Tıkalı Pimaş Açma Ankara

anadolu tesisat (Şirket Çalışanı)
Bu çalışana soru sor

Ankara tıkalı pimaş boruları açma servis hizmeti veriyoruz. Ankara`da pimaş açma hizmeti veren firmamız kanal ve kanalizasyon borularında görüntülü tıkanıklık açmaktadır. Bu sistemi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz çünkü biz bu işi yıllardır yapıyoruz ve kimseyi mağdur etmedik.
Kırmadan robotla pimaş açan firma olarak meydana gelen tıkanmaları açıyoruz. Sakın kırdırmayın!.. Borunuzun önünde bulunan yabancı cisimler zamanla suyla birlikte gelen tortunun birikmesine sebep olur. Atık su gider borunuzdan su gidişi artık tamamen durur. Pimaş borularda meydana gelen boru tıkanmaları kırmadan evinizi kirletmeden açıyoruz. Her türlü boruda tıkanıklık açma işi sadece Anadolu tesisatta mevcuttur. Borularınızı tıkayan maddenin boruya zarar verilmeden çıkarmak için makina kullanıyoruz. Açılmayan tıkanıklık için ücret almıyoruz. Lavabo tıkanmaları pimaş boru tıkanmaları gibi konularda uzman kadromuz her zaman hazırdır. Servis yazdırdığınızda size söylenen saatte servisimiz orada olur.
Tuvalet tıkanıklığı yada çeşitli gider tıkanıklıkları oldukça sık rastlanan ve aslında neredeyse tek başına uzmanlık gerektiren bir alandır. Çoğu insan bunun için herhangi bir tesisatçı ile çalışmayı yeterli bulur. Ve hatta bir çok kişide tıkanıklık sorunu ile karşılaştıklarında sıradan bir tesisatçı çağırarak problemi çözmeye çalışırlar. Netice itibari ile de tıkanıklık problemi çözülür. Fakat unutulmaması gereken önemli bir nokta daha vardır. Bu önemli husus tıkanıklığın açılması kadar tıkanıklık açma işlemi sonucunda ortaya çıkan durumdur. Örneğin açılan tıkalı tuvalet geçici olarak mı açıldı yoksa bu uzun vadeli bir çözüm mü? Yada tıkanan tuvalet açma işlemi sonucunda siz nasıl bir ek masraf ve ek işle karşı karşıya kaldınız. Kısacası tıkanıklığın açılması kadar açılması neticesinde ortaya çıkan tabloda çok önemlidir. Çünkü günümüz teknolojisi ile tadilat masrafı ortaya çıkmadan tuvalet tıkanıklığı açmak mümkün. Yani robotla kırmadan tıkanıklık açma yada kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi kolayca yapılabiliyor. Artık bu işi tesisatçılar profesyonel olarak yapıyorlar. Gider tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı için özel robotlar ve cihazlar kullanan firmalar piyasada bu işi yapmakta. Kırmadan tuvalet açan bu firmaların bir çoğu kurumsal olarak çalıştıkları için müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışıyorlar. Ve tabi ki servis hizmetleri sonrasında problemlerinize muhatap bulmak ve sorununuzu çözmek çok daha kolay. Kırmadan tuvalet açan firmalar başka bir açıdan daha avantajlı. Örneğin verdikleri tesisat hizmetlerinin bir çoğuna belirli garanti süresi sunuyorlar. Ayrıca Ankara kameralı tuvalet tıkanıklığı açma sistemi ile sizde arzu ederseniz tıkanıklık açma işlemi sonucunda giderinizin içini kamera ile izleyerek tıkanıklığın açıldığına emin olabilirsiniz. Üstelik bu hizmetlerin tümü neredeyse çağıracağınız alelade bir tesisatçı ile aynı fiyata.

Mutfak lavabosunun evyesinde biriken yemek artıkları zamanla tıkanma yapabilir. Ve suyun geçişini engelleyip suyu geri verir. Tuvaletler de ise kullanılan peçeteler veya yanlışlıkla atılan cisimler borunun tamamen tıkanmasına yol açıp suyun geçişini engeller. Ankara tıkalı pimaş açan firma Anadolu tesisat tüm tesisat borusu tıkanıklarını kameralı sistemlerle kırmadan, dökmeden açmaktadır. Açma işleminden sonra kamera ile alınan görüntüde giderlerin neden  tıkanmış olduğunu da öğrenmiş olursunuz bu durumda ne yapılması gerekiyorsa servis personel tarafından size detaylı bir şekilde anlatılacaktır.

Kırmadan tuvalet açan usta yada kırmadan gider tıkanıklığı açma işlemi yaptırmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Bilgi için arayabilir yada web sitemizde yer alan referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
Ankara Pimaş Tıkanıklığı Açma
Eski pimaş boruların içerisine atılan katı cisimler veya birikme sonucu oluşan tıkanıklıkları kırmadan makine yardımı ile açıyoruz. Ankara pimaş boru mutfak ve wc tıkanmaları pimaş aç yöntemi ile açılır. Ankara Pimaş pvc borularda tıkanıklığı kameralı sistemlerle açıyoruz. Pimaş borular neden tıkanır? Atık su gider borusunda suyun geri gelmesini veya suyun az gitmesini ridgid k-60 makinesi ile hiçbir yere zarar vermeden evinizin fayanslarını kırmadan açıyoruz. Piyasada pimaş açan firmalardan farkımız kameralarla hizmet vermemiz.

İçeriği faydalı buldunuz mu?
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (35 oy, ortalama puan: 4,26. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Soru veya görüş bildirin

Ara