Petek Temizliği

En İyi Petek Modeli Hangisi? Radyatör Kalori Hesaplama

Günümüzde hepimiz dikkati bir tüketici olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Hal böyle olunca da, alışveriş yapılacak ürünün fiyatından ziyade malzeme ve kalitesine dikkat ediyoruz. Söz konusu ürünün fiyatı uygun da olsa iyice araştırıp, enine boyuna incelemeden kesinlikle adım atmıyoruz. Elbette ki bu alışkanlığımız bilinçli tüketici olmanın gerekliliklerinden birisidir. Evlere ısıtma tesisatı... »

Büyükçekmece Petek Temizliği

Kışın en çok şikayet kaloriferlerden olmaktadır. İnsan üşüyünce başka sorunlar, kolay kolay akla gelmez. Son yıllarda artan kalorifer temizliği şirketleri sayesinde, hemen her bölgede bu iş yapılmaktadır. Büyükçekmece petek temizliği işinin, sık yapıldığı ilçelerdendir. En sık sorulan sorulardan biri de petek bakımı ne kadar sıklıkla yapılmalıdır. En az 2 yılda bir kombi ve tesisatlarda bakım gere... »

Merkezi Sistem Kalorifer Temizliği ve Bakımı

Isıtma sistemleri son yıllarda milli ekonomi açısından büyük önem arz etmeye başlamıştır. Bu sebeple yeni imar kanunlarında, belirli sayıda daire sayısının üzerine çıkılırsa merkezi ısıtma sistemi mecburi koşulur. Bu sistemin avantajları çok olsa da dezavantajları da bulunuyor. Merkezi sistem kalorifer temizliği açısından da sıkıntılara sebep olur. Merkezi Sistem Kalorifer Bakımı Önce merkezi ısıt... »

En Ekonomik Isıtma Sistemi Hangisi

En Ekonomik Isıtma Sistemi Hangisi

Soğuk havaların gelmesi ile birlikte belirli dönemlerde herkes kar yağışını bekler. Özellikle çocuklar, kışın ve kar yağışının keyfini en çok onlar yaşarlar. Ancak kışın ekonomik olarak kötü bir tarafı vardır ki geliri az olan aileleri çok zor durumlara sokar. Asgari ücretle geçinmeye çalışan bir aile, ısınmak için gereken maliyeti karşılamakta çok zorlanır. En ekonomik ısıtma sistemi hangisi dene... »

Petek Temizliği Çekmeköy

Doğalgaz fiyatlarının yükselmesi ile birlikte, herkes daha ucuza nasıl ısınacağını araştırmaya başlamış durumda. Yapılan araştırmalar sonucu göze çarpan en büyük çözüm ise petek temizliği yaptırmak olarak görünüyor. Petek temizliği Çekmeköy bölgesinde çok rağbet görüyor. Yapılarının çoğunun yeni olmasına rağmen, ısınma probleminin fazla olduğu görülmüştür. Bunun en temel sebebi yapılan tesisat işç... »