Su Kaçağı

Kombideki Su basıncı Sürekli Düşüyor

Bu yazımızda sizlere kalorifer suyu eksiliyor şikayetinin çözümünü anlatacağız. Kombi ısınma ve sıcak su imkanını sunan elektronik bir su ısıtıcıdır. Sadece suyu ısıtmakla kalmaz, bu suyu kalorifer tesisatı ve peteklerde dolaştırarak ısınmamızı sağlar. Aynı zamanda elektrikli şofben gibi sıcak su imkanı da verir. Ancak şofbenler ısıttığı suyu depolarken, kombilerde depo yoktur, yani musluğu açtığı... »

İstanbul Kameralı Sistemle Su Kaçağı Bulma

İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı bulma servisi son teknoloji cihazlarla donatılmış mobil ekipler ile yapılmaktadır. Su sızdıran dairede su kaçağını bulmak için tesisat ustaları kameralı sistemden yararlanır. İşte tüm bu hizmetlerin hepsi su kaçağı servisimizde mevcuttur. Geleneksel su kaçağı tespiti yöntemleri genellikle sızıntı yapan yerin veya yakınlarında bir bölgenin kırılarak banyo tabanın... »

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı bulma bir gün size de lazım olabilir. Sadece su kaçaklarınızı tespit edip hizmeti sonlandırmıyoruz. Tespit çalışmasından sonra gerektiği kadar kırım yaparak kaçağınızın tamirini de yapmaktayız.Su kaçağı tespitinde yöntem en üst safhalara ulaşmış durumdadır. Kamera ile su kaçağı bulma denildiğinde ilk akla gelen, son derece gelişmiş teknolojik cihazlarla görüntüleme yapıp sorunun ... »

Banyonun Tavanında Sarı Lekeler Oluşmasının Sebebi Nedir?

Banyolarla ilgili en can sıkıcı durumlardan biridir sarı lekeler! Silseniz işe yaramaz, boyasanız yeniden belirir… Peki, “Banyonun Tavanında Sarı Lekeler Oluşmasının Sebebi Nedir?” Bu yazımızda hep birlikte banyo tavanlarında oluşan sarı lekelere, oluşma sebeplerine ve nasıl giderileceğine bakacağız. »

Bina Duvarlarında Boyalar Kabarıyor – Sebebi Nedir?

Bina duvarlarında boyalar kabarıyor – sebebi nedir? diye düşünüp, boya kabarmasını nasıl durdurabiliriz diye araştırmalara başlanır. Bir kaç tesisatçı ile görüşülür ama bir türlü apartman duvarının boyasının kabarması sorununun kaynağı bulanamaz! »