Su Kaçağı

9.9

Banyonun Tavanında Sarı Lekeler Oluşmasının Sebebi Nedir?

Banyolarla ilgili en can sıkıcı durumlardan biridir sarı lekeler! Silseniz işe yaramaz, boyasanız yeniden belirir… Peki, “Banyonun Tavanında Sarı Lekeler Oluşmasının Sebebi Nedir?” Bu yazımızda hep birlikte banyo tavanlarında oluşan sarı lekelere, oluşma sebeplerine ve nasıl giderileceğine bakacağız [...]

 • anadolu tesisat "İyi günler Sıtkı Bey. Balkonun çeşmesine giden borularda bir kaçak mey.."
 • Sıtkı "Mutfakta duvarım hafif sararma olmuş mutfak duvarının olduğu yerin ark.."
 • Banyonun Tavanında Sarı Lekeler Oluşmasının Sebebi Nedir?
  9.9

  Bina Duvarlarında Boyalar Kabarıyor – Sebebi Nedir?

  Bina duvarlarında boyalar kabarıyor – sebebi nedir? diye düşünüp, boya kabarmasını nasıl durdurabiliriz diye araştırmalara başlanır. Bir kaç tesisatçı ile görüşülür ama bir türlü apartman duvarının boyasının kabarması sorununun kaynağı bulanamaz!

  Bina Duvarlarında Boyalar Kabarıyor – Sebebi Nedir?
  9.9

  Bina Borularında Su Kaçağı Var! Kameralı Servis Hizmeti

  Su kaçağı tespiti alanında başarılı işlemleri ile bilinen Anadolu Tesisat firması olarak, en çok aldığımız arıza kaydı “Bina borularında su kaçağı var!” oluyor ve hemen akabinde kameralı servis hizmeti verip vermediğimiz soruluyor. İstanbul’un her semtine ve ilçesine kameralı servis hizmeti veren, sadece ev ya da iş yerlerindeki su kaçaklarını değil; genel olarak bina borularında su […]

  Bina Borularında Su Kaçağı Var! Kameralı Servis Hizmeti
  9.9

  Yatak Odasının Banyosundan Alt Kata Su Sızıyor

  Yatak odasının banyosundan alt kata su sızıyor ve bu nedenle komşunuzdan şikayet mi alıyorsunuz? Bir kaç kez tesisatçı çağırdınız, banyoyu kırdırıp yeniden tesisatı monte ettirdiniz ama hala sorun çözülmedi mi? Alt kata yatak odasının banyosundan su damlaması problemini nasıl çözeceğinizi şaşırdınız mı?

  Yatak Odasının Banyosundan Alt Kata Su Sızıyor
  9.9

  Fayans Aralarından Alt Kata Su Sızıyor

  Seramiklerin altından yüzeye su çıkıyor, fayansın altından sürekli su geliyor tarzında şikayetleriniz mi var? Ya da fayans aralarından alt kata su sızıyor, su kaçağı sizden mi, yoksa komşunuzun tesisatından mı diye merak mı ediyorsunuz? Fayans boşluklarından su gelmesi şikayetini çözmesi için tesisatçı çağırdınız, ancak suyun nereden geldiğini tespit edemedi mi?

  Fayans Aralarından Alt Kata Su Sızıyor

  Soru ve görüşler

  Ara