Tıkanık Lavabo Gideri Açma

Lavabo gideri neden tıkanır?

Lavabo gideri tuvalet giderine oranla daha kolay tıkanır. Çünkü boru çapı tuvalet borusuna göre daha incedir. Tabi mevcut yapıda lavabonun kaç tane olduğu o hatta kaç adet lavabo çalışacağı da önemlidir. Örneğin okullarda ve hastanelerde buna benzer toplu kullanım olan alanlarda yan yana çok fazla lavabo bulunur. Burada lavabo sayısına göre daha kalın boru çapı tercih edilmelidir ki aynı anda kullanıldığında gider yeterli olabilsin. Eğer yeterli çapta boru döşenmez ise tıkanıklık çok daha erken yaşanır. Anadolu Tesisat farklı olarak lavabo gideri tıkanıklığını kameralı cihazlarla açma işlemini yapıyoruz. Lavabo gideri tıkanık boru açma işleminde herhangi bir kırma dökme yapılmadan kimseye bir rahatsızlık vermeden sadece makine ile yapılır.
      Evinizin banyosunda bulunan lavabo giderinizin borusu mu tıkandı? Bu durum karşısında aklınıza bir sürü masraf mı geldi ve canınız mı sıkıldı? Bu gibi şeyleri artık dert etmeyin. İşte tam bu sırada Anadolu Tesisat aklınıza gelsin. Giderin içindeki atık maddeye göre makinenin uygun parçaları kullanılarak sorununuz çözüme kavuşturulur.


Ev, iş yeri fark etmeksizin tüm lavabo ve gider borularını açma işlemi kameralı cihazlarla yapılmakta, ancak işi yaptırdığınız firmaya ya da şahısın işinin ehli olması çok önemli. Evinize gelen profesyonel ekiplerimize güvenebilirsiniz. Çünkü siz çayınızı yudumlarken ekiplerimiz kırma dökme yapmadan lavabo gideri tıkanık boru açma işlemini sadece kameralı cihazlarla açmaktadırlar.
Dış mekanlarda da işinize yaracak olan bu makinelerle bahçe giderleri de açılabiliyor, her türlü lavabo tıkanıklığı zahmetsizce açılmakta. Tıkanık lavabo gideri açma işlemlerinizde Anadolu Tesisat servisimizi tercih etmeniz durumunda ileri dönük bir sıkıntı yaşanmayacağını bilmenizde fayda var. Tıkanıklık açma işi pis bir iştir. Bu tarz bir iş için personel bulmak bile bazen çok zor olur. Kimsenin severek çalışmak istemediği bu işi sizin için en iyi şekilde yapmak inanın hiç kolay değil. Fakat biz hiç bir zaman hiç bir sıkıntının size yansımasını istemeyiz. Bu nedenle size her zaman güvenli ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz.

Tıkanıklık işlemlerini robotla kırmadan açma yöntemi aslında yeni sayılabilecek bir sistemdir.
Çünkü önceleri sert cisimlerle açılmaya çalışılırdı ve aklımıza bu yöntemler gelir ilk olarak. Zamanla gelişen teknolojinin bize sağladığı faydalardan biride bu robot makinelerdir. Mutfak, tuvalet lavabo giderleri için ayrı ayır başlıklarla çalışan bu makine her tesisat için özel çözümler üretmektedir. Tuvalet borusuyla mutfak gider borusunun boyutları ayrıdır zaten tuvalete sokulan bir başlığı kimse mutfak lavabosuna kullanılan başlığın aynı olmasını istemez. Firmamızda her tesisatı açabilecek ayrı ayrı cihazlar mevcuttur.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>