Ankara Kanal Açma – Tıkalı Kanal Nasıl Açılır?

Anadolu Tesisat (Şirket Çalışanı)
Bu çalışana soru sor

Tıkanan atık su giderleri ile ilgili pratik bilgiler paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni konumuz Ankara kanal açma. Aslında bu konu belediyelerin ilgilendiği ve ana kanallarla alakalı olan bir konu. Sokaklardaki alt yapı kanalları kullanılan suyun pislenmesi ile atık suları toplar ve arıtma tesislerine ulaştırıp tekrar su doğaya döndürür. Atık suyun toplanması evresinde rögar da binadaki suyu toplayan kısımdır. Bir yapıda kullanılan tüm atık sular dökülüp rögar da toplanır. Eğer binadaki tuvaletlerden katı atık poşet, bez vb. cisimler atılırsa zamanla birikerek bina rögarını da tıkar. Yaşanan durum rögarda tıkanma olduğu için normal makine ile açılamaz. Peki tıkalı logar nasıl açılır? Vidanjör denilen büyük kamyonlarla, rögardaki su çekilerek, dibindeki pislikler alınabilir. Veya kuka dediğimiz yüksek basınçlı hortumlarla 200 bara çıkan su basıncı, logara sokulurak tıkalı bölgenin açılması sağlanabilir.

Sokaklardaki kanallar da aynı teknik kullanılarak, devletin kurumları tarafından temizlenir ve bakımı yapılır. İşte bu ana kanalların görevini daire içinde giren pis su tesisatları da aynı şekilde kırmadan kazılmadan açılabilir. Fakat devlet kurumlarının daire içi kanal tıkanmaları için hizmeti yoktur. Bunu özel tesisatçı şirketler üstlenirler. Ankara tuvalet tıkanıklığı açma işi için bizi arayabilirsiniz. Tuvaletlerde tıkanan gideri açan makineler ile helezon yayların ucuna takılan başlıklar sayesinde tıkanıklık türüne göre müdahale edilir. Örneğin tuvalet giderine kaçan bir bezi çıkarmak için kanca şeklinde olan sarma ucu dediğimiz başlık kullanılır. Dönerek ilerleyen bu uç beze sarıldığında, dolanarak geri çekmeye olanak sağlar. Diğer bir tıkanıklık türü olan yağlanma ve kireçlenme olaylarında ise, delici ve bu atıkları parçalayan zincir başlıklar kullanılır.

Anadolu tesisat firmamız İstanbul dan sonra Ankara da da size en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.Tıkalı lavabo,klozet yer süzgeçi makine gideri gibi tüm tıkalı giderlerinizi kırmadan açmaktadır. Kullandığımız özel robot makineyle giderlerinizi hiç bir zarar vermeden zahmetsiz olarak açmaktayız. Sonrasında kamera ile görüntü alıyoruz. Kamera işin en önemli kısmıdır. Çünkü borularda ne olduğunu görüntüleyip hattın içerisindeki problemi görmemiz gerekir. Ve bu durumda kullanımla alakalı veya giderdeki problemlerle alakalı olup olmadığının bilgisini size çok net vermekteyiz

Ankara Kırmadan Kanal Tıkanıklığı Açan Servis

Kırmadan tıkanıklık açma servisi olarak da bilinen bu yöntem bazı insanlar için şüpheli görülebilir. Fakat makalemizde de bahsettiğimiz gibi tamamen güvenilir ve etkili bir yöntem olduğu gibi, sizin için oldukça tasarruflu bir tesisat işlemidir. İlk etapta servis ücreti size çok gibi gelse de konuyu ve tıkanıklığın nasıl açıldığını kavradıkça, aslında ne kadar düşük maliyetli ve hayatı kolaylaştıran bir tesisat çözümü olduğunu anlamanız hiç de zor olmayacaktır. Bir kaç somut örnek durumun izahı açısından çok daha yararlı olacaktır. Örneğin; herhangi bir cisimden dolayı gider tıkandığında eski sistemle ne yapılırdı? Kaynar sular, asitli ilaçlar gidere boca edilir ya da bir demir parçası ile gider içinde ilerlenme sağlanmaya çalışılır ve çoğu zaman da işe yaramazdı. Oysa tıkalı kanalları açma teknolojimiz ile bu iş adeta kısa bir montaj gibi. Sayılı dakikalar içinde tıkalı gider açılıyor. Hem de fayanslar paramparça olup büyük bir tadilat çıkmadan. Aslında netice olarak iki farklı açıdan düşünülmesi gerekiyor. İlk olarak kırma olmadığı için inanılmaz bir tadilat masrafı cebinize kalırken, bu tadilat için harcayacağınız enerji ve zamanı farklı bir aktivite için kullanmak da tamamen size kalıyor.

Ankara Tıkanıklık Açma Robotu

Ankara da tıkanıklık açan robot ilk kez firmamız tarafından kullanılmıştır. İstanbul ve çevresinde vermiş olduğumuz bu hizmeti tüm Türkiye ye yaymak için atmış olduğumuz adımlar sonucunda doğru karar verdiğimizi görmüş olduk. Ankara tuvalet tıkanıklığı açma işleri için yoğun talep var ve insanlarda kırmadan tuvalet tıkanıklığı açmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu hizmetlerin yanı sıra firmamız su kaçağı bulma ve petek temizleme işlerini de yapmaktadır. Özellikle Ankara’da petek temizliği çok rağbet gören bir iştir. Kuru ayaz ve kar yağışı Ankara’da bir hayli etkili olduğundan petek temizleme ile ısınma sorunları büyük oranda çözülür. Size su tesisat işlerinde profesyonel çözümler sunmak için çalışmalarımıza var gücümüzle hız kesmeden devam ediyoruz.

Ankara Kanal Tıkanıklığı Açan Firmalar

Anadolu Tesisat kırmadan, kanal açma makinesiyle tıkanıklık açma işlemlerini hızlı servis ağıyla aynı gün içinde tamamlıyor. Firmamız, teknolojinin nimetlerinin ustalarımızın yıllara dayanan tecrübesiyle birleştirip, Ankara makineyle tıkalı kanal açma hizmeti vermektedir. Kanal açma işlemlerinde ustalık tecrübesi gerçekten önemli bir durumdur. Uzun uğraşlar sonucunda edinilen deneyimler, kanaldaki tıkanıklığın ne olabileceğini bilmenin yanı sıra nasıl açılacağı hususunda da yardımcı olmaktadır. Ankara tıkalı kanal açan usta ekibimiz, edindikleri bu tecrübeleri, sizlerin hizmetine sunuyor. Garantili hizmet anlayışımız sayesinde açılmayan tıkanıklıktan ücret almıyoruz. Siz de Ankara robotla kanal açma hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilir, servis kaydı açtırabilirsiniz. Ankara kanal açma fiyatları hususunda da bilgi almanız mümkün.

İçeriği faydalı buldunuz mu?
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (31 oy, ortalama puan: 4,48. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Soru veya görüş bildirin

Ara