Yerden Isıtma Sistemi Temizliği ve Bakımı

anadolu tesisat (Şirket Çalışanı)
Bu çalışana soru sor

Yerden ısıtma temizliği nasıl yapılır

Yerden ısıtma sistemi temizliği ve bakımı, mobil sistem temizleme makinesi yardımıyla yerden ısıtma sistemi temizliği, alttan ısıtma temizliği. Anadolu Tesisat olarak yerden ısıtma sistemi temizliği ve bakımını mobil sistem temizleme makinesi ile zahmetsizce yapmaktayız. Bu işlem yapılırken etrafta hiçbir kirlenme ve dağılma görmeyeceksiniz.
Yerden ısıtma sistemi temizliği ve bakımı her yıl yapılması gerekmektedir. Bunun nedeni ise, yerden ısıtma sistemi tesisatındaki borularda çamurlaşma meydana geldiği için zamanla borularda ısı alışverişi yavaşlayarak kireç, tortu, pas, ve pislik oluşmaya başlamaktadır.
Yerden ısıtma sistemi temizliği ve bakımı mobil sistem temizleme makinesini kollektöre bağlayarak önce su salınarak boru içinde oluşan çamur, pislik, kireç ve tortu gibi etkenleri yumuşatır ardından ise; içinde oluşan pisliklerin temizlenmesi sağlamaktadır.

Yerden ısıtma tesisat temizliği yapan firmalar arasında alanında uzman personelleriyle birlikte Anadolu Tesisat firması hizmet vermektedir. Makine ile alttan ısıtma temizliğini tesisatınıza hiç bir zarar vermeden zararlı kimyasallar kullanmadan yapıyoruz. Kullandığımız makine çift fonksiyonlu olup su ve hava basarak boruların içerisinde hiç bir pislik bırakmamaktadır. Darbeli bir şekilde çalışan bu sistem asitli kimyasalların bile çözemediği pisliği temizleyebilmektedir. Piyasadaki en kaliteli kimyasalı kullanarak sistemi 2 yıl boyunca kirece pisliğe karşı korumaktayız.

Hemen Arayın! 0216 383 36 33      Hemen Arayın! 0212 645 33 33

Yerden ısıtma temizliğini neden yaptırmalıyız

Evinizin odalarındaki bütün yerden ısıtma sistemi temizliği ve bakımı tek tek temizlemekteyiz. Bu işlem 2-3 saat sürebilmektedir. Yerden ısıtma sistemi temizliği ve bakımını yaptırdığınız takdirde kışın soğuk günlerinde ısı ayarınız düşük ayarda olsa bile oda içindeki ısı alışverişi daha güzel olmaktadır.
Yerden ısıtma sistemi temizliği ve bakımı yapılmadığı sürece boru içinde oluşan çamur, pislik, kireç, tortu ve pas gibi etkenler zamanla çoğalır ve bakteri oluşumuna neden olmaktadır. Yerden ısıtma sistemi temizliği ve bakımı yapıldığı zaman kombinizden yüksek veril alarak yaklaşık olarak %20 yakıt tasarrufu sağlayarak kışın soğuk günlerinde paranızın boşa gitmediğini anlayacaksınız. Bunu denemenizin size hiç bir zararı olmaz. Zaten yaptıracağınız tesisat temizliği sayesinde hiç tasarruf etmeseniz de aylık 20-30 lira civarında bir kazancınız olur. Kışın yaklaşık 5 ay boyunca ayda 30 lira kazanç elde etseniz zaten tesisat yıkama fiyatını amorti etmiş olursunuz. Böylelikle herhangi bir zararınız olmaz. Yaptıracağınız tesisat temizliği mutlaka bir makine vasıtasıyla yapılmalı ve koruyucu konulmalıdır.
Bunun için evinizde bulunan yerden ısıtma sistemi temizliğini ve kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde Anadolu Tesisat Yerden Isıtma Sistemi Temizliği ve Bakımı Servisimizi arayarak daha fazla geç kalınmadan temizletebilirsiniz.

İçeriği faydalı buldunuz mu?
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (30 oy, ortalama puan: 4,53. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Soru veya görüş bildirin

Soru ve görüşler

Ara