Kamerayla Tesisata Bakan Tesisatçı

1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (6 oy, ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

kamerayla-tesisata-bakan-firma
İstanbul’da kamerayla su tesisatına bakan tesisatçılar her geçen gün artış gösterse de firmaların kullandığı makineler su kaçaklarını tam bulabilecek kapasite değildir. Tesisat borularını kontrol eden birden fazla makineyle çalışmak kaçağın bulunduğu yeri bulmayı kolaylaştırıyor. Her makinenin kullanıldığı ortam farklı olduğu için su kaçağı bulmaya cihazların hepsine sahip olmak gerekir. Müşterilerimizin sorunları genele bakmaksızın her mekana uygun kamera sistemleriyle birlikte çalışıyoruz. Küçük bir evin su sızıntısını bulan kamera veya fabrika, otel gibi büyük işletmelerin tesisat borularının rötgenini çekecek kameralara sahibiz.

Su sızıntıları eskiden bu yana ev ve ofis yaşamını kötü etkileyen, yaşam kalitesini düşüren büyük bir tesisat sorunudur. Gider hatlarından akıp gitmesi gereken suyun tahliye aşamasında çatlaklar ve çeşitli sebepler nedeniyle sızması su kaçağının oluşmasına zemin hazırlar. Bu oluşan kaçacağın tespit edilememesi demek dairenin kullanılamaması anlamına gelir. Kullanılmayan banyo ve tuvalet, duvarlarda nem oluşmasına, kötü kokuların yayılmasına sebep olur. Kaçağın yaşandığı bölümlerde bulunan parkeler, mobilyalar tahribattan etkilenir ve zarar görür. Bu tarz sıkıntılar yaşatan ve hayatı kalitesizleştiren su kaçağını tespit etmek eskiden çok zahmetli ve pis bir işlemdi. Kırıp dökme sonucunda etraf kirlenir, tamirat süresi uzar ve bazen yanlış yer kırıldığı için kaçak bulunana kadar çalışmalar yapılırdı.

Su Kaçağında Teknolojik Dönem

Modern teknolojinin gücüyle yenilikçi bir adım atan tesisatçılar artık su kaçağı tespiti yaparken tek bir yeri bile kırıp dökmüyor, kamera yardımıyla kaçak oluşan bölgeyi tespit ediyor. Tesisatçılar; teknolojik donanımlarıyla birlikte su sızdıran daireye gelerek kameralı sistemini devreye sokuyor ve su kaçağı tespitini gerçekleştiriyor. Kaçak tespit edildikten sonra çalışma planı gerçekleştirilerek kısa sürede onarma işlemini tamamlıyorlar. Kamerayla su kaçağı tespiti, son dönemlerin en yenilikçi hasar tespit ve onarım mekanizması kabul ediliyor. Son derece profesyonel bir şekilde kaçak noktası, sızıntı bölgesi tespit edilebiliyor.

Kamerayla Su Tesisatına Baktırmanın Faydaları

Kameralı su kaçağı tespiti eskiye oranla çok daha kusursuz ve çözüm odaklı işler çıkartıyor. Eskiden yanılma payı çok yüksek olurdu, bazen yanlış yer için hasar tespiti yapılır boşu boşuna yıkılırdı. Kameralı kaçak tespiti ile bu sorun ortadan tamamen kalktı. İşte yeni sistemin sağladığı faydalar;

  • Kırıp dökme işlemi bulunmaz.
  • Doğru alanda doğru nokta tespiti yapılır.
  • Temiz iş çıkartır.
  • Çözüm odaklıdır.
  • Nem, duvarda şişme gibi kötü sonuçlar yaşanmaz.
  • Zaman tasarrufu sağlar.

Kısa sürede tespit edilir ve aynı hızla onarım yapılmasını sağlar.
Tüm bu faydalar kamerayla çalışan su tesisatçıların ne kadar çözüm odaklı olduğunu gösteriyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ARA

Avrupa Yakası

0212 645 33 33
Tıkla Ara
ara-image

Anadolu Yakası

0216 383 36 33
Tıkla Ara
ara-image