Su Tesisat

Banyodan Su Kaçıyor

Konutunuzda ve iş yerinizde ortaya çıkan sudan kaynaklı sıkıntılar genelde tuvaletlerden ya da banyolardan ötürü oluşurlar. Genelde banyodan su kaçıyor şikayeti ile tesisatçılara başvurulur. Çünkü su tesisatının büyük bir kısmı bu bölümde olur. Bir de gider boruları gizlensin diye düşük döşeme adı verilen havuz gibi bir boşluk vardır. Banyonuzda fayansların aralarında zamanla boşluk oluşması ile d... »

Görüntülü Tesisat Tamiri

Tesisatta  bir sorun mu var ,su kaçağı sorunu mu yaşıyorsunuz arayın gelip görüntülü tesisat tamiri yapalım. Görüntülü tesisat tamiri hem müşteriye hem de firmaya kolaylık sağlayan bir yöntemdir. Müşteriler tesisatın neresinde hangi bölgesinde arıza meydana geldiğini kameralı tespit cihazları ile görüp içlerinde şüphe kalmadan tesisat tamirini yaptırıyor. Firmalar da tesisattaki arıza nerede diye ... »

Gider Borularında Dedektör İle Arıza Tespiti

Gider borularında oluşan tıkanıklık, çökme, çatlak, ek yerlerinden çıkma gibi arızalarda arızanın tesbiti artık yüksek teknolojili cihazlarla hiçbir yer kırılmadan  yapılmakta. İnsanlar kırmadan su kaçağı gibi ilanları görünce hiçbir yeri kırmadan  arızaların onarılabildiğini zannediyor. Fakat durum böyle değil tabikide neticede bizde sihirbaz değiliz ve günümüzde betonu kırmadan içindeki su borul... »

Tıkalı Mutfak Borusunu Kameralı Robotla Açan Firmalar

Mutfak borusunu kameralı robotla açmak neden önemlidir? lavabo açan ilaçların neden tıkalı mutfak borusuna faydasından çok zararı vardır? mutfak borusunu kendimiz nasıl açarız? robotla mutfak borusu açan firmalar nasıl açıyor tıkanıklığı? Mutfak bir bayanın en çok vakit geçirdiği yerdir. Evimizin gurme şefi olan bayanlar o muhteşem yemekleri hazırlaya bilmek için mutfak’ta çok uzun saatler geçirme... »

Gider Borularının İçini Su jeti İle Temizleyen Firmalar

Gider borularının düzenli olarak temizlenmesi gereklimidir? Su jeti ile Gider borularınız düzenli olarak temizlenmezse bir süre sonra sürekli olarak tıkanıklık problemi yaşarsınız işte tam bu yüzden otomobilinize nasıl ki düzenli olarak bakım yaptırıyorsanız en az iki yılda bir binanızın ana gider hattı borularına bakım yaptırmalısınız.Pis su borularınız’a düzenli bakım yaptırarak borularını... »