Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kameralı Robotla Tuvalet Açan Servis

Kameralı robotla tuvalet açan servis olarak net bir şekilde söyleyebiliriz ki, tuvalet tıkanıklıkları her yerde sık sık görülebilen bir sorundur! Kimi zaman yabancı cisimlerin atılması kimi zaman da kanalizasyonlarda oluşan tesisat aksaklıkları sebebi ile karşılaştığımız bu problem, çözümsüz değildir! Anadolu Tesisat tarafından uzun yıllardır verilen robotlu tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz ile... »

Robotla Tıkalı Tuvalet Borusu Açan Usta

Hepimizin evlerinde ya da iş yerlerinde karşımıza çıkabilecek bir sorundur tuvalet tıkanıklığı. Sifona ne kadar bassanız da içerideki pislikler bir türlü gitmek bilmez. Hele ki misafirlikteyseniz durum daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Ev sahibi için de misafir için de çok can sıkıcı olmasının yanı sıra utanç verici bir durumdur. Özellikle hanımlar böyle durumlarla başa çıkmak için kendi tıka... »

Makine ile Klozet Açan Tesisatçı

Tuvalet ihtiyacı, insan hayatının olmazsa olmazıdır. Tabi durum böyle olunca, geçmişten günümüze kadar insanlar bu ihtiyacını giderebilmek için çeşitli araçlar geliştirmişlerdir. Nihayetinde günümüzde klozet ve alafranga kültürü yerleşmiş, eve döşenen atık su tesisatları sayesinde de tuvalet ihtiyacı evlerimizin içinde giderilebilir olmuştur. Elbette tuvaletlerin beraberinde gelen, atık su tesisat... »

Tuvalet Kokusu Nasıl Bulunur? Koku Tespiti

Evlerdeki lağım kokusu için çözüm aranırken internetin yaygınlaşması ile birlikte bilinen çözümler bu ortamda milyonlarca kişiye aktarılmıştır. Evde yapılan yemeklerin kokusu nasıl giderilir veya sürekli bir koku varsa ne yapmalıyım soruları internet ortamı sayesinde doğru cevaplar bulmanızı sağlar. Bu işin bizi ilgilendiren kısmı ise evdeki tuvalet kokuları neden olur ve nasıl kurtulabiliriz? Öze... »

Tuvalet Açıcı

  Pis su Tesisatlarındaki tıkanmaların, evlerde insanların kendi çabaları ile açılabilmesi için yapılan çalışmalar sonucu bir takım tuvalet açıcı ve lavabo açlar üretilmiştir. Atık su borularında dökülen atıkların, borunun akıntısına oranla dibinde birikme yaptığı görülür. Özellikle mutfak giderlerinde daha sık rastlanılan yağlanma durumu, bu birikmelere en iyi örnektir. Pimaş döşenirken hesap edi... »