Kanal Açma – Kanalizasyon Tıkanıklığı

1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (66 oy, ortalama puan: 4,58. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Kanal Açma – Kanalizasyon Tıkanıklığı

Kanal açma Anadolu tesisat ile kırmadan dökmeden gider boruları açılır. Zamanla kanalizasyon borularınız kireç yağlanma ve yabancı maddelerden dolayı tıkanabilir.Bu tıkanmaları sınıfında uzman eleman ve ekipmanlarla kalıcı çözüm sunmaktayız. Kanal açma işlemlerinden birincil hedef kırmadan tıkanıklık tespiti ve yine aynı şekilde tıkanıklığın kırılmadan giderilmesidir.
Kırmadan tıkanıklık tespitini gerçekleştirmenin mümkün olması firmamız tarafından yurt dışından temin edilen cihaz, alet ve edevatlarla mümkün olmaktadır.
Tıkanıklık tespit makinesinin tespit kullanımı profesyonel olmayan kullanıcılar tarafından yapılamayacak kadar zor ve teferruatlı bir işlemdir. İstanbul tesisat olarak en kısa sürede sorun tespit ve düzeltme yoluna gidiyoruz.

Kameralı Kanal açma

Sadece Türkiye`de İstanbul tesisat tarafından kullanılan ve makinelerinin tamamının yurtdışından temini ile bu yeniliği gerçekleştirdiğimiz kameralı kanal açma metodu ile kırmadan ve dökmeden tıkalı kanallarınız açılmaktadır. Evinizde meydana gelen ve son derece rahatsız edici kötü kokulardan ve görüntülerden sadece bu teknik ile bir ya da iki saat içersinde kurtulmanız mümkün ve çok daha fazlası.
Kullanılan teknik sayesinde kırmadan ve dökmeden evinizin kanalını yeniden eskisi gibi aktif bir şekilde sizlere teslim ediyoruz ve bunu kameralı kanal açma sayesinde hızlı sorun ve yer tespiti sayesinde çok kısa bir sürede yapıyoruz.

Basınçlı su ile kanal açma

Yaşam alanınızda ses, görüntü açısından son derece kötü ve mikrop üremesine olanak sağladığı için ailenizin sağlığını tehdit eden tıkanıklığın başınıza dert olması doğan. Bu sebeplerle kameralı kanal açma yönteminde Avrupa`dan temin edilen makineler ile önce kanaldaki tıkanıklığın yeri ve cinsi belirlenir ve sonrasında basınçlı makinesi kullanılarak kırılmadan ve çok daha fazla kirletilmeden sizlere temiz ve yeniden kullanıma uygun kanal borusu teslim edilir.

Kanalizasyon Tıkanıklğı Açma

Tıkalı kanalizasyon borularının sizlere vereceği zararların en önceliklisi: mikroplardır. Tıkalı kanallar içerisindeki sirkülasyonun olağan şekilde ilerlememesi o kısımda oluşacak mikropların sürekli artması için son derece elverişli bir ortam sağlar bu mikroorganizmalar sizlerin ve ailenizin sağlığını birebir tehdit eder. Ayrıca birçok kanal sisteminde yağmur sularından dolayı meydana gelen taşmalar mikroorganizmaların durağan kalmaması tıkanık kanalizasyon içerisinden taşınması ve sizlere ulaşmasına vesile olur. Tıkalı kanallarda profesyonel bir ekip ile çalışmak sizlerin kırıma ve döküme gitmeden sorunun tespit edilmesini ve giderilmesini sağlar. Aksi halde acemi bir ekip tarafından sorunun çözümüne giderseniz: kınalı tespit için herhangi bir sistemli makine kullanmaması sebebi ile kırma işlemi gerçekleşecek ve sizler için artı para kaybı ve zaman kaybına dönüşecek bu olay. Bu kırma olayı tıkanıklığın giderilmesi sırasında tıkalı borunun çıkartılması/kırılması sırasında akmalar, taşmalar sebebi ile mozol kirliliğinin yanında son derece tehlikeli bir mikroorganizma dolu sıvı olan pis suyun dışarı çıkması.
Evinizde makinelerin kullanımı ile kameralı kanal açma tekniği ile bir saat kadar kısa bir sürede profesyonel bir ustanın tespit edeceği tıkanıklığı acemi ve alet ve edevat bakımından yetersiz bir kişinin elinde kırılma ile hiçbir yarar sağlamadan elde edebilirsiniz. Bunun yanında tıkanıklığın giderilmesi aşamasında yine Avrupa`dan temin edilen ve Türkiye`de sadece firmamızda bulunan basınçlı su makinesi sayesinde çok kısa sürede tıkanıklığın basınçlı su ile açılması yerine evinizin her yerinde pis suyun akma, taşmasına sebep olabilirsiniz.
Bilinmelidir ki kanal açma işlemi son derece profesyonel bir ekip tarafından temini Avrupa`dan sağlanan makineler ile bir saat kadar kısa bir sürede sağlanabilecekken. Bilgi ve alet edevat tarafından yetersiz kişilerin iş başında bulunduğu bir durumda: sağlığınızı tehdit eden, evinizde büyük maliyette giderilebilecek kırılmalar ve dökülmelere neden olan, koku, akma ve taşmalara sebep olan büyük bir probleme dönüşecektir.

2 YORUM
 • ishaksen

  13 Ağustos 2016

  tuzlada faliyet gösteren yemek firmamızın yagdan dolayı sürekli tıkanmakta olan pis su kanalını anadolu tesisattan aldıgımız yardım ile ilk önce kanal açma makinası ile acıp daha sonra basınçlı kanal yıkama makinası ile temizliği yapıldı
  neredeyse her hafta tıkanan pis su kanalı 3 aydan uzun süredir tıkanmamakla birlikte su akışıda hızlandı yapılan işçililk ve müşteri memnuniyetiniz için tesekkür ederim

 • hasanbilir

  09 Ağustos 2016

  gece vardiyasında iş yerimdeki pis su kanalının tıkanması sonucu iş yerimi pis su bastı gece boyu ugrasmamıza ragmen acamamızla beraber üstümüzün batması da cabası ve sabah ilk iş olarak anadolu tesisattan yardım talebinde bulunduk bize kısa surede kanal açma ekibini yollarak tıkalı olan kanalı acıp görüntülemesini yaptılar ve kanalın yıkanmasının gerektiğini kireclenmeden dolayı tıkandıgını ilettiler ve yıkama işlemi için bize fiyat verdiler ve kanak yıkamasını yapıp garanti vererek iş yerinden ayrıldılar Allaha şükür şimdilik bir sıkıntı yok insallah tekrar olmaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ARA

Avrupa Yakası

0212 645 33 33
Tıkla Ara
ara-image

Anadolu Yakası

0216 383 36 33
Tıkla Ara
ara-image