı her cihazı Avrupa’dan temin eden ve elemanlarına bu cihazların eğitimini sağlayan kurumsal bir firmadır. Günümüzde vur-kaç tesisatçılara karşı halkı bilinçlendirme görevi üstlenen firmamız, uygun fiyat politikası ile de sektörün en iyisi olmayı başarmıştır. Zekeriyaköy’de su kaçağı tespiti hizmetimizi diğer ilçelere de yaymaktan onur duyuyoruz.

Bilgisayarla Su Borusundaki Kaçağı Bulan Zekeriyaköy Su Tesisatçısı – Su Kaçağını Anlamanın Yolları

Anadolu Tesisat‘ta yayınladığımız diğer yazılarımızı okuyan ziyaretçilerimiz; su kaçağı ve yüksek gelen fatura arasındaki ilişki konusunda birçok soru yöneltmişler. Kimi doğru kimisi de yanlış olan bu soruları açıklamak ve sizi doğru olana yönlendirmek adına su kaçağını anlamanın yollarını tekrar hatırlatmak istedik.

İşte, bilgisayarla su borusundaki kaçağı bulan Zekeriyaköy su tesisatçısı olarak su kaçağını anlamanın yolları;

  • Su kaçağı; boru delinmesi, boru çatlakları gibi etken sebeplerle ortaya çıkar ve belirtileri de o kadar hızla gelişir. Gizli su kaçaklarını ise ayırt etmek veya anlamak ise oldukça zordur. Her su kaçağı kendini; faturalarda belli eder. Yüksek gelen faturaların sebebi ise; mutlaka su kaçağıdır demek oldukça yanlış bir ön yargı olacaktır. Su saati arızalarından da dolayı yüksek gelen su faturalarını görebiliyoruz. Bu nedenle; net konuşabilmek için cihazlı tesisatçılarla birebir görüşmelisiniz.
  • Tavanın kabarması; üst komşudan kaynaklanan su kaçağı olabileceği gibi yaptırdığınız boya ile ilgili de olabilir. Bu nedenle; doğru tespit için mutlaka cihazlı tesisatçılar ile görüşmelisiniz. Kırarak sadece zaman ve maddi kayıplar yaşayacağınızı söylemekte de fayda var. Tavan kabarıyor şikayetiniz için; su kaçağının olup olmadığını uzmanlar yardımıyla öğrenebilir, daha sonra boya tadilatı işlemlerine yönelebilirsiniz. Su kaçağı yoktur, boyadandır diye gereksiz masraflara girmenizi ancak bizim gibi cihazla su kaçağını bulan Zekeriyaköy’deki tesisatçı firmalar engelleyecektir.
  • Sıcak su borularındaki kaçakları cihazsız ve tesisatçı çağırmadan ancak ve ancak kombinin altındaki vanayı kapatarak, 1-2 saat sonra fark edebilirsiniz.

Pis su tesisatı; aynen temiz su kaçağı gibi kokusuz ve renksizdir. Ve sürekli damlama  yapmaz. Kullanıma bağlı olarak harekete geçen sızmalar ya da damlamalar bize atık su gider borusundaki kaçakları işaret eder. Bu nedenle; deneyimli kişiler ancak cihazlar ve deneyimleri ile pis su kaçağını anlayabilir.

Su borusu patlağını bulmak sadece cihazların değil işinde usta tesisatçıların makineler yardımı ile çözebileceği bir problemdir. İşinde usta bir tesisatçı rahatlıkla kırma dökme yapmadan patlak borunun yerini tespit eder. Anadolu Tesisat firması son çıkan akıllı cihazlarla ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Zekeriyaköy Fayansın Üstüne Çıkan Suyu Bulan Tesisatçı Firmaları –  Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Gelişen teknolojinin etkilediği sektörlerden birisi de elbette tesisat sektörüdür. Yenilenen tesisat cihazları ile artık hiçbir alanı kırmadan da tespitler kısa sürede tamamlanabiliyor. Aynı gün içerisinde hem tespit hem de tadilat yapabiliyor olmamız sebebi ile su kaçağı gibi tadilat gerektiren işlemlerden müşteriler korkmuyor. 1-2 saat içerisinde tespit ve tadilatı biten tesisatlar yeniden kullanıma açıldığı için, su kaçağı tespiti talebinde gözle görülür artışlar yaşamaktayız. Zekeriyaköy fayansın üstüne çıkan suyu bulan tesisatçı firmaları araştırdığınızda Anadolu Tesisat’ın ilk tercih edilen firmalardan olduğunu hemen anlayacaksınız. Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti konusunda uzman bir ekiple çalışmamız bize bu başarıyı getirmiştir.

Kırmadan Kaçak Bulma Hizmetinde Neler Var?

Peki, Anadolu Tesisat’ın kırmadan kaçak bulma hizmetinde neler var? Hemen belirtelim;

  • Zekeriyaköy’de termal kamera ile su kaçaklarına bakan servis hizmetimizde; su kaçağını bulabilecek her türlü cihazlar fiyata dahil olarak kullanılır. Termal kamera için ekstra para talep eden uyanık kişilere mahal vermemek adına, tüm cihazlar ve incelemeler fiyata dahil olarak normal dairelerde 150 TL’ye yapılmaktadır.
  • Tespit sırasında hiçbir alan kirletilmez, kırılmaz. Son derece temiz ve özenle çalışan tesisatçı ekibimiz, tespit sonrası onayınız ile ya tadilata başlar, ya da evinizi eski hale getirerek; aldığı gibi teslim eder.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>