Kırmadan Robotla Kanal Açma

anadolu tesisat (Şirket Çalışanı)
Bu çalışana soru sor

Kırmadan robotla kanal açma firması olarak sizlere en iyi hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz. Teknolojiyi takip ederek birtakım eğitimlerimizi tamamladıktan sonra kanal açma hizmetimizi de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.Tıkanan kanal borularında robotla kırmadan çözümler sunuyoruz. Kameralı kanal açma firmamız tıkanıklığa sebep olan engelleri görür, bulur ve temizler. Kanalizasyon hatlarında zaman zaman taşmalara ve tuvaletlerden pis suyun geri çıkmasına sebep olan tıkanmalar artık zahmetsiz ve masrafsız bir şekilde açılmaktadır. Verilen hizmet kanal açan firmalar arasında en kalitesidir. Neden mi? aşağıdaki 5 sebep yeterlidir.

    • Açılan kanal borularında kamera ile görüntü alarak tıkanmaya sebep olan tesisat hatasını buluyoruz.
    • Müşteriyi ilerde yaşanacak problemler hakkında bilgilendiriyoruz.
    • Kameralı kanal açma hizmetini Türkiye`de çok az firma verebiliyor. Nedeni kanal görüntüleme kameralarının çok pahalı olmasıdır.
    • Ülkemizde satışa sunulan bütün kanal açma robotları firmamızın demirbaşları arasında vardır. Ülkemizde satılan kanal açma makineleri dünyada en kaliteli ürünlerdir.
  • Tıkalı kanal borularında çökme veya kırık tespitini nokta atışı yaparak bulan dedektörlü kameralar bulunmaktadır. Borunun derinliğine kadar bilgi veren bu kameralar ortalama en fazla 10 firmada mevcuttur.

Tıkalı kanal borusunu robotla açan ustalarımız kırma dökme yapmadan işi tamamlamaktadır. Gider borusunu kameralı makine ile açan firmalar arasında Anadolu Tesisat haftanın 7 günü İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Hemen Arayın! 0212 645 33 33 Hemen Arayın! 0216 383 36 33

Yağlanmış kanal borularında su jeti makinemiz ile basınçlı yıkama yaparak pimaş borunuzu ilk günkü haline getirebiliyoruz.
Yıkama olmayan ve kanal açma robotunun girmediği noktalarda kimyasal ilaçlı yıkama yapıyoruz. Robotla kanal açma işinde uzman ekibimizi tercih etmeniz için ne gerekiyorsa bizde mevcut. En önemli hususlardan biri yapılan işte güven sağlayan garanti olayıdır. Aslında tıkanıklık şikayeti olan bir yerde garanti kesinlikle verilemez. Nedeni ise gider borusuna sizin dışınızda binadan da herhangi bir cisim atılabilir. Gider borularında herhangi bir kalıcı hasar ya da inşaat döneminde içine kaçan bir beton yoksa tıkanıklık açılır ve kamera ile görüntülenip size rapor verilir. Yapılan bu işte zaten kameradan görüntü alındığı için ve siz de kendi gözlerinizle giderin içini gördüğünüz için tekrar tıkandığında birinin bir şey kaçırdığını anlayacaksınız. Temiz halini gördüğünüz boru neden tekrar tıkansın ki? Ancak her şeye rağmen firmamız 1 hafta içinde yaşayabileceğiniz her türlü sorun için sorumluluğu olmadığı halde size ücretsiz tıkanıklık açma işlemini sağlıyor. İşte bu fark firmamızı tercih etmeniz için size sunulan bir avantajdır.

İçeriği faydalı buldunuz mu?
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (47 oy, ortalama puan: 4,51. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Soru veya görüş bildirin

Ara