Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabonun Suyu Çok Az Gidiyor (Suyu Çekmiyor)

Anadolu Tesisat olarak en çok aldığımız arıza kayıtlarından biri “lavabo suyu çok az gidiyor”, “lavabo suyu çekmiyor”, “lavabodan su geri taşıyor” olarak sıralanabilir. Mutfak lavabosundan su tam gitmiyor ve lavabodan giden su geri geliyorsa hiç düşünmeden Anadolu Tesisat’ı arayarak, kırmadan tıkanıklık açan firmamızdan destek alabilirsiniz. »

Robotla Lavabo Açan Firma | Pis Su Borusu Açma Hizmeti

Su tesisat arızalarında “noktasal atış” yapma ününe sahip olan firmamız, kurulduğu günden bu yana ” dürüst ve kaliteli” hizmet vermektedir.  Müşterilerimizin tıkanıklık, temizlik ve kaçak konularındaki arızalarını çözerken, diğer yandan profesyonel olarak ve bu işi bilerek çalışmaktayız. Her geçen gün kendimizi yeniliyor oluşumuz, gerek kullanmış olduğumuz yöntemler gerekse... »

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Robotla Lavabo Açan Firma

Tıkanan lavabo tüm hanımların korkulu rüyasıdır. Sadece evlerde değil, iş yerlerinde ve özelikle yemek işi yapan restoranlarda tıkanan lavabolar daha büyük bir sorun haline gelir. Çünkü bu tıkanıklık aynı zamanda kötü koku anlamına da gelmektedir. Peki, “Tıkanan lavabo nasıl açılır?”, “Lavabo tıkanmasını nasıl önleyebiliriz?” Şimdi hep birlikte bu soruların cevaplarına bakacağız. »

Büyükçekmece Lavabo Tıkanıklığı Açma

Konutlarda gider tıkanma problemleri, bizim için normal ancak sizin ilk kez başınıza geldiği için anormal bir durumdur. Atık su borusu olarak da adlandırılan giderlerde, zamanla yemek artıkları ve kireçten oluşan tıkanmalar meydana gelir. Aslında belirli bir süreden sonra bu tarz olaylar normaldir. Tesisat yapılırken olması gerektiği gibi yapılırsa belki de hiç tıkanmaz. Ne yazık ki tesisatlar bu ... »

Lavabo Borusu Yıkama – Lavabo Gideri Temizleme

Su tesisatçılığı son yıllarda gelişerek bir hayli yol kat etmiş durumda. Teknolojinin her alanda hayatımıza girmesi ile beraber her sektörde bu hareketlenme hissedilir derecede artmıştır. Eskiden lavabo borusu yıkama kimsenin aklına gelmediğinden, temizlenemeyen giderler kırılarak açılıyordu. Halbuki lavabo gider borusu temizleme ve yıkama sistemi Avrupa’da yıllardır bulunmaktaydı. Hatta art... »