• su-sizintisini-kirmadan-bulma
  • kalorifer-petegi-temizleme
  • tikali-pimas-acma

Su Kaçağı Bulma

Görüntülü cihazlarla kırmadan su kaçağını tespit edip garantili bir şekilde tamirini gerçekleştiriyoruz.

Simple

Tıkalı Boru Açma

Kırmadan tıkanan borularınızı kameralı sistemlerle açıyoruz. Profesyonel boru tıkanıklığı açma hizmeti.

Simple

Petek Temizliği

Makine ve ilaç yardımı ile peteklerinizin içerisinde oluşan tortu temizlenir. İçerisine koruyucu sıvı ilave edilir.

Robotla Pimaş Açma

Atık su borusu gider tıkanıklığını gözünüzde büyütmeyin. Gider açıcı makine ile tesisattaki tıkalı olan boruyu açıyoruz. Ustalarımız boru içlerini yağ ve diğer kalıntılardan robot makine ile arındırırlar. Tıkalı pis su boru hatlarında alacağınız profesyonel yardım ile yaşamınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Tıkanıklık problemini kendi yöntemlerinizle açmak her zaman geçerli bir yöntem olmayabilir. Bu nedenle sizde tıkanıklık açma firması olarak bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Size her zaman modern ve üstün kaliteli hizmet vermeye hazırız. Kırmadan tıkalı pimaş boru açma makinesi ile lavabo, tuvalet, klozet giderlerinde tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Tıkalı Pimaş borularda tuvaletinizin yada banyonuzun herhangi bir yeri kırılmadan tıkanıklık açma hizmetini sağlıyoruz. Tuvaletin pimaşına atılan bez, tuvalet kağıdı v.s. gibi yabancı cisimleri makine ile dışarı çıkarıp açıyoruz. Robotu tuvaletin piamşından gönderiyoruz tıkalı olan bölgeye kadar rahat gider. Tıkanmış bölgeye gelince makine zorlanmaya başlar, tam o sırada makinenin sarma aparatı pimaşın tıkanmasına sebep olan maddeyi ya parçalar. Yada çıkarıp geri getirir. Bu işlem ortalama yarım saat ile iki saat arasında değişir. Ana pimaş borularında tıkanıklık açma zordur. Ana gider borularda pimaşın tıkanması genelde tesisatın yanlış çekilmesinden ortaya çıkar. Bu yüzden tesisatlarınızı inşaat zamanında çektirirken olabilidiği kadar geniş çapta pimaşla çektirin ki tıkanmasın. Pimaşın suyu çekildikten sonra açma işlemi bitmez. Sonrasında ne yapıyoruz işte firmamızın farkı orada belli oluyor, pimaş boruya kamera gönderiyoruz acaba tıkanıklık tam açıldımı ? Ya açılmadıysa! o zaman ne yapıyoruz. Kamera problemli sıkıntılı yerden yüzeye sinyal gönderir. Dedektörlü kamerayla sıkıntılı yerin resmini çekeriz. Sonrasında tam o pimaşın probleminin yerini buluruz. Tam nokta atışı yapan kamera profesyonel firmalarca kullanılır.

TIKALI PİMAŞ AÇMA
TIKANMIŞ PİMAŞ BORU AÇMA
TUVALET PİMAŞI AÇMA
LAVABONUN PİMAŞINI AÇMA
ROBOTLA PİMAŞ AÇMA
KAMERALI PİMAŞ AÇ
Arnavutköy pimaş açma, Avcılar pimaş açma, Bağcılar pimaş açma, Bahçelievler pimaş açma, Bakırköy pimaş açma, Başakşehir pimaş açma, Bayrampaşa pimaş açma, Beşiktaş pimaş açma, Beylikdüzü pimaş açma, Beyoğlu pimaş açma, Büyükçekmece pimaş açma, Çatalca pimaş açma, Eyüp pimaş açma, Esenler pimaş açma, Esenyurt pimaş açma, Fatih pimaş açma, Gaziosmanpaşa pimaş açma, Güngören pimaş açma, Kâğıthane pimaş açma, Küçükçekmece pimaş açma, Sarıyer pimaş açma, Silivri pimaş açma, Sultangazi pimaş açma, Şişli pimaş açma, Zeytinburnu pimaş açma, Ataşehir pimaş açma, Beykoz pimaş açma, Çekmeköy pimaş açma, Kartal pimaş açma, Kadıköy pimaş açma, Maltepe pimaş açma, Pendik pimaş açma, Sancaktepe pimaş açma, Sultanbeyli pimaş açma, Ümraniye pimaş açma, Üsküdar pimaş açma

Pimaş nedir ?

Yapıların katlarındaki su kullanma yerlerinden gelen suları atık su ana borusuna ya da bina dışındaki rögara ileten düşey döşenmiş boru bölümüdür.

Atık Su Tesisatının Döşenmesinde Dikkat Edilecek Hususlar
Atık su tesisatının döşenmesinde dikkat edilecek hususlar şunlardır:
1- Kat pimaş borularının mümkün olduğu kadar kısa olmasına,
2- Boruların suyun akışını kolaylaştıracak şekilde eklenmesine (piamaşa eğim verilmesi),
3- Düşeyden yataya geçen boru tesisatı noktalarında yay dirsek veya iki açık dirsek kullanılmasına,
4- Alt kata döşenen ana pimaş boruların bina dışına en kısa yoldan çıkarılmasına,
5- Her kolonun erişilebilecek en alt noktasına bir temizleme kapağı konulmasına,
6- Yatay borulara eğimin % 2 verilmesine,
7- Zemin üzerinde döşenen boru alt ve yanlarının ince kumla beslenmesine, sert cisimlerden korunmasına,
8- Her kolonun mutlaka çapı değişmeden çatı üzerine kadar çıkarılmasına, üzerine havalık borusu ve şapkası takılmasına,
9- Atık su boru ağızlarının döşeme ve duvara bağlanacak tesisat uç malzemesinin
cins ve özelliğine göre uygun ölçülerde bırakılmasına,
10- Atık su ağızlarının içine pislik, harç vb. maddelerin gitmesini önlemek için iyi
bir şekilde geçici olarak pimaş kapakları kullanılmasına,
11- Atık su tesisatında kullanılan PVC boruların birbirine eklenmesinde mutlaka
uygun boru contaları kullanılmasına ve iyi bir sızdırmazlık sağlanmasına dikkat
edilmelidir.

www.hbogm.meb.gov.tr adresinden alıntıdır.

Tıkalı pimaş açma servisimiz pimaş tıkanıklığını robot makine ile kırma dökme yapmadan açarlar. Son sistem teknolojik alet ve ürünlerle çalışarak size üstün kaliteli hizmet sunuyoruz. Tıkalı pimaş açma, kanal açma servisimiz kırma dökme olmadan makineler yardımıyla problemlerinizi çözerler.

Tıkalı tuvalet açma servisimiz tıkanmış olan klozetinizi hiçbir kırma dökme yapmadan sizi tıkanıklık açıldıktan sonra temizlik derdiyle uğraştırmadan sorununuzu çözerler. Firmamız gerek ustaları gerek kullandığı alet ve cihazlar ile size her zaman üstün kaliteli ve modern bir hizmet sunar.

Tuvalet tıkanınca nasıl açılır diyorsanız öncelikle şunu bilmelisiniz ki kamerasız tıkanıklık açılmaz. Klozet tıkanıklığı, wc tıkanıklığı gibi tıkanmış tuvaletleri kameralı tıkanıklık açma makinesi ile açıyoruz. Kamerayı tıkalı olan borunun içine salarak borunun içine kaçan peçete, bez veya yabancı maddeleri görüntüleyip kanal açma makinesi yardımıyla tıkanıklığı bilinçli bir şekilde açıyoruz. Ustalarımız işlerini büyük bir dikkat ve titizlikle yaparak sizi memnun etmeye özen gösterirler.

Tuvalet tıkanıklığı açma kendi yöntemlerinizle zorlu, yorucu, sağlıksız ve hatta çoğu zaman başarısız olabilir. Tıkanmış tuvalet açma konusunda size tüm teknolojik imkânları sunan nadir firmalardan biriyiz. İşinin ehli olan ustalarımız tuvalet atık su gideri borularında tıkanmaya sebebiyet veren maddeleri keşfedip tuvalet tıkanıklığı açma robotuyla olaya müdahale ederler. Kanalizasyon borularının logar çukuruna dökülüne kadar izlediği boru mesafesi kısa olması gereklidir. Bulaşıkları yıkarken su ile birlikte giden yağlar gider borularınızın tıkanmasına sebep olur. Pimaş borunuz tıkandığında lavabo tıkanıklığı açma servisinden yararlanabilirsiniz. Lavabonuzu tıkayan atık maddeler bulaşık makinesi giderinden veya mutfak sifonunun bağlı olduğu borudan taşma yapar.

Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip eden firma olarak tıkalı giderleri tıkanıklık açma makinesi ile tıkalı klozet giderlerini açmaktayız. Tıkalı tuvalet gideri açma servisimiz kamera ile tıkanıklık olan gideri görüntüleyerek cihaz yardımıyla tıkanıklığı tespit ettiği noktaya makineyi salarak tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirirler.

Nasıl ki bir vücudunuzla ilgili bir problem yaşadığınızda doktorunuz sizden ultrason, film, röntgen gibi hastalığınızın teşhisini koymak için aşmalardan geçmenizi istiyorsa ustalarımızda aynı şekilde işinin doktoru olarak yani kamera ile görüntüleme yaparak tıkanmış klozet giderlerini açmaktadırlar.

Tıkalı pimaşları tıkalı boru giderlerini kafanızda büyüterek problem haline getirmeyin. Tıkalı gider açan firma olarak işimizi büyük bir titizlik ve dikkat içinde yapmaktayız. Ustalarımız banyo gideri tıkanıklıklarını bilgisayarlı cihazlarla ve kamera yardımıyla arıza tespiti yaparak açmaktadırlar. Alanımızla ilgili teknolojik ürünleri yakından takip ederek size her zaman donanımlı ekiplerle hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetine öncelik veren firma olarak ustalarımız eve girdiği andan itibaren sizin probleminizi kendi sorunuymuş gibi algılayarak tıkalı lavabo giderini kameralı cihazlarla açarlar.

Leave a comment