Kanal Açma

Pimaş Aç – Robotla Pimaş Açma Fiyatları

Pimaş aç sistemi ile atık su gider borularınıza hiçbir zarar vermeden pimaş boru açılabilir. Atık sularınız pimaş adlı bir boruyla sisteminizde bulunmakta. Pimaş açma sizlerin tuvaletlerinde bulunan kanala kadar uzanan borulardır ve tıkanması zaman içerisinde oraya gönderilen tuvalet kâğıtlarının, belirli cisimlerin sebebi ile gerçekleşir ve tıkalı pimaşlar gönderilen suyun gitmemesi, taşmaması ol... »

Atık Su İçerisindeki Yağlar Nasıl Temizlenir?

Atık su borusu tıkanıklığı bazen karşılaştığımız berbat bir sorundur. Gider boruları tıkanması o anki çaresizlikle pisliğin birleşmesi durumunda sinir bozucu bir olay haline gelir. Hele birde tuvalet tıkanması olmuş ve siz kullanmadığınız halde sular dairenize geri tepiyorsa çıldırmak an meselesi olur. Böyle durumlarda komşularınızın anlayışlı olması çok önemlidir. Çünkü yukarıdan kimse su kullanm... »

Tıkalı Çamaşır Makinesi Giderini Açan Servis

Çamaşır makinesi gideri tıkandı, açamıyor musunuz? Çamaşır gideri tıkanıklığı sorunu ile başınız dertte ve şimdi ne yapacağım diye kara kara düşünüyor musunuz? Pis su giderlerden geri geliyor, hemen iyi bir tesisatçı bulmalıyım diyorsanız, kuşkusuz tıkalı çamaşır makinesi giderini açan servis olarak Anadolu Tesisat’ı aramalısınız. »

Tıkalı Küvet Giderini Açan Su Tesisat Firması

Küvetin gideri sürekli tıkanıyor, duş teknesinin gideri tıkandı su gitmiyor veya duşa kabin giderinden su geri geliyor gibi şikayetler mi yaşıyorsunuz? Duş aldıktan sonra küvetteki suyu tahliye edemiyor musunuz? Geç giden ya da hiç gitmeyen küvet suları ile başınız dertte mi? Tıkanıklığı nasıl açarım diye araştırırken, sorunun gider tıkanması olduğunu öğrenmiş olabilirsiniz. Peki, işini doğru şeki... »

Yağmur Yağdığında Giderlerden Su Geri Taşıyor, Nasıl Çözebilirim?

Yağmur yağdığında su giderlerden su geri taşıyor, nasıl çözebilirim? Her yağmur yağdığında giderlerden su gelmesini nasıl durdurabilirim? Araştırıyorum, ama çözüm bulamıyorum! diyorsanız; Çözüm biz de! »